Минималистичен начин на живот

  • 438 344
  • 10 041
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 052
Юнa няма никой да се занимава да преориентира. Ще иска повече. Псих. потребности се възпитават нарочно. За да върви бизнеса , да има растеж.
пластмасата я откриват в клетките ... нямаш избор. Живота е такъв.

# 106
  • Мнения: 5 259
Разбира се, може и да не се преориентира бизнеса, а просто да измрем в следствие на екологична катастрофа, за да има растеж. Казвам го без ирония, такъв сценарий е съвсем възможен. Зависи колко сме разумни като вид.

# 107
  • Мнения: 54 324
Разбира се, може и да не се преориентира бизнеса, а просто да измрем в следствие на екологична катастрофа, за да има растеж. Казвам го без ирония, такъв сценарий е съвсем възможен. Зависи колко сме разумни като вид.

За съжаление...
Дори в буквалния смисъл. Хората ядат все повече и стават все по-дебели...Което не води до нищо добро. Tired

# 108
  • Мнения: 9 052
Разбира се, може и да не се преориентира бизнеса, а просто да измрем в следствие на екологична катастрофа, за да има растеж. Казвам го без ирония, такъв сценарий е съвсем възможен. Зависи колко сме разумни като вид.

Ами това е живота в днешно време. Доналд не  го ли каза в прав текст? Каза го човека. Какво има да се чудим на нещо, което е факт?

# 109
  • Мнения: 54 324
Какво каза Доналд?

# 110
  • Мнения: 9 052
Доколкото го разбрах Доналд каза , че всички подписани от тях договори за екология и пр. могат да се третират като мръсни салфетки ... и за него е важна икономиката да му върви, а не екологията ... Ще си ползват каквото си искат и колкото поискат без да се съобразяват със световни коефициенти и пр. И Мути може да ходи да се пере в @чистия@ Рейн.

# 111
  • Мнения: 1 872
То с неговата политика и икономиката няма да им върви, иначе нямаше икономическият му съветник да напусне.

# 112
  • Мнения: 2 113
Споменахте постелки. Извинете ако е неуместно, но може ли тези, които са доволни от конкретна, да я посочат. Не правя разлика между каучукови и другите. Кои са по-стабилни и удобни?

# 113
  • София
  • Мнения: 38 417
Тия дни разчиствам шкафове със джвъджки /гривнички, диадеми, мартенички и пр./ и вадя по една торба боклук от всеки.

# 114
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
Тия дни разчиствам шкафове със джвъджки /гривнички, диадеми, мартенички и пр./ и вадя по една торба боклук от всеки.
и аз мисля скоро да се развихрям из гардеробите.Всички зимни дрехи дето са се захабили ще бъдат изхвърлени.
Опитите ми да намаля покупката на козметика май няма голям ефект.Нали съм дистрибутор на Орифлейм и се изкушавам непрекъснато.Явно трябва да спра да съм консултант за да има видим ефект,но поне спрях ежеседмичното посещение на магазин Лили и поне от там не ми се трупа козметика

# 115
  • София
  • Мнения: 38 417
С козметиката не мога и не искам да спра. Освен това сме две жени вкъщи и каквото ни харесва, си го употребяваме.

# 116
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
С козметиката не мога и не искам да спра. Освен това сме две жени вкъщи и каквото ни харесва, си го употребяваме.
Не става въпрос да се спре , а да не се трупа , а аз имам от някои неща по 4-5 бр
.Спазвате ли стриктно срока на годност на козметиката

# 117
  • Мнения: 1 872
Аз заради срока изхвърлих доста козметика преди няколко месеца. Повечето беше от "не мога да си спомня кога съм го купила" - т.е. на поне 5 години.

# 118
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
Аз заради срока изхвърлих доста козметика преди няколко месеца. Повечето беше от "не мога да си спомня кога съм го купила" - т.е. на поне 5 години.
е да 5 години е много за козметика, а на парфюмите спазвате ли срока.Ако не са отваряни има ли проблем

# 119
  • Мнения: 54 324
Никакви срокове не гледам аз.
Не съм имала проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт