Мартенско-пролетна на мамите от ИБ

  • 52 628
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Мецко, благодаря.Утре ще го водя на контролен и ще и кажа да го смени.
Поспаланче,дано те е чул и разбрал Слав.

# 691
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мецко не знам как ги измислят тия деца. На мойто със сигурност не му е хрумнало. Обясних му какво може да се случи. Заплаших го със сериозно наказание, ако разбера че е пипнал кибрит или запалка и те така.
Излезна класирането за градините. Бубата са я приели на първо желание, да видим как ще се оправяме тая година. Понеже така и не ми изясниха какво ще стане ако на батко и в градината почне ремонт смених заявлението за друга- на далечеее. Май вече ми е крайно наложително да изкарам шофьорски курсове Thinking

# 692
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Поспаланче,те сегашните са много изобретателни.Какви ли не може да ги чуеш от тях.
Изкарвай курсовете и хич не го мисли.А Слав ще го местиш ли в другата градина или само Бубето ще е там?

# 693
  • Мнения: 39 548
Поспалане, не си ли шофер?
Аууууууу да ставаш веднага. Колата дава такава свобода. Пък и винаги като ме ядоса домочадието да палиш метлата/ колата и да се изчезнеш   Mr. Green

# 694
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ми не съм. Така и не се престраших досега, но с всяка изминала година усещам,че ми е все по-необходима колата. А кат ме ядосат кола не ми требе. Паля джапанките и се мятам в стария град по калдъръмите- докато преборя баира и ми е минало. Laughing
Слав не мисля да го местя засега. Не ми се ще да го откъсвам от приятелчетата му, пък и в тая градина не бяха обявили места за 4гр. А и като ми се наложи да се прибираме с рейса няма да влача 2 деца поне. Тук и баба му може да го взима, ако закъсняваме.

# 695
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Поспаланче,и ти като мене.Аз книжка нямам,но усещам,че ми е все по необходима колата.Моето 3 години вече ходи в градина,която ни е малко далечко и зимата ни е малко зор,но къде с такси,къде с автобус все сме се прибирали.

# 696
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз пък станах шофьор и упорито усещам, че не е за мен тази работа и не се качвам да карам. Той ММ още не дава колата, че я боядисва наскоро.

# 697
  • Мнения: 39 548
Моя сегашен мъж ми подари неговата кола. Ми като свикнах на хубавото,  ходи с трамвая. Ма друг път.

# 698
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Аз се имам уж за читав шофьор, карала съм различни по размер коли, но със сегашната ни семейна кола ми е много трудно. Вчера се отказах да я паркирам в дворчето на хотела.  Иначе е удобство и свобода да можеш да караш.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 25 298
и на мен ми трябва кола, но с шофьор към нея. Смятам, че не всеки става за шофьор и по-добре тези дето не умеят да карат да не се пънат на всяка цена, и без това пътищата са бойно поле. И аз нямам смелост и желание да карам кола, каквато и свобода да дава. Иначе имам книжка от 17 годишна.

# 700
  • Мнения: 39 548
Мраве, коя е тая гигантска кола?

# 701
  • Мнения: 11 524
И аз съм пишман шофьор. Шофирането горе-долу го пооправих, но с паркирането ми е много трудно, не мога и не мога.
Малкият не е приет на ясла, май ще взимам полагаемия отпуск до септември и ще се надявам тогава да го вземат.

# 702
  • shumen
  • Мнения: 18 180
Месечинка,аз и затова книжка не изкарах.Страхлива съм и не ставам за шофьор.
Моме,дано го вземат тогава Алекс.

# 703
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Мраве, коя е тая гигантска кола?
БМВ 500 и нещо. Предишното беше 300 и нещо комби и нямах проблем. Вчера в това дворче трябваше да вляза на боя разстояние с тази и не посмях. В предвид и, че ежедневно карам Микра, това ми е като кораб Joy

# 704
  • Мнения: 39 548
Микра  hahaha Развесели ме.

Общи условия

Активация на акаунт