Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №55

  • 54 900
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 572
видя ми се много "идеално". та тя даже не знам дали видя пистолета в началото и така методически да се обърне ми се вижда точно като представа какво трябва да направи...ще видим

# 691
  • Мнения: 4 706
Учудвам се много, че повечето от вас искат Аслъ да убие друго живо човешко същество и после цял живот да живее с тази мисъл.
Мислех, че сте против турските обичаи  "око за око И кръв за кръв". Когато син отмъсти за кръвта на баща си, а не го остави на закона... това не е ли същото? и то да го направи бременна жена?
Или когато не харесваме този, когото ще убият може ?

# 692
  • Мнения: 5 723
Цялата сцена в стаята на прокурора и братята с безалкохолното, прегръдките, свиркането с пръсти - сцена за милиони.



Всички на тренировка ...подгънете езика, съберете палец ,показалец ...готови ...Фююююютттттт...Аферим !!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 693
  • Мнения: 251
Не знам защо, обаче Вилдан все повече  ми харесва. Има качество това момиче. Даже я виждам да отстрани Намък  и да ръководи бизнеса, но честно и по правилата. Откачено, обаче така го чувствам.

# 694
  • Мнения: 3 244
тази серия  като 4е ли беше  повече към осъзнаването на  промяната на йиит -към , йетер, към ферхат

# 695
  • Мнения: 1 572
Учудвам се много, че повечето от вас искат Аслъ да убие друго живо човешко същество и после цял живот да живее с тази мисъл.
Мислех, че сте против турските обичаи  "око за око И кръв за кръв". Когато син отмъсти за кръвта на баща си, а не го остави на закона... това не е ли същото? и то да го направи бременна жена?
Или когато не харесваме този, когото ще убият може ?


е тъй като е филм евентуално  приемаме по-лесно идеята, че лошия си заслужава съдбата, а именно убийство. В реалния живот сигурно не е така

в случая мисля, че аслъ изобщо няма да го е застреляла, защото знае, че е бременна, а и колкото и да е с притъени чувства, не й е в природата да убие

# 696
# 697
  • Мнения: 251
Сигурна съм, че Аслъ няма да убие Джуньо, обаче ще го рани. По-интересна ще ми е реакцията на Ферат, като разбере че е стреляла. Не можах да разбера, какво я пита в кафето, но в един момент на лицето ме беше изписано такова объркване, ужас, сякаш чакаше да чуе от нея, че е изоставен. Тепърва ще трябва да се справя със страха, че ще я загуби. Дано не прави грешки. А защо темата на серията беше ""обещавам на себе си"?

# 698
  • Мнения: 5 723
На мен епизода ми  хареса ,дано само Аслъ да не е уцелила ДжунЮ ,не си струва заради тази твар да си съсипе живота .
 Тоз бездарник дали се  е застраховал с видеото?? Не случаен е паралела с двете убийства .

Не ми допада тази близост между Азад и Йетер  , дано останат на ниво безкористна помощ и благодарност

# 699
  • Мнения: 9 388
Не знам защо, обаче Вилдан все повече  ми харесва. Има качество това момиче. Даже я виждам да отстрани Намък  и да ръководи бизнеса, но честно и по правилата. Откачено, обаче така го чувствам.

И аз започвам да харесвам Вилдан.

В кафенето Аслъ му каза, че изобщо не се е уплашила от стрелбата, след което му каза, че се е уплашила точно от това, че не се е уплашила. И според мен той усети, че тя се страхува, че започва да става друга и това може да я накара да се отдалечи от него. Преразказвам общо разговора, защото не помня подробностите, но това, че не се е уплашила беше основното в разговора им и това уплаши Ферхат.

# 700
  • Мнения: 92
Не искам, а и не мисля, че го е убила Аслъ.Ето и една снимка, която се размотава в инстаграм ..

# 701
  • Мнения: 1 572
мислех си дали е въобще възможно да не е стреляла, да се овладее и да не се разкрие, джуно да се качи горе и тогава ферхат да си дойде разтроен и тя да го спре, да си сверят часовниците и да започнат да търсят доказателства и да дебнат джуно

# 702
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Не е важно дали го е уцелила....важното е че стреля...В този момент, като чу щракането на кутийката с бонбони....просто и падна пердето...
Благодаря за компанията момичета

# 703
  • Мнения: 436
Според мен беше добра серия,да имаше пълнежи,но и през цялото време ме държа в напрежение!

# 704
  • Мнения: 21 201
Сигурна съм, че Аслъ няма да убие Джуньо, обаче ще го рани. По-интересна ще ми е реакцията на Ферат, като разбере че е стреляла. Не можах да разбера, какво я пита в кафето, но в един момент на лицето ме беше изписано такова объркване, ужас, сякаш чакаше да чуе от нея, че е изоставен. Тепърва ще трябва да се справя със страха, че ще я загуби. Дано не прави грешки. А защо темата на серията беше ""обещавам на себе си"?
Ако разбираш руски погледни откъса в предния ми пост.
Сега  видях, че Дани ти е отговорила.

Общи условия

Активация на акаунт