Мартенско-пролетна на мамите от ИБ

  • 52 589
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • NE
  • Мнения: 10 999
Това да се носят очила е чисто и просто навик.
Сестра ми е с нисък диоптер, но с астигматизъм и също активно носи очила.
Интересното е че в рода на ММ всички момичета са с очила. Още от баба му се прецаква нещо и така до 3-4 коляно всички момиченца са с висок диоптер. При момчетата няма проблеми. Но като дръпне с приказването Вилито и ще го проверим.
Моите са кашлящи. Стоя на тръни зареди Алекс да не направи спазъм. Работата не е за АБ защото само кашлят. Тъпча ги с Фенистил, Синекод и Леотон.

# 736
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Цвете,аз само за кашлица съм доволна от Хербитусин Имуноспрей,но май е за над 6 години.Доки го беше изписала на мен,но каза,че и на Дени мога да пръскам като кашля.Беше се разкашлял преди варицелата и му пръсках два дни и спря.
Ние след малко отиваме за процедури.

# 737
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Поспаланче - да си носи очилата! Аз от неносене в детска възраст от -0,75 сега съм с -3.75 на дясното око и -1 на лявото, но пък то е т.нар. "мързеливо око" и въпреки, че е въстановено в много голяма степен, основното натоварване е на дясното ми око. От рязкото качване на диоптри в пубертета при него се получи периферна дегенерация на ретината и я лепиха с лазер. Та темата с очите ми е много болна Sad Малчо още около годинката го водих на очен, за да му проверят очичките.

# 738
  • Мнения: 11 477
И аз съм с късогледство и астигматизъм, държа горе-долу един и същи диоптЪр ( Simple Smile ) от 10-ти клас. Но постоянно съм или с очила, или с лещи.
Този път малкото се оказа слабото звено - от днес е с хрема, кихане, казва, че и гърло го боли, въпреки че не виждам да е червено. Подхванах го с илачите и ще пробваме да ги държим разделени с батко му, който вече е втори ден на градина! Т.е. и него го чакаме, както се казва....

# 739
  • София
  • Мнения: 23 165
какви са тия мутирали вируси.
юни месец, време вече за море, тука за червени гърла се говори.
време е вече за стомашно чревни вируси  Rolling Eyes

# 740
  • Варна
  • Мнения: 25 236
че то цяла зима имаше стомашни.

# 741
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Бамбе,то стомашни имаше по всяко време.
Моме,да се оправя Алекс и дано не зарази и Марти.
Това да си в балкана е страхотно.На моето тука такъв апетит му се отвори и спи като къпан,че нямам думи.Надявам се да има ефект от процедурите и чистия въздух и да спре да боледува толкова сериозно и често.

# 742
  • Мнения: 2 843
Ооо, да си носи очилцата Слави! И аз от неносене в детска възраст съм с голям диоптър сега, а можеше да го задържа, ама детска му работа. Сега децата си носят очилата и на никой не му прави впечатление като едно време про нас Simple Smile
Ние сме добре, пу-пу. Целувки и да сте здрави Kissing Heart

# 743
  • Мнения: 11 477
Дани, всъщност Дени изобщо не боледува толкова сериозно или често, ама не можеш да го разбереш Grinning

# 744
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Моме,не боледува често и сериозно,но поне два пъти в годината ми прави пневмонии и лежим в болницата.А и сега след варицелата казват, че яко им пада имунитета и става още по зле положението.

# 745
  • Мнения: 11 477
Пада, но временно, не е до живот все пак Simple Smile Ще закрепне след месец. Не бяхте ли тази година, и предната в болница, т.е. по веднъж годишно?

# 746
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Моме, предната бяхме два пъти,а тази за сега е веднъж,но има още време до края на годината.Той и много бързо ми прави ангини и пневмонии.Буквално както нищо му няма и след час може да ми звъннат,че е болен с Т и ужасна кашлица и докато стигнем до педи е вече с хрипове.

# 747
  • София
  • Мнения: 4 122
Пффф стига с тези болести........

Поспаланче, нека си носи очилата Слав. Наистина е по добре така и определено ще окаже по добро влияние от колкото ако е без тях.

# 748
  • NE
  • Мнения: 10 999
Алекс е вече на АБ. Всеки ден изпадам в див ужас да не направи спазъм, но засега няма.

# 749
  • София
  • Мнения: 4 122
Алекс е вече на АБ. Всеки ден изпадам в див ужас да не направи спазъм, но засега няма.

Цвете,
Щом вече е на АБ няма да направи спазъм. Дано се оправи бързо и да спре да боледува.

Общи условия

Активация на акаунт