Премахване на белези от акне с фракционен лазер

  • 8 457
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте реших да споделя моя опит относно подлагането на процедура с този тип лазер за премахване на белези по лицето и най вече от акне.Тъй като търсих информация преди аз да отида и не открих реших да пусна информация която може да помогне на някой.Като цяло това е на първо място доста болезнена процедура но ефекта след това си струва и най често трябва да се ходи поне 3 пъти ,във следващите 5 дена бих казал че не е възможно да излизате от вас а в следващите 15 20 си личи зачервяване в някой части по лицето(зависи според кожата).Най добрата  козметика която е за този тип процедура е 2 крема на Bergman ,скъпи са излизат около 200лв двата ,но си струва защото наистина помагат много .Първите 20 часа след процедурата болката е наистина много силна и на моменти нетърпима ,на 3ти ден някъде лицето почва да се лющи и вече до 5ти 6ти можете да се върнете към нормалните си задължения.Надявам се информацията да е била полезна на някой,и ако някой има опит с тази процедура може да сподели Simple Smile

# 1
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Фракционен лазер е средство срещу всякакви белези, стрии, с цел подмладяване и т.н. инфо има много.
НО не е нормално, нито самата процедура да боли(неприятна е), нито да има болка повече от 2 часа след същата. В клиниката би трябвало да успокоят кожата преди да си тръгнеш. Всеки дерматолог преценя, какви кремове да назначи през възстановителния период и след това.

# 2
  • Мнения: 24
За белези има един човек,който прави мехлем.Намира се в Костинброд.

# 3
  • София
  • Мнения: 28 122
Съдържанието на този мехлем известно ли е? Този човек има ли медицинско образование?

# 4
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Няма мехлем, нито пилинг, освен лазерен(който е и предмет на темата), който да премахва изпъкнали или вдлъбнати белези. Не случайно фракционния лазер е златен стандарт в цял свят. Но, както вече казах все по-често е предпочитан метод и за заличаване на бръчки, стягане на кожата и подмладяване. Стрии също могат да се премахнат напълно.

# 5
  • Мнения: 24
Съдържанието на този мехлем известно ли е? Този човек има ли медицинско образование?
Незнам.Бивша моя колежка ми даде и ми премахна белези по ръцете от изгаряне.

# 6
  • Мнения: 18
Здравейте реших да споделя моя опит относно подлагането на процедура с този тип лазер за премахване на белези по лицето и най вече от акне.Тъй като търсих информация преди аз да отида и не открих реших да пусна информация която може да помогне на някой.Като цяло това е на първо място доста болезнена процедура но ефекта след това си струва и най често трябва да се ходи поне 3 пъти ,във следващите 5 дена бих казал че не е възможно да излизате от вас а в следващите 15 20 си личи зачервяване в някой части по лицето(зависи според кожата).Най добрата  козметика която е за този тип процедура е 2 крема на Bergman ,скъпи са излизат около 200лв двата ,но си струва защото наистина помагат много .Първите 20 часа след процедурата болката е наистина много силна и на моменти нетърпима ,на 3ти ден някъде лицето почва да се лющи и вече до 5ти 6ти можете да се върнете към нормалните си задължения.Надявам се информацията да е била полезна на някой,и ако някой има опит с тази процедура може да сподели Simple Smile
[/quote
Би ли дал инфо къде направи тази процедура, тъй като аз съм се решила на това. Има ли някаква подготовка преди това на лицето мазилка, лекарства? Трябва ли напълно да няма активни пъпчици или нещо? Много ще съм ти благодарна ако ми кажеш всичко каквото се сетиш. През колко време се правят процедурите? Мерси

# 7
  • Мнения: 367
Здравейте и от мен:) Аз също съм решила да си правя фраксел лазер. Имам леки белези от акне, 2-3 лунички и финни бръчици по челото и мимическите. След една процедура има ли видим ефект? Все пак процедурата е скъпа-500лв. След това с какво трябва да се маже лицето? Ще съм много благодарна за повече информация. Също така при кой е хубаво да се отиде- в София или Благоевград  при някой

# 8
  • Мнения: 367
Здравейте реших да споделя моя опит относно подлагането на процедура с този тип лазер за премахване на белези по лицето и най вече от акне.Тъй като търсих информация преди аз да отида и не открих реших да пусна информация която може да помогне на някой.Като цяло това е на първо място доста болезнена процедура но ефекта след това си струва и най често трябва да се ходи поне 3 пъти ,във следващите 5 дена бих казал че не е възможно да излизате от вас а в следващите 15 20 си личи зачервяване в някой части по лицето(зависи според кожата).Най добрата  козметика която е за този тип процедура е 2 крема на Bergman ,скъпи са излизат около 200лв двата ,но си струва защото наистина помагат много .Първите 20 часа след процедурата болката е наистина много силна и на моменти нетърпима ,на 3ти ден някъде лицето почва да се лющи и вече до 5ти 6ти можете да се върнете към нормалните си задължения.Надявам се информацията да е била полезна на някой,и ако някой има опит с тази процедура може да сподели Simple Smile
При кой се направи процедурата?

# 9
  • Мнения: 54
Здравейте!Направих две процедури -една с пиксел и една с фракционен лазер,с цел да намаля разширени пори.Резултат-слабо видимо подобрение.Решила съм да направя последен опит.Някой може ли да препоръча специалист по тази част?

# 10
  • Мнения: 2
Правила съм 3 процедури с Лазер  Д матрикс.  Малко болезнено е след това, пари...но е търпимо.  Получава се нещо като решетка  от малки точици, които се излющват след 5-6 дни. Видимо понамаляха белезите, но не е нещо фрапантно. Цената на една процедура е около 400-450 лв. Сега ми предлагат по-инивативен метод, но нямам информация. Явно е ново за България

Някаква информация за Morpheus? Нов вид апарат за кожата? Има само два в България.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 14:02 от bubanka

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте, Аз вече се подлагам за втори път на тази процедура и мога да кажа ,че боли много малко след процедурата но това зависи колко дълбок е пилинга. Аз лично съм много доволна и ми остава още една процензура преди летните месеци. Заслужава си

# 12
  • Мнения: 7
Здравейте!
Кажете къде си я правите, колко дни се възстановявате вкъщи след това? Има ли антиейдж ефект?

# 13
  • Мнения: 7 414
Здравейте!
Кажете къде си я правите, колко дни се възстановявате вкъщи след това? Има ли антиейдж ефект?
Присъединявам се към въпросите?
Къде? При кого? И какви са резултатите (нарочно подновявам темата, за да се обърна към хората писали в нея).

Открих въпросния лазер на две места:
Д-р Денкова и Лазерен център Инканто

Някой има ли преки впечатления от тях?

Общи условия

Активация на акаунт