Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 429
  • 721
  •   1
Отговори
# 120
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мария може да е имплатационо Simple Smile
Дидка намери ли работа ?
Момс казахте ли на децата ?

# 121
  • Мнения: 1 770
Мария може да е имплатационо Simple Smile
Дидка намери ли работа ?
Момс казахте ли на децата ?

Не още..Flushed
Планувала съм да е този уикенд! Мм ми вика " Ама недей бе, един ден като си събереш чантата за родилното-тогава" 😏
Няма да крия повече, защото почвам да се закръглям и ще си помислят, че нехая за здравето си. По принцип съм спортна натура, но след аборта ограничих спорта, като казах че имам травма...

две в едно, стискам палци следващия път да е успешен. Защо казваш последен опит?

# 122
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Защото трябва да се сложат граници, всеки опит струва много пари,  време, нерви, тревоги и физически и емоционално изтощава много.

Успех с казването, колко са големи децата ?

# 123
  • Мнения: 1 770
Децата са на 8, 14 и 18...Големите са все нанякъде бързат, заети и не им остава много време да ме забележат. А и аз в къщи съм с клин и широка тениска и за сега не се разбира...

Стискам ти палци! ❤Бъдете позитивни, колкото и да е трудно след такава финансова и емоционална битка! Дано този път е успешен!

# 124
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Уанче Hug . Като стане време, ще стискам много палци Kissing Heart
Едва ли е такова зацапването. Мисля си, лекарствата дали не са ми повлияли на прогестерона и да ми зацапва преди Ц. Другото което си мисля, е дали не съм получила някакви гъбички, бактерии ли или някаква друга гадост.  Въпреки че нямам парене или доскофорт.
Както и да е.
Дрийм кога си на преглед? След като си проследила фоликулите, после дойде ли ти?

# 125
  • Мнения: 683
http://prikachi.com/images.php?images/474/9286474y.png
Мимка, как си днес? Имах розови капки преди пол тест(не съм отбелязвала всичко в графиката,третият тест за този ден беше +). Оказа се нисък прогестерон.
Две в едно, при вас не се ли покрива процедурата от здр. осигуровки?
Мам,успех с изненадата.
Лебед,Дрийм,Монтал, какъв метод използвате за засичане на О? Някой може ли да даде линк към e-bay  за тестове за О?
Амини,Перу,как са дечицата?
Мистик,стискам палци за чиста МБ и хормони в норма.
Ц е с мн надут и лилав венец.Ходим два дни по доктори и зъболекар.Тази нощ вдигна висока т. ,започна и да кашля.Засега няма да цепят венеца.Започнах панадол.Дано избие скоро зъба. На мен ми дойде на 31-я ден.Така вече не можем изчисли кога е най-удачно тати да си дойде на ваканция.

# 126
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дидка покрива се само, ако няма двойката общи деца. Всички опити след Л. Сме си ги плащали ние.
Ти намери ли работа ? Цецко ще го пускаш на градина ли ако почнеш работа?
Каква работа си търсиш ?

# 127
  • Мнения: 577
Дидка, бързо да избива зъбчето на детенце и да се успокоите и двамата. Аз О засичам с тестове за О, а два месеца мерих и БТ, но от този месец си дадох малко почивка, че много се натоварих психически. Иначе най-сигурният ми симптом за О е непоносимата болка в яйчника няколко часа преди О. Понякога ми се иска да не я усещам, за да се изключа напълно, но пък поне мога да спестявам от тестове за О, ако реша Stuck Out Tongue Winking Eye И на мен вече ми идва, когато си иска - при мен по-рано.

# 128
  • Мнения: 894
didka-moni, следя овулацията като ходя на лекар. Проследява ме, приблизително, с вагинален ехограф. Вижда фоликул и неговата големина - дава предположение за времето на овулацията. Минава този период и отново отивам за да види дали фоликулът се е спукал.

Две в едно Wink, ние сме си казали, че това ще ни е последния опит без допълнителна намеса. Не искам и да мисля през какво сте минали и нас какво ни очаква. Стискам палци от сега за следващия ви път!

Единственото хубаво на това, че ми дойде е, че скоро свършва, настроението ми се приповдига от смяната на хормоните и мисълта, че скоро без да му мисля много, ще се метна отново в басейна!

Все още се надявам на мартенско чудо, все пак, точно сега, в началото на пролетта, му е времето!

Хубав ден, момичета!

# 129
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лебед дано не се налага да минавате !
Мария как си?
Къде ти е салона и какви услуги предлагате