27 Май (събота) - Ла Лече Лига среща!

  • 1 401
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
Искам да изпратя някои неща за ЛЛЛ и моля, някой, който ще ходи от София, да ми пише на лични, за да му дам нещицата  Praynig Praynig Praynig

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Пак ли в Пловдив?! Кога ще има среща във Варна..
Grinning Когато се обучи ЛЛЛ Лидер във Варна, който да организира ЛЛЛ група там Wink
А някой акредитиран лидер на море няма ли да ходи тази година, че да спретне малко активизъм и да огрее родината и в други точки Laughing
На мен ужасно ми се ходи, но не виждам начин да стане - дребната е още едва-едва закрепена след бронхита, пък и таткото е на смяна в съботата.
Но ако някоя софийска мама тръгне и има свободно място в колата, се кандидатирам Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 4 381
Ние пак пропускаме Sad На работа съм

# 18
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Точно сега разбирам за тази среща ... Sad Вината за това си е изцяло моя... Ама нали съм малко нов тук...  Embarassed Айде, няма да се оправдавам повече!

Радвам се, че Пловдив е център на събитието!

Успешна среща!

Поздрави!

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Срещата мина чудесно Grinning
(знаете колко съм скромна...който не знае, вярвам, вижда Grinning)
Бяхме 10-12 майки, 2 бебета и три дечица (на МамаГери и Елена). Моето и на Мяу - болни при баби, другите не знам.
Всичко мина много добре, много интересен разговор водихме.
По Янтра, която ще пътува скоро до София, ще пратим членски карти за желаещите, както и новата брошура за безопасен съвместен сън с бебето. Последната се продава срещу скромната сума от левче, с идеята от нея и още няколко следващи брошури да наберем средства за гланцови хубави брошурки.
Също се предлага и половингодишно членство (10 лв, 1 брой от информационния бюлетин) за желаещите.
В понеделник ще кача двете снимки от срещата Grinning

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да потвърдя и аз за успешната среща. Почти напълно се придържахме към темата и се получи много интересна дискусия.
Предвид камерния състав не ни се наложи да ползваме и микрофона, който ни бяха оставили на разположение  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 216
Ако трябва да сьм честна ,вьпреки намаления сьстав, този пьт срещата ми хареса повече.Говорехме си спокойно,добре рачоплихме темата, чувахме се нормално.Абе добре се получи. newsm10

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Аз чакам следващата среща. Mr. Green

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз чакам следващата среща. Mr. Green
Кикики, ето на, зарибихме те за сектата Mr. Green

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Двете снимки (клик за по-голям размер) от срещата (+/- още 2-3 майки, които бръмчаха наоколо в момента):

     

Общи условия

Активация на акаунт