Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №55

  • 54 996
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 21 201
Ние очакваме(не всички) Джем да умре, Laughing а на сета връзват китки и балони. Thinking

# 76
  • Мнения: 12
Никаква сцена не й показва- крие й лицето  Mr. Green
Темата Михруня е приключена още вчера като се появи на летището  Laughing
Негодуванието е от всичко, което последва  hahaha hahaha hahaha


Ето за това говорех  Mr. Green Joy

Веднага докладваха..

Според мен се опитва да си вземе наградата от нея , а тя го е хванала за ръката и не я дава „„„„

# 77
  • Мнения: 9 388
Никаква сцена не й показва- крие й лицето  Mr. Green
Темата Михруня е приключена още вчера като се появи на летището  Laughing
Негодуванието е от всичко, което последва  hahaha hahaha hahaha

Виж, че и крие лицето хич не се сетих. И той в конспирацията, взел е присърце желанието на момичето да се забавлява с него, но лицето да остане скрито. Душичка конспираторска Ибова!  Grinning

И че е подпийнал с фенки не му се сърдя, само това подмятане на наградата наистина идва леко обидно за феновете. Трябваше да я сложи в куфара и всичко щеше да бъде наред.

Благодаря, Тери, за инфото.

Не знам, струва ми се крайна реакцията на феновете, прекалено обидени ми се струват, но те си знаят!  Grinning

Вики, Peace
И аз винаги съм считала, че от хората, работещи за нашето забавление, се изисква прекалено много. Може би защото на екрана ги асоциираме с герои с добродетели, защото е трудно да разделим реалността от фикцията, и натоварваме актьорите с тежест, която не им е дълг да носят. Жал ми е за тях! Ако се снимат много с житейските си партньори - натрапвали ни ги. Ако не се снимат с тях, а се окаже, че са си щастливи заедно и напразно сме се надявали за роман с партньорката - тогава пък са ни манипулирали, че имат роман с партньорката, за да трупат рейтинг! Не знам, няма оправия с фенските желания! Винаги може да се окаже, че актьорът е стъпил накриво! Затова аз приемам човешките им слабости и продължавам напред!

# 78
  • Мнения: 21 201
Това прехвърляне на наградата от фен на фен аз го възприех като начин да сподели радостта си с всички тези фенове, които са искали да се докоснат до нея.
Все пак тези същите лица които пипаха наградата са едни от участниците за спечелването й.
Въобще не влагам друг умисъл в това им/му действие.
Не ме подразни и факта, че Ибрахим бе подпийнал, той не за първи път подпийва и след това се озовава я в пресата, Laughing я в инста Laughing и т.н, но не ми допадна, ама никак фенското поведение на пуберите които в по-голямата си същност са момичета и клетвите по негов адрес.
Че кои са те да го кълнат, по-големи от Бога ли са?

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 16:56 от Neidjal

# 79
  • Мнения: 9 541
cura63 Hug, ако е така, както казваш, тогава кой ги е снимал? Другата фенка ли?

Наде Hug, мисля като теб Peace, само не разбирам, всичкото това тръгна от залата, че Ибо дошъл с Михре, пък станал и излязъл с нея, без да дочака Бирдже да си вземе наградата и после тези скандали с фенките и т.н., това момичета-студентки ли са?[

Виктория Hug,по повод поста ти по-долу.....то в наши дни и политиците по света и у нас афишират едно поведение, един морал, близък до този на актьорите Joy........но все пак се намират тук там и такива, за които пишеш newsm78
Скрит текст:
quote author=victoria vassileva link=topic=1021623.msg36332706#msg36332706 date=1519395199]
Когато си обществена личност малко или много ти даваш пример с поведението си.
Ако това е вярно- има две възможности. Обществото си търси скандала. Храни се вампирски от личния живот на "звездите" си, които често са съвсем случайни хора. Втора възможност- дали, ако някой е популярен, то той е обществена личност, чието поведение ни е за пример? Проблемът ни е, че бъркаме популярност с "обществена" личност. Популярните рекламират брандове, стил на живот, те са модели- какъвто е и Ибо. Но нямаме изисквания към техния морал- едва тази година в Холивуд поставиха въпроса за сексуалното насилие. Обществената личност е политически обвързана с определена доктрина и чрез поведението си я предава на обществото. Е, Ибо не е политик. То е момче, което работи по десетина часа на сет всеки ден и е станало популярно. Не ни е обещавал нравственост или морал. Не ни е образец за добро поведение и кавалерство. Или поне толкова, колкото др. "звезди", които си мрат да стават "новини" покрай тях- да са известни, да се пише и т.н. Така брандовете ги търсят за популяризиране в определени сегменти на пазара.
[/quote]

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 17:54 от lia-martin

# 80
  • Мнения: 5 452
Примерът с поведението- дори в университета вече е забранено възпитанието. Предават се знания, но нямаш право да се бъркаш в това как се държи някой. Мислела съм си, че бизнесът има нужда от тази разюзданост, за да продава. Така съответният „герой” е cool. Помислете си- ако се беше прибрал кротко с жена си, реакциите в социалните мрежи щяха да са- той е женчо, мъж под чехъл. След като го съдят дори за това, че жена му е до него. А така е готин, достъпен, забавлява се с феновете. Може би минава мярата, но в патриархална Турция на мъжа е разрешено всичко. На кого му пука за някаква дребна наградка на провинциален университет? Важни са продажбите, които ще могат да правят с Ибо и образа му на лошо момче. „По-добре в устата на хората, отколкото в краката им.” Това е новото време , когато е важно не какво са писали за теб, а да ти напишат правилно името. Популярните личности от това правят пари. От друга страна е изключено след 15 години в киното Ибо да не робува на поне няколко порока – работата им е много натоварена срещу не много грандиозни суми, поне за не най-популярните. Изхабяват се образите. В резултат- нищо изненадващо. Нещо като нашенските популярни кифли, но в мъжки образ. Затова аз си се държа за Ферхат. И Аслъ.

