Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №55

  • 53 566
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 411
Привечер не трябва ли и озет да пуснат? А този, който говори за финал , да не би около март да е?

# 16
  • Мнения: 4 706
Добро утро , днес чакаме втория флагман.
Качвам от снощи снимки.. И шурея ( мъжа на сестрата на Михре ) е бил там .



Ибо и Бирдже поздравяват Simple Smile
 https://www.instagram.com/p/BfhMZPaHE-g/

# 17
  • Мнения: 9 541
Добро да е утрото в последния работен ден от седмицата! Hug
От понеделник бавно ще настъпи сибирски студ Mr. Green



Снимка на АсФер от награждаването Simple Smile



Две гледни точки на света:



ляво: наоколо цветя и аромати
дясно: наоколо мръсотия и боклук

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 09:15 от lia-martin

# 18
  • Мнения: 9 388
Добро утро!  Hug

Лия, благодаря за новата тема.  Hug

Изобщо няма да търся петна по слънцето от снощното представяне на нашите сладури. Отидоха, взеха си наградите, държаха се като големи хора. Кой с кого и защо си е тръгнал дори не ме интересува, летял ли е, в хотел ли останал, наляво ли е гледал, надясно ли, това си е тяхна работа. Защото Ибрахим е женен мъж и да го подозирам в някакви работи, не ми прави чест! Никой мъж не трябва да работи с хубава жена, защото, видите ли, може да му хареса повече от жена му! Ако мъжете са такива отрепки, на една жена защо й трябва мъж тогава!

Хубав ден ви желая! В очакване на нашите талантливи Ибрахим и Бирдже и съвместната им работа, която ни носи такава хубава радост с историята на техните герои.

 Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, мисля като теб Peace

Да се концентрираме върху АсФер и дано има днес втори фраг Praynig

# 20
  • Мнения: 33 382
Лия, аз мухата ли съм?
Съжалявам, че не си затварям очите за разни работи и не съм широкоскроена като теб.
Най-лошото е, че не съм само аз. Вчера туитър вреше и кипеше до 3 часа тяхно време 4. Хората бяха възмутени наградата за която са гласували толкова как се подмяташе.

# 21
  • Мнения: 9 541
Лия, аз мухата ли съм?
Съжалявам, че не си затварям очите за разни работи и не съм широкоскроена като теб.
Най-лошото е, че не съм само аз. Вчера туитър вреше и кипеше до 3 часа тяхно време 4. Хората бяха възмутени наградата за която са гласували толкова как се подмяташе.

Е, неее, каква муха си ти? #Crazy Как можа да си го помислиш ooooh!
А щом туитър е врял и кипял и актьорите не могат да се сдържат, естествено, че това би се отразило и на интереса към актьора като цяло newsm78
Тери Hug, съжалявам, но аз не мога да живея с живота на актьорите и никога не съм го правила....просто не ме интересуват, всеки сам си троши главата!
Но пък с интерес чета новинките, поднесени от теб за актьори, чиито сериал гледам в момента! Heart Eyes
А после всичко забравям за тях, с някои малки изключения Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 10:06 от lia-martin

# 22
  • Мнения: 33 382
Аз не живея с живота му. Просто докато се интересувам за сериала ми излиза всичко. Възмутих се, не значи че ще седна да критикувам в инстаграм или т.н.

# 23
  • Мнения: 9 541
Аз не живея с живота му. Просто докато се интересувам за сериала ми излиза всичко. Възмутих се, не значи че ще седна да критикувам в инстаграм или т.н.

Даже и да критикуваш, това си е твое право!!!
Не разбирам защо се впрягаш? Rolling Eyes



Някъде в началните серии ли беше това?

# 24
  • Мнения: 2 282
Добро утро!  Hug

Лия, благодаря за новата тема.  Hug

Изобщо няма да търся петна по слънцето от снощното представяне на нашите сладури. Отидоха, взеха си наградите, държаха се като големи хора. Кой с кого и защо си е тръгнал дори не ме интересува, летял ли е, в хотел ли останал, наляво ли е гледал, надясно ли, това си е тяхна работа. Защото Ибрахим е женен мъж и да го подозирам в някакви работи, не ми прави чест! Никой мъж не трябва да работи с хубава жена, защото, видите ли, може да му хареса повече от жена му! Ако мъжете са такива отрепки, на една жена защо й трябва мъж тогава!

Хубав ден ви желая! В очакване на нашите талантливи Ибрахим и Бирдже и съвместната им работа, която ни носи такава хубава радост с историята на техните герои.

 Hug Hug Hug
мисля, съвсем друга е темата...трябва ли неизвестната жена на един известен мъж да стои в неговата сянка или да афишира присъствие  при такива протоколни събития...
..Какво отношение има Мервето към наградата, към филма...никакво...за мен,  търси  популярност..бих оценила ако в труден момент е до мъжа си, а не когато го награждават....в скоро време може да се яви по страниците на вестниците, да споделя мисли за модата, за архитектурата, да стане рекламно лице, да отвори ресторант, магазин и т.н....и с тия прояви става разпознаваема...принципно смятам, че личният живот и всякакви битовизми трябва да са скрити за публиката, особено за актьорите, които влизат в чужди кожи...некой знае ли на големите в киното майките, бащите, племенмиците, баджанаците...
колкото до коментарите....щом се появяват в мрежата, ще се търпят всякакви мнения...покриваш се и никой не те коментира...има актьори, които година преди началото на снимките изчезват , за да  са убедителни в ролите си....гледам го челиккол на масата леко пийнал, утре го гледам като Ферхат...ами олекват нещата...
Благодаря за темата и добро утро!

