Разголихме крачета и ...

  • 5 077
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 765
Аз също ползвам за промиване само риванол и кислородна вода.
Дияна е фен на лепенките цитопласт, и най-малка точица да си е направила казва "мамо сложи му лепенка" Simple Smile
В предишния квартал една мама ползваше спрей-пяна с гентамицин. Но Дияна само веднъж съм я пръскала.

# 16
  • Мнения: 1 113
Аз използвам един продукт на Forever Living  -  казва се Aloe First - натурален успокояващ спрей.

Съдържа , алое вера и специално подбрани билки.
Доволна съм Peace
От миналата година го ползвам,вечно сме в рани и нажулвания.
А това от аптека ли го купувате?
Аз досега съм ползвала Вита Мерфен и едно кремче, което забъркват в аптеките с ланолин и някакви други съставки, а за кървящи рани Топоцин (прах) след промивка с риванол. Но Лилия хич не дава да я мажа и настава една борба ... мисля че със спрея ще става по-лесно.

# 17
  • Мнения: 5 299
Sтрахотна те мичка Mr. Green Викториа проходи преди 2 седмици, и колената и са доста ожулени вече. Досега не съм правила ниЩо, и точно се чудех с какво бих могла да третирам раните.

# 18
  • Мнения: 177
  А къде мога да купя наколенки, че ние сме на фаза пълзене, а асфалта по площадките ми се струва доста опасен ? Засега и ние сме с пригодени чорапки за наколенки.
Наколенки със сигурност има в Штъркел, но не е възможно да няма и по другите детски магазини.
А темата е супер, тамън си мислех как ще се справяме с моя юнак като обелим колената  ritnik  А той все едно знае, че е по голи краци и ако падне лошо му се пише, защото откакто е по кратки гащи не пада  newsm19

# 19
  • Мнения: 843
Не е точно по темата... моето мишленце проходи преди 2 дни... за сега не е обелвала колената, но ми хрумна нещо и го направих.  От стари чорапки с ликра изрязох стъпалцето  и и нахлузвам на коленцата нещо като наколенки. Хубавото е ,че може да си ги направите в няколко цвята.., според дрешката/ щото сме дами, пък/
  хем краченцата са голи,  хем не се травмира излишно.   ...
 Laughing Heart Eyes

Продават се и готови наколенки, аз даже се бях засилила да купувам, но ортопеда ме спря като ми каза че детето трябвало да усеща като падне, да го заболи и другия път само да внимава като ходи а иначе раните от такова падане не били опасни защото децата падали от ниско и не можели да се ударят лошо. Иначе по темата - промивам и мажа с пантогел. Много съм доволна то пантогела, става и за ожулване и за изгаряне. Прави върху раната нещо като коричка.

 
     Да,  Марти, съгласна съм.. Именно за това не предпочитам наколенки, а по- тъничките чорапчета. Предпазват от леките и болезнени ожулвания,  но от камъчета и тръшкане - не. Аз също искам да се научи да се пази от собствен опит Simple Smile) Та, от там е и идеята.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 237
Аз използвам един продукт на Forever Living  -  казва се Aloe First - натурален успокояващ спрей.

Съдържа , алое вера и специално подбрани билки.
Доволна съм Peace
От миналата година го ползвам,вечно сме в рани и нажулвания.
А това от аптека ли го купувате?
Аз досега съм ползвала Вита Мерфен и едно кремче, което забъркват в аптеките с ланолин и някакви други съставки, а за кървящи рани Топоцин (прах) след промивка с риванол. Но Лилия хич не дава да я мажа и настава една борба ... мисля че със спрея ще става по-лесно.

Не се продава в аптеките,от дистрибутори е .Поне тук е така.

# 21
  • Мнения: 8 505
Само промивам раната и не слагам нищо-зараства много по-бързо.Различни мазила и пудри се използват само ако раната е сериозна-дълбока,замърсена,ако събира гной...иначе няма нужда.

# 22
  • Мнения: 1 113
Аз използвам един продукт на Forever Living  -  казва се Aloe First - натурален успокояващ спрей.

Съдържа , алое вера и специално подбрани билки.
Доволна съм Peace
От миналата година го ползвам,вечно сме в рани и нажулвания.
А това от аптека ли го купувате?

Не се продава в аптеките,от дистрибутори е .Поне тук е така.
Сега разгледах сайта им. Цената му е 20 евро, колко мл е този спрей?

# 23
  • Мнения: 1 237
Safo,спрейчето е 50 мл и цената е 5 лв.Много е икономично,на мен едно шишенце ми стигна за почти 1 г.

# 24
  • Мнения: 1 645
Аз използвам един продукт на Forever Living  -  казва се Aloe First - натурален успокояващ спрей.

Съдържа , алое вера и специално подбрани билки.
Доволна съм Peace
От миналата година го ползвам,вечно сме в рани и нажулвания.
А това от аптека ли го купувате?
Аз досега съм ползвала Вита Мерфен и едно кремче, което забъркват в аптеките с ланолин и някакви други съставки, а за кървящи рани Топоцин (прах) след промивка с риванол. Но Лилия хич не дава да я мажа и настава една борба ... мисля че със спрея ще става по-лесно.

Аз го купувам от аптеката.
Понеже не е чих евтино(както и сама си се уверила),го продават и в малки разфасовки.
Както е писала по горе Ниа ,50мл около 5 лв.

# 25
  • Мнения: 1 113
Момичета за това ли става въпрос?
Да няма между вас дистрибутор на тази фирма? Искам да си го поръчам! Ако има някой да пише на ЛС.

# 26
  • Мнения: 2 818
Ами аз само ги промивам, ако има повече кръв, иначе ги оставям както са. Но Алина много обича лепенки и само ме врънка да и слагам на колената, така че и лепенки слагаме понякога.

# 27
  • Мнения: 7 474
Пантенол спрей.
Но ходим със 7/8 за да не се налага да пръскаме Peace

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 310
Днес точно купих наколенки от "Бокал".  Колената на Огнян станаха в рани още при първото обуване на късите панталони. Съвета на ортопеда да не се слагат, за да се научи да се пази сам престанах да го спазвам, когато му се събраха три рани една върху друга и на двете колена Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 1 645
Момичета за това ли става въпрос?
Да няма между вас дистрибутор на тази фирма? Искам да си го поръчам! Ако има някой да пише на ЛС.

Това сигурно е оригиналната опаковка,знам ли newsm78
Това мойто е във малък флакон, явно го присипват,иначе е голяма опаковка и излиза скъпо.
Провери в аптеките,със сигурност го има.
Ако си от Пловдив,ще ти кажа от коя аптека го купувам.

Общи условия

Активация на акаунт