Юнче все по-голямо става и ритничета раздава

  • 66 782
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 581
Еха, вече трето бебе си имаме в темата! Честито! Да е много здраво! Flowers Rose

# 541
  • Мнения: 5 478
Честито и от мен! Simple Smile Flowers Tulip

# 542
  • Пазарджик
  • Мнения: 100
Честито на всички нови мами!!!:gift_heart:
Да са ви живи и здрави бебчетата!:kissing_heart:

# 543
  • Мнения: 115
Честито ви мами да са ви живи и здрави малките човечета 💐😊🎈

# 544
  • Варна
  • Мнения: 163
И така, понеже явно ще се наложи да раждам в АГ Варна, бихте ли ми препоръчали някой лекар. Искам естествено раждане, но смятам да си платя за екип. Не искам да стане на който ми се падне. Пък и е добре доктора да е запознат с бремеността ми. Да му имам малко доверие поне и да не ме е страх толкова.

# 545
  • Мнения: 1
Здравейте, следя ви от доста време и едва сега се престрашавам да се включа Simple Smile Утре влизам в 36та седмица и вълнението от най-чаканата среща е огромно 😍 бихте ли ме включили във фейсбук групата: albena.petrova7@gmail.com. Леко раждане на всички и здрави бебчета 😊

# 546
# 547
  • Мнения: 68
И така, понеже явно ще се наложи да раждам в АГ Варна, бихте ли ми препоръчали някой лекар. Искам естествено раждане, но смятам да си платя за екип. Не искам да стане на който ми се падне. Пък и е добре доктора да е запознат с бремеността ми. Да му имам малко доверие поне и да не ме е страх толкова.

На мен ми препоръчаха Георгиев и много специално Танев, но аз ще раждам без избор на екип, така че не ги познавам лично.

# 548
  • Варна
  • Мнения: 163
И така, понеже явно ще се наложи да раждам в АГ Варна, бихте ли ми препоръчали някой лекар. Искам естествено раждане, но смятам да си платя за екип. Не искам да стане на който ми се падне. Пък и е добре доктора да е запознат с бремеността ми. Да му имам малко доверие поне и да не ме е страх толкова.

На мен ми препоръчаха Георгиев и много специално Танев, но аз ще раждам без избор на екип, така че не ги познавам лично.
Не те ли е страх, че няма да ти обърнат внимание и ще се държат кофти с теб. Аз това знам. В АГ Варна се плаща за отношение! Мен ме е страх, че ще се държат с мен като с куче.... Не знам защо си мисля така.... Много ме е страх от това АГ.

# 549
  • Мнения: 68
И така, понеже явно ще се наложи да раждам в АГ Варна, бихте ли ми препоръчали някой лекар. Искам естествено раждане, но смятам да си платя за екип. Не искам да стане на който ми се падне. Пък и е добре доктора да е запознат с бремеността ми. Да му имам малко доверие поне и да не ме е страх толкова.

На мен ми препоръчаха Георгиев и много специално Танев, но аз ще раждам без избор на екип, така че не ги познавам лично.
Не те ли е страх, че няма да ти обърнат внимание и ще се държат кофти с теб. Аз това знам. В АГ Варна се плаща за отношение! Мен ме е страх, че ще се държат с мен като с куче.... Не знам защо си мисля така.... Много ме е страх от това АГ.

Мен ме е страх по принцип и едва ли ще съм по-спокойна, като си платя. Пък и гледам да мисля положително.

# 550
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Танев нормално не изражда, само секцио ако е избор за екип!

# 551
  • Варна
  • Мнения: 163
Не знам момичета. Страх ме е от една страна. От друга страна на кой ще напълня гушата. От трета каква ми е пак гаранцията за добро отношение. Или ще ми обърнат внимание и ще се държат добре или ще си умра там....

# 552
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Не знам момичета. Страх ме е от една страна. От друга страна на кой ще напълня гушата. От трета каква ми е пак гаранцията за добро отношение. Или ще ми обърнат внимание и ще се държат добре или ще си умра там....
Тогава защо ще раждаш там? Аз именно заради това няма да раждам там, защото избора на екип е за раждането, но оттам нататък не очаквай добро отношение готви се за всичко, а особено сега като затворят ОБ и всички отидат е АГ да раждат напрежението ще стане голямо!

# 553
  • Варна
  • Мнения: 163
Не знам момичета. Страх ме е от една страна. От друга страна на кой ще напълня гушата. От трета каква ми е пак гаранцията за добро отношение. Или ще ми обърнат внимание и ще се държат добре или ще си умра там....
Тогава защо ще раждаш там? Аз именно заради това няма да раждам там, защото избора на екип е за раждането, но оттам нататък не очаквай добро отношение готви се за всичко, а особено сега като затворят ОБ и всички отидат е АГ да раждат напрежението ще стане голямо!
Аз искам по принцип в ОБ. Другия вариант са АГ и МД. За майчин дом съм чувала, че само докато влезеш и си назад с парите. Кажете ми къде да отида ?????

# 554
  • Мнения: 73
Аз ще раждам в МД при Анна Атанасова. Много съм доволна от нея и основно заради нея съм се насочила на там. Това за парите... ти и в АГ ще дадеш доста в крайна сметка. Също така в МД поне не са със старите консервативни разбирания като в АГ...

Общи условия

Активация на акаунт