СЕДМИ клас – 3 – Февруари преваля, НВО наближава и мама се понапряга

  • 90 928
  • 768
  •   1
Отговори
# 180
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Щерката сама си е измислила стимул за добро представяне на НВО - да си боядиса косата синя ooooh!...аз не съм обещавала нищо, но тя си мисли, че имаме сделка Joy Joy.
Резултатите на Регалия по математика излязоха - има 98 т., много я е яд, че са я резнали на записа някъде Laughing.

# 181
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Браво!! Simple Smile

# 182
  • Мнения: 1 265
Браво на детето. Моята хубавица има 97.Доволна съм.

# 183
  • Мнения: 402
Излязоха резултатите по Мат в Регалия. Синковецът е с 83 т. Изненада ме... приятно

# 184
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм щастлива. 96 точки в Регалия, сдобрихме се с младежа, простих му и му обещах до края на седмицата с нищо да не го занимавам.

# 185
  • Мнения: 402
Браво на децата. Като цяло гледам високи резултати. Дали е бил много лесен изпитът? Интересува ме нивото спрямо това на реалното НВО. Синът ми по принцип ходи в Междучасие, където изкарва доста по-ниски резултати. Но пък и тук пише, че 26% от децата са преди него. Изглежда добре на фона на масата деца.

# 186
  • Мнения: 1 265
В "Междучасие" като цяло пробните са по-трудни.

# 187
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Е, belinda, отдъхнахте си Simple Smile Браво!

# 188
  • София
  • Мнения: 3 061
Поздравления за високите резултати на всички!
Математиката в Регалия е била лесна май, което не пречи да се запишем със скромните 89,25т. Първи модул му е 65т, но явно описването куца, та куца, защото уж има нерешена една подточна, но 10т за нея не ще да са...
Записах го на поредния пробен в Междучасие, но само на математика, на БЕЛ ще си имат в тяхната школа.

Относно подаръците - ние сме се разбрали, че това лято ще му купуваме нов компютър, че сега ползва един...много пенсиониран вече. Той предимно с таблета се забавлява, но уроците в уча.се ги гледа на компютър, все пак монитора има значение. А и когато има да пише нещо, презентация да прави, материали да търси - предпочита компютър. Но не го броя като "по заслуги", просто е необходимост. Само сме се разбрали да е след "голямото майско шоу", за да не го разсейва докато решава пробни току-до новата придобивка Laughing

# 189
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте и от мен! Основно ви чета, защото и седмокласникът основно блее. Като гледам децата ви с почти 100 точки, моят явно се излага в ОТ. Лошото е и че не знае къде иска да учи...
За подаръци и ние сме се разбрали, ще работи почти цялото лято. Ако изкара добър успех на матурите, ще му дам някой и друг ден почивка...

# 190
  • София
  • Мнения: 6 559
Биби, публика искаш ли ?! Joy
Вие сега от моя отбор ли сте или от този на чаветата, м ?

# 191
  • София
  • Мнения: 18 679
Но не го броя като "по заслуги", просто е необходимост.
Мълчи сега, не се издавай! При нас същата работа, обаче аз упорито държа линията, че новият комп ще е "награда",  ако се справи добре на матурите Joy

Лесен е бил изпита в Регалия, да. Моят човек никога досега не е изкарвал такъв резултат. В школата на пробните изкарва около 80 -85 т.,  а в Междучасие дори под 80 беше. За сметка на това, изпита по БЕЛ беше ужас, голяма излагация там и на двата модула...

# 192
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Лесен , лесен ...,каквито са и матурите ! Wink Това е реалното , което ще имат и там ! Чудесни резултати , браво на децата!  Отпускайте юздите сега Wink))

Биби , такова шоу не се изпуска ! Аз съм от страната на чаветата-близнетата! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 193
  • София
  • Мнения: 18 679
Пу-пу, а дано! Ако и на матурата изкара 96 т., аз ще съм до Биби Joy Ама що Бяла роза, тва сватбарско хоро, дай нещо по-тъй...Едно граовско викам аз да ударим, много съм добра!

# 194
  • Мнения: 1 265
Ами да почваме курсовете по народни танци, така и така сме загряли на тема курсове и уроци...., а може и един пробен да направим , да няма грешки в стъпките после.

Общи условия

Активация на акаунт