Бебета и татковци

  • 2 901
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Точно така Mr. Green И моят е ''особен ТиП,' но не съм го виждала да се нерви на детето до сега(то не е късно де) Crazy Става редовно през ноЩа, когато малката се разплаче, и е мил с нея. Но не го виждам да има особен ''баЩински инстинкт'', макар 4е това е друга тема, заЩото малката израстна с мен и родителите ми.

# 16
  • Мнения: 7 474
Моя не беше изнервен,защото не я чуваше ,нито е ставал някога през нощта. Изнервената бях АЗ!!! Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 1 410
В самото начало, когато малката се будеше нощем, той ставаше веднага и се чудеше какво да прави, питаше "а сега какво ли й е?" С времето свикна, че детето яде и през нощта и спря да се буди, защото аз я кърмех и неговата помощ в случая беше ненужна.
Бъди сигурна, че мъжа ти много ще се промени след като детенцето се появи. Ние усещаме промяната още през бременноста, но за тях тя започва едва, когато видят детето.
Извенвен от детето никога не е бил, но пък и тя си е кротка, нито е плакала, нито е боледувала (такова бебче ти пожелавам).
За помощта от тъщата: ами свиква се. Сега даже сам си започва да прави планове още в сряка как ще ходим събота и неделя при нашите. Много се разбира с тях и аз съм много доволна.

Леко раждане и едно хубано, здраво бебче! Hug

# 18
  • Мнения: 46 520
Зависи от мъжа.
Моят пое нощните хранения, сега нощем, ако се събуди пак той става, не прави пробем от това.
За тъщата, не знам, майка ми не е идвала да помага.

Леко раждане   bouquet

# 19
  • Мнения: 5 877
бебето като плаче, мама събужда тати да й го донесе за кърмене, няма само аз да се чанча, аааа!
После го взехме да спи при нас и то вече не плачеше. Общо взето при лек мрън вдигаш блузата и си го нахранваш, то аз не се будех напълно, камо ли пък тати.

# 20
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Нашия тати по принцип е доста нервен,но не и с беба.Страшно много ми помага.Той по се справя с приспиването от мен.Дори две седмици ходех на работа събота и неделя и се гледаха двамата.Сменя памперси,дава мляко.Абе грешка няма.Нямаше нищо против когато майка ми дойде да помага в началото.

# 21
Въобще пък не се притеснявай за това как ще реагира!Повечето бащи си обичат децата също така както си ги обичат и майките Laughing.Ако си мислиш,че и ти няма да се нервиш като се налага в началото да ставаш посред нощ, много се лъжеш. Не вярвам някои от двама ви да обезумее от 2-3 месеца нощно ставане и рев.А за помощта си имам особено мнение и ако и майката и детето са здрави ,пък и баща има наоколо Mr. Green,не виждам защо са ви още помощници.Ти сега си гледай спокойствието и не се товари с такива мисли. Сигурна съм, че мъжа ти дори и недоспал ще е много внимателен и с теб и с бебето.

# 22
  • Мнения: 419
Нашият татко е много грижовен,не 4е не се нервира,но в пове4ето слу4аи ако малкия реве се притеснява пове4е от колкото да се ядосва Rolling Eyesа относно майка ми те двамата страшно много се разбират,а и в на4алото малко помощ никога не е излишна Wink

# 23
  • Мнения: 1 465
Де да можеше бебешкият плач да го събуди, ама не. Naughty Спеше си човека, а на сутринта ме питаше дали плакал вечерта Поло. Добре, че бебко за сега си спи, че докато не спеше вечер самичка си се справях.
Иначе е роден за татко, много се грижи за бебето и даже върши някои неща, които аз не правя. Справя се чудесно и обожава бебко.

Общи условия

Активация на акаунт