# 25
  • Мнения: 9 541
Дафне Hug, за мен всеки актьор, не, дори всеки човек си решава сам как да живее. Има актьори по света, които не са много убедителни, но са всеки ден по кориците на списанията и вестниците, има и другият тип актьори /предпочитан от мен/, които са по-потайни, по-скромни, не обичат гръмките изяви...нали знаеш и антирекламата е реклама!
Но за награждаването аз бих отишла, ако мъжът ми го награждават, това би било радост, гордост, вълнение от неговото постижение за мен! Виж, ако отива до друг град в командировка за да настройва машина в завод, ще си помисля дали ми се ходи, ако е в Хаити например - съм там, първа пушка! Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 9 388
Цитат
мисля, съвсем друга е темата...трябва ли неизвестната жена на един известен мъж да стои в неговата сянка или да афишира присъствие  при такива протоколни събития...
..Какво отношение има Мервето към наградата, към филма...никакво...за мен,  търси  популярност..бих оценила ако в труден момент е до мъжа си, а не когато го награждават....в скоро време може да се яви по страниците на вестниците, да споделя мисли за модата, за архитектурата, да стане рекламно лице, да отвори ресторант, магазин и т.н....и с тия прояви става разпознаваема...принципно смятам, че личният живот и всякакви битовизми трябва да са скрити за публиката, особено за актьорите, които влизат в чужди кожи...некой знае ли на големите в киното майките, бащите, племенмиците, баджанаците...
Да, и това е темата. Твоят коментар, че Амал е заслужила да бъде на червения килим, защото сама по себе си е известна, е просто проява на предразсъдък някакъв. И този коментар, че неизвестните по-добре да си налягат парцалите, а да не се движат и показват с известните си съпрузи, е още една проява на предразсъдък. Но това е твое право да мислиш така, аз мисля точно обратното. Една жена, известна или не, има пълното право да е до мъжа си точно по правото на съпруга, а не по правото на обществена полезност или популярност.

Да забраним даже личен живот на актьорите, викам аз, че да са ни още по-убедителни в ролите си! Да гласуваме ли, може пък да решат да живеят в миши дупки и да не знаем нищо друго за тях, освен че са влюбени в екранната партньорка, та химията не е само резултат от талант, ами от истински бушуващи в тях страсти. Ако така ще ни хареса повече сериала, да го направят, викам аз! Наистина спирам по темата. Всеки има право на мнение, затова няма да правя реплики на всяко мнение, с което не съм съгласна.  Hug

 

# 27
  • Мнения: 436
Аз доколкото разбрах това не са чак толкова големи награди,така че е излишно да ги сравняваме с Оскар.
От човешка гледна точка е грозно да си вземе наградата и да не изчака тази на екранния си партньор.Колкото значима е Михре за личния му живот,толкова е и Бирдже (в момента )за професионалния...
А и наградата не е затова,че е прекрасен съпруг или добър баджанак,а е признателност за добрата му игра в ЧБЛ ,в който филм си партнира с Бирдже.
Нито е кавалерско,нито мъжко,нито колегиално,нито приятелско,нито възпитано.
Дано не засягам някого,това е мое мнение😁😁😁

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 10:40 от dariididko

# 28
  • Мнения: 2 282
Дафне Hug, за мен всеки актьор, не, дори всеки човек си решава сам как да живее. Има актьори по света, които не са много убедителни, но са всеки ден по кориците на списанията и вестниците, има и другият тип актьори /предпочитан от мен/, които са по-потайни, по-скромни, не обичат гръмките изяви...нали знаеш и антирекламата е реклама!
Но за награждаването аз бих отишла, ако мъжът ми го награждават, това би било радост, гордост, вълнение от неговото постижение за мен! Виж, ако отива до друг град в командировка за да настройва машина в завод, ще си помисля дали ми се ходи, ако е в Хаити например - съм там, първа пушка! Joy Joy Joy Joy
HugТова първата награда ли е на Челиккол?
Приемам, че е отишла на екскурзия. Зачетох се,Трабзон, между другото е интересен град...мултикултурен, със славно минало и история...паметници от Рим, Византия...т.е. по нейната специалност...може да не е ходила там...

# 29
  • Мнения: 2 282
Аз доколкото разбрах това не са чак толкова големи награди,така че е излишно да ги сравняваме с Оскар.
От човешка гледна точка е грозно да си вземе наградата и да не изчака тази на екранния си партньор.Колкото значима е Михре за личния му живот,толкова е и Бирдже (вмомента )за професионалния...
А и наградата не е затова,че е прекрасен съпруг или добър баджанак,а е признателност за добрата чу игра в ЧБЛ ,в който филм си партнира с Бирдже.
Нито е кавалерско,нито мъжко,нито колегиално,нито приятелско,нито възпитано.
Дано не засягам някого,тпеа е мое мнение😁😁😁
И мое...Що Бирджето беше сама...няма ли хора, които да я обичат и да се гордеят с нейните успехи...

Общи условия

Активация на акаунт