Подсъзнанието може всичко/68 Линкове за всички техники има на 1 стр.

  • 83 551
  • 789
  •   1
Отговори
# 750
  • България
  • Мнения: 3 621
Петенце,следя те редовно,но не съм писала,защото не знам какво да кажа.Моля се,да намериш начин да изплуваш от ситуацията Hug
Кога е следващото новолуние?

# 751
  • Мнения: 4 770
Благодаря. Ако мисля реално не би трябвало изобщо да има надежда, но явно съм много упорита или много наивна, незнам. Вярвам в Господ и че всичко е възможно, но това вече е прекалено. На 7-ми в 18:03.

# 752
  • София
  • Мнения: 9 920
Има ли на БГ нещо подобно, за излекуване, за мотивация...
https://www.youtube.com/watch?v=maNr_0zK5VQ

# 753
  • Мнения: 4 770
Аз бях дотук. Карат ме да ставам и да се оправям все едно съм здрава. Мащехата половин час се кара с мен и ми втълпява, че ми няма нищо. А баща ми каза, че се преструвам. Викат искаме да ти помогнем, но ти трябва да ставаш, че нямаш мускули. А аз ставам и имам мускули. Само те ме крепят, защото костите ми са много зле. Ако продължава тоя тормоз наистина ще викам или червен кръст или приют или и аз незнам какво да ме приберат. Не стига, че едва кретам и едва се движа и едва ли ще изкарам зимата и пак не ми вярват. И знаят, че съм закъсала още преди 4 години и пак се правят на ударени. Писна ми от всичко вече. Ако знаете място, където ще ме приберат кажете. Мога да поема само до 300лв разходи на месец и то ако благоволят да ми ги дават.

Последна редакция: нд, 04 ное 2018, 12:42 от Петенце Цветенце

# 754
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Петенце,
Ти писа тук, че си от Бяла Слатина.
Позвъни утре във врачанската структура на БЧК, направи консултация по телефона:
Гергана Михалчева – директор, д-р Ирена Видинова - председател
Тел.: 092 62 47 47
БЧК има програма “Домашни грижи”. В рамките на проект „Домашни грижи за независим и достоен живот“ в област Враца са открити четири Центъра „Домашни грижи“, включително и в Бяла Слатина.
В БЧК работят сърцати и всеотдайни хора. Няма да ти откажат помощ, а и предполагам, че са по-компетентни от всички нас в темата по отношение на социални услуги и помощ.
Можеш да направиш консултация по телефона и с община Бяла Слатина, повечето малки общини работят по различни проекти от социален характер.  

Дано съм ти полезна!
Изпращам ти много положителни мисли и положителна енергия.  Praynig

# 755
  • Мнения: 4 770
Благодаря. Не знаех за тази програма на БЧК. С община не мисля, че има смисъл. По-скоро бих търсила манастир или приют, или добри хора, които да ми помогнат. Искат от мен "да се оправиш и да си можеш без нас", а положението ми е крайно зле. Викат ми, че нищо ми нямало и че се правя. Cry И да съм се движела повече, защото ми били атрофирали мускулите и съм щяла да остане на легло. А аз се движа, но не мога повече от толкова и имам мускули. 60кг съм. Cry
Дано не се стигне до такива мерки. Дано се вразумят.

Излишно прибързах да се успокоявам, че има възможност за домашни грижи. Програмата за независим и достоен живот е за хора над 65г.Confused  

Последна редакция: нд, 04 ное 2018, 19:06 от Петенце Цветенце

# 756
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Пиша отново - не отхвърляй възможността да се свържеш с БЧК!
Няма да откажат помощ на човек в нужда, независимо от възрастта!

# 757
  • Мнения: 4 770
Благодаря. Потърсих информация и излезе това  - хора над 65г, включително роми с хронични заболявания и трайни увреждания. Но сигурно няма да откажат поне еднократна помощ.

# 758
  • Мнения: 4 097
Ако нямаш предразсъдъци, потърси Евхаристинкште или Кармелитките, това са католически ордени, женски манастири, които помагат на хора в беда.

# 759
  • Мнения: 518
Ако желанията от предното новолуние не са се осъществили още, пак ли трябва да ги пиша същите или трябва други?
И на друг отделен лист ли трябва или може на същия?
Петенце, кураж и вяра, наистина незнам какво друго да ти кажа:hugs:

# 760
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Петенце Цветенце, всички искат да ти помогнат, но както виждам , ти си загубила борбата преди да я започнеш. Отчаянието не е най-добрият ти съветник и помощник. Може би ти трябва психолог или психотерапевт, защото трябва да си промениш мисленето първо на духовно ниво и после на физическо. Чета и наистина виждам как момичетата искат да ти помогнат и ти на всяко предложение казваш няма да стане. Е ,как да стане като ти първа почваш с негативизма. Извинявай , ама наистина ти трябва някой да те "пораздруса" яко!

# 761
  • Мнения: 4 770
На горното ще отговоря единствено, че имам голям стаж и в положително мислене, и в техники, и в работа върху себе си, а също и успехи в това да влияя на нещата около себе си и да сбъдвам, това което искам или ми е нужни, но сегашното ми положение и безизходица е трудно да само да си го представи човек, а какво остава да живее така. Нещата, които съм преживяла досега са ме раздрусали милион пъти и винаги съм дълбала и за поуки и за решения. Всеки ден прилагам цял набор от техники само за да се поддържам на енергийно и духовно ниво. Освен това съм и вярващ човек, който смята, че всичко е възможно, поне на теория. Сама виждате, че проблемът е на друго място и че човек каквото и да прави просто не е всесилен. Ако съм отговорила на някого, че предложението му не върши работа съм имала сериозни съображения, които предвид състоянието ми са твърде много. Човек с що-годе нормални живот, физическо състояние  и социално положение дори не може да си представи повечето от тях.

# 762
  • Мнения: 4 770
Ако нямаш предразсъдъци, потърси Евхаристинкште или Кармелитките, това са католически ордени, женски манастири, които помагат на хора в беда.

Благодаря. Аз съм православна християнка, но незнам дали това пречи. Ще погледна за всеки случай за какво става въпрос.

Благодаря и на grazia82, както и на всеки, който ми е помогнал или ме е подкрепил по някакъв начин.

# 763
  • Мнения: 15 619
Когато човек  си мисли, че е загубил всичко и "няма" шанс, обикновено вече има всички шансове, защото няма какво да губи. Без багаж, без товар, има само себе си и ако зад гърба му е стена, не може назад, има път само напред.  Разбитите илюзии са хубаво нещо, оставят ти само чистата вяра в теб.
Петенце, Дидиела е права, вземи погледни в себе си и напред.
що се отнася до Общината, понеже предложих да се обърнеш и към тях, знам, че дават и еднократни помощи, питай в социалния им отдел каква молба и до кого трябва да подадеш. Поискай помощ и ще ти се даде, ако не това, което ти  въобразяваш, че ти е нужно, то ще е друго, пак ще помогне. Пътят е само напред, каквото и да ти се вижда в тежък момент.
Heart

# 764

Общи условия

Активация на акаунт