# 81
  • Мнения: 9 541
Брей, няма втори фраг Sad



От Тимур - т.е. Абидин Laughing
"Уплаши ли се? Какво, не се ли уплаши или що? "😂



 Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 18:35 от lia-martin

# 82
  • Мнения: 92
Сега като я гледам тая снимка да не е ред на Абидин да го опандизят Grinning Grinning Джунейт стреля, сигурно улучва похитителя..виждаме Ийт идва, нищо чудно да си помислят, че Абидин е стрелял Grinning Изтъркано ще е просто пак Фер да го вкарат в затвора и за това клоня към Абидин...пък имаше някакви сетови снимки от пандиза Rolling Eyes
Пък и тамън ще намерят още работа на Айхан Joy

# 83
  • Мнения: 3 247
 казващ, може  ще му сменят сценаристите  местожителството  на абдо / нали писахте -защо не се отделят с гюлсум от къщата /
тъкмо човека се ожени и хоп в пандиза , / ако това се случи в серията / сега фери и  него ще трябва да измъква от там ,
 а мама хандан ще има прекрасната възможност  да си излива злобата с пълна сила върху гюлсум

# 84
  • Мнения: 1 244
Цитат

И че е подпийнал с фенки не му се сърдя, само това подмятане на наградата наистина идва леко обидно за феновете. Трябваше да я сложи в куфара и всичко щеше да бъде наред.


    Аз пък смятам точно обратното... Подмятането на наградата го възприемам като част от импровизиран скеч или нещо подобно... Но, ако наистина е подпийнал с фенки, някак си ми е прекалено странно... Смесването на личния и професионалния живот в повечето случаи не свършва добре, освен ако не е целенасочен пиар... Ибо можеше да се снима с фенки и фенове, да подпише автографи и ... кой  откъде е... Прекалено много ги е допуснал до личното си пространство и това не е тяхна грешка, а само и единствено негова... Можеше след това да седне в ресторанта с баджанака и шуронайката и да си хортуват, да си пийнат и да се снимат колко им душа сака... Хем щяха да полеят наградата, хем фенската маса щеше да си знае мястото... Ето затова правя евала на Бирдже.. Каза си хубавото и смислено слово, взе си наградата и си тръгна... С кого и по какъв начин, как е отпразнувала и споделила наградата след това, само тя си знае... Ибо със сигурност трябва да взема уроци в това отношение от Бирдже... Достойнство, тежест и аристократизъм лъхат от нея... Не само на екрана, но явно и в реала е така... Което,  ако може да бъде оценено от Ибо, ще бъде само в негова полза за по-нататъшните му обществени изяви... Като пример и модел за подражание, които при добро желание, той може да следва... Ако ли не... Ще си търпи последиците след това... Както се казва, това, което човек сам може да си причини, не могат да му го причинят и сто села / в случая фенки Joy/...

# 85
  • Мнения: 33 427
Вие хубаво го оправдавате Ибо, но дори той го е отчел като грешка след като е спрял да следва въпросния профил  Peace Опитал се е да се разграничи от случилото се  Laughing

# 86
  • Мнения: 4 706
Вие хубаво го оправдавате Ибо, но дори той го е отчел като грешка след като е спрял да следва въпросния профил  Peace Опитал се е да се разграничи от случилото се  Laughing
Аз търсих профила в инста на това момиче, но той е изчезнал или просто не го намирам... може ли да го е изтрила?  Гопворя за профила, от който качваше лайф видеата, а не за личния й.

Аз въобще не го оправдавам, само малко ме е яд, че така се заинтересувах от личния му живот, защото аз разбрах за съществуването му от сериала Smile и си знам ,че е по ок да си гледаш и да не знаеш нищо за актьорите, защото само се заливаш с емоции покрай неща, които така или иначе не са в твоя живот. Искам да кажа, че само се разочаровах сега Smile  Слава богу, че за мен Ибрахим и Ферхат са различни хора.

# 87
# 88
  • Мнения: 9 388
Вие хубаво го оправдавате Ибо, но дори той го е отчел като грешка след като е спрял да следва въпросния профил  Peace Опитал се е да се разграничи от случилото се  Laughing
Аз не го оправдавам, а го разбирам. И аз предпочитам финала на церемонията да беше различен, ама не е. Не знам изобщо кое, как и защо е станало, затова изобщо няма да се правя на засегнат фен. Турските фенове да се засягат, те разбират всичко, чуват гласовете на прякото включване, да гадаят Ибо ли е, какво казва, обича ли ги, не ги ли обича. Да гадаят скеч ли прави с наградата, подиграва ли се с нея като я раздава на мадамите за снимка. Мен това не ме вълнува. Пийнал, смял се, правил се на интересен след церемония по награждаване. Това виждам аз. Лична обида към мен като фен не виждам.

Мен ме вълнува, че през другото време работи натоварено, за да мога в понеделник да гледам един Ферхат, който преживява всичко от дъното на душата си.

Само мога да се радвам, ако Ибо се почувства неудобно, че вечерята и пийването му в ресторанта се преекспонираха така. И едно извинение ако направи за обидените, ще съм доволна. Обичам да ми се извиняват, пък дори и да не считам хората за толкова виновни.  Grinning

# 89
  • Мнения: 21 201
Голяма мъка, голяяяяяма. Cry

Общи условия

Активация на акаунт