Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №55

  • 55 132
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 486
Йетер разказва историята си с Намък, ама пред кого? А с Джем ще се разделяме или напротив?

# 91
  • Мнения: 21 201
Фрага с руски субтитри.

https://vk.com/feed?q=%23SiyahBeyazAsk&section=search&z= … _-157453865_90383

Песента ме затъкна, smile3518 май няма да гледам онлайн серията(поне така си мисля на този етап) че ще ми дойде много после пак да я гледам с превод.
Йетер на Йит newsm78 ли разказа историята си? Много мъчно Cry ми стана като я слушах.
Лиаааа, това не е ли същата песен от Възела когато Али Неджат, Каан и Наз заедно с дядото отидоха в дома на самоубилата се майка на Каан и гледаха видео послание от нея на лаптопа? Май е тя и тогава много плаках на същата песен, че тъкмо бях загубила милата ми майчица Cry Бог да я прости.

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 21:15 от Neidjal

# 92
  • Мнения: 33 436
Морела, вчера й докладваха профила и гитти битти гелмеди  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 9 388
Морела, вчера й докладваха профила и гитти битти гелмеди  Mr. Green
Тери, за какво го докладваха? Значи не го е закрила сама?

# 94
  • Мнения: 21 201
Лиа, специално за теб трея в инста със субтитри.

https://www.instagram.com/p/BfjNiZlgSHe/

Дали Йетер не разказва историята си на Азат, newsm78 или пък може би се записва на запис, а? newsm78

# 95
  • Мнения: 33 436
Сега си правя анализ на ситуацията и... Михрето добре не го оставя сам  Joy Joy Joy Joy Joy

# 96
  • Мнения: 4 706
Сега си правя анализ на ситуацията и... Михрето добре не го оставя сам  Joy Joy Joy Joy Joy

Според мен е малко унизително за нея... да се напива и флиртува пред очите й. Но нейсе. Дали и тя се е напила или ги е снимала? Ако бяха в някоя скандинавска държава нямаше толкова да се тормозят и щяха всички да се събудят щастливи заедно, а не сега леко гузни да качват съвсем различни снимки.

# 97
  • Мнения: 33 436
Сега си правя анализ на ситуацията и... Михрето добре не го оставя сам  Joy Joy Joy Joy Joy

Според мен е малко унизително за нея... да се напива и флиртува пред очите й. Но нейсе. Дали и тя се е напила или ги е снимала? Ако бяха в някоя скандинавска държава нямаше толкова да се тормозят и щяха всички да се събудят щастливи заедно, а не сега леко гузни да качват съвсем различни снимки.
Не малко, много унизително  Peace
Аз не бих допуснала мъжа ми да си прави такива снимки  Stop

# 98
  • Мнения: 3 252
а дали отрицателното поведение   -/ така разбирам от постовете ви/  на    ибрахим ,  около получаването на  наградата биха  могли да променят  зрителския интерес   към  сериала

# 99
  • Мнения: 21 201
Май само аз коментирам фрага, затова се оттеглям, защото не ми се конушва сама.
На изпроводяк искам само да кажа, че мнението ми ни за Ибо, ни за Михре, ни за Бирдже не се промени след всичко което прочетох навсякъде от снощи насам.

# 100
  • Мнения: 9 541
Наде Hug, сега ви изчетох, изгледах фрага и ще сложа фраг 19-2 на български, благодарение на Алекс Hug bouquet


https://www.youtube.com/watch?v=zRW3ArxfjQc

А на теб, Наде Hug, много мерси, че се сещаш винаги за мен и го пускаш по друг начин, така щото и аз да го видя Heart Eyes bouquet
За теб:
Скрит текст:



Много тъжен фраг, Йетер сякаш е в стая за разпит, да не говоря за музиката Cry Наде Hug, позната ми е, но не знам дали тази песен бяха пуснали точно в описаната от теб сцена на Възела, щото тогава от рев не можех да си намеря място newsm78
Да разбирам ли, че и Джем умира? newsm78

А сега нещо друго:

Майката на Бирдже е пуснала тези две снимки в Инстаграм



като е лайкнала и фотка на Ибо. Peace


Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 23:40 от lia-martin

# 101
  • Мнения: 92


Ето и резюмето пуснато под фрага...

За съжаление ви нося и това, което туко що видях в инстаграм

# 102
  • Мнения: 9 541
Пеперудке Hug, значи все пак признанието на Йетер е пред малкия и син newsm78 Ийит ще има да се шашва още newsm78
И комисар Джем го затриха ooooh! Преди дни писах, че не ми се гледат погребения Mr. Green, но не ме послушаха Stop Жалко, ама като не можаха да му измислят по-смислени действия и диалози... по-добре така Sad

# 103
  • Мнения: 1 249
    Всяко чудо за три дни, момичета... Гитти-битти... Михре и Ибо да си берат гайлето, дет се казва... И, ако пожелаят, да си извадят поуки от ситуацията... Както Аслъ каза на Ферхо във филма.. "Не е срамно да не знаеш.. А да не искаш да се научиш..." Дано Ибо оцени и проумее истински смисъла на тези думи...

    Сега да си се върнем на темата... От това, което е пуснато до тук, вероятно Джем ще умре.. Ако беше оживял, може би трябваше много бързо да разплетат конците, защото той все пак видя  Джуньо.. Нещата щяха да се развият главоломно и удоволствието от разплитането лека-полека на пъзела щеше да изчезне.. Сега предлагам да видим колко любвеобилен и подкрепящ в мъката  може да бъде един Ферхат Аслан..  Heart Eyes Макар че си мисля, че можеха да инвалидизират Аби до известна степен, да получи амнезия или нещо подобно и така... Но явно или вече той не се вписва в общия фон като роля,  или пък актьорът има други ангажименти...  Нейсе, ще очакваме да видим какво ще ни поднесат в понеделник вечер...

# 104
  • Мнения: 9 388
Добро утро!  Hug

Благодаря за фрага, за резюмето, момичета.   Hug
А бе ако искаха, можеха хубави неща да измислят за образа на комисар Джем, но според мен наистина напуска заради друга роля. Четох такива предположения в Инстаграм.

Йиит научава истината за Ферхат. Вълнуващо, ще му каже ли? Ако и той замълчи, значи не е лесно да се каже такава истина.

Туит на сценариста Еркан отпреди няколко дни - bir eleştiri yazısı okudum. Yiğit savcıymış Namık'tan para istemek yerine kendisi arasaymış, zorlama olmuş. Evladınız varsa ve savcıysanız. Ne Namık'a minnet edeceğim ya ben arar bulurum, dersiniz... Ya sabır Simple Smile

И туита в превод от лаик: "Прочетох една критика. "Йиит бил прокурор, вместо да иска пари от Намък, сам да намери парите. Малко пресилени станали нещата.  Щом имаш дете и си прокурор. Няма да се моля на Намък, сам ще търся и ще намеря парите", казвате. ...Ама бъдете търпеливи де Simple Smile"

Хубав ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт