За професионалните ни "изкривявания"

  • 4 048
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Да, за жалост често се хващам как гледам гушите на хората.Дълго съм работила в ендокринологичен кабинет Tired
Но пък така навреме на две мои приятелки открих гуша  Hug

# 16
  • Мнения: 2 495
А пък като седна напримерно на кафе първото което правя е да огледам прозорците. Намирам им всички кусури и тогава спокойно вече си пийвам кафето. (Проектирам дограма).
Хахах, и при мен е подобно-само че гледам таваните на заведенията-мъжо се занимава с гипсокартон, ама и мен зариби CrazyИначе друго:не излизам от вкъщи без да съм си сложила обици-голяма фенка съм им, имам над 30 чифта вкъщи Grinning; постоянно си проверявам мобилката дали си е в чантата както и портмонето.
Напоследък професионално изкривяване ми стана, като дойда на работа веднага да вляза във форума на бг-мамма Mr. Green Wink

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Имах от старат ми работа, до скоро вдигах дом. тел. и мобилния с "......добър ден"
близки и познати падаха от смях

Това и аз съм го правила- след нощна смяна , легнала съм да си почивам, някой звъни в къщи и аз сънена вдигам и казвам "Хотел..., добър ден". Joy

# 18
  • Мнения: 375
Сега не работя,но допреди 8 месеца работих доста,но никога не съм пренасяла служебните навици в къщи,още повече - дори не съм говорила за работата си след работно време Laughing

# 19
  • Мнения: 135
Ех и аз да се включа.Преди майчинството почти година бях в хран. магазин.Още и още гледам срока на годност(мисля ,че това ми е останало ,като добър навик) Гледам нещата дали имат цени,подредено ли е,чисто ли е,вече не се заглеждам толкова де (но последните изброени само в този магазин....навик ) но това за срока на годност го правя още

# 20
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Постоянно задавам въпроси. Репортер съм  : Sunglasses Друг път пък събеседниците ми не могат да вземат думата от мен  Crazy Embarassed

# 21
  • Мнения: 696
Честно казано - не знам. Сигурно имам, но не съм ги открила още.

# 22
  • Мнения: 3 248
Не мисля, че е точно професионално изкривяване, но непосредствено преди да купя минерална вода, разглеждам обстойно съдържанието на всички химични елементи, катиони, аниони...и това понякога дразни! Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 216
Аз определено имам,но за да ме разберете трябва да обясня какво работя.Та значи с Фотошопа "отделям" дрехите,очите,зьбите,устата,бижутата,обувките(подготовка за цветова корекция)-абе всичко,което може да има по една снимка.И много пьти сьм се хващала,че седейки срещу някого докато му обяснявам нещо се опитвам да му отделя очите,зьбите и дрехите и ако е нещо сложно чак му се ядосвам Joy.И почти винаги тьрся командата за Back.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 530
Винаги гледам, кога изтича крайния срок на застраховката. Но това го писах и в другата тема.

# 25
Аз определено имам,но за да ме разберете трябва да обясня какво работя.Та значи с Фотошопа "отделям" дрехите,очите,зьбите,устата,бижутата,обувките(подготовка за цветова корекция)-абе всичко,което може да има по една снимка.И много пьти сьм се хващала,че седейки срещу някого докато му обяснявам нещо се опитвам да му отделя очите,зьбите и дрехите и ако е нещо сложно чак му се ядосвам Joy.И почти винаги тьрся командата за Back.

Ха-ха на мен ми се е случвало като чета някаква докуметация на хартия и трябва да претърся нещо да се оглеждам за инструмента find. Grinning Веднъж така се хванах сам си. Чета си една документация на лист хартия и търся нещо и по едно време си мисля "айде бе, какво стана? Не можа ли да го намери вече ..."  Grinning

# 26
  • Мнения: 3 405
Имам, и първото е да проверявам за грешки, правописни Mr. Green, грешно написани телефони, изпуснати букви и т. н. информация, свързана с печатна реклама.
И други имам, на брошурите, флаерите, визитките, че и на билбордовете гледам как са отпечатани цветовете, отново има ли грешки Mr. Green За посланието, което излъчват, хич не ми пука Joy

Имаше една табела на магазин МАРТИНЕЛИ, но я бяха сгрешили и пишеше МАРТЕЛИ. 2 букви, но изцяло ново име Grinning И си мисля, тези нещо се мъчат да изкопират Мартинели Joy
Смениха я след няколко дни.

# 27
когато чета преводна литература злостно търся грешки при превода Twisted Evil не го правя нарочно и понякога много си се дразня. а вчера се опитах да превеждам от български на...български Embarassed Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 849
Държа всички дървета да се наричат с правилните им имена. Особенно много се дразня когато на Новогодишните дръвчета им викат ела, когато това си е смърч!
А в момента имаме фирма за почистване и когато вървя по улицата всички витрини ги преценявам с какви инструменти са мити...или в заведение добра ли им е чистачката Crazy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Като седна на заведение постоянно следя децата и съм в готовност да скоча да  ги разтърва или да ги предпазя от нараняване - 11-те години в ДГ са си казали думата. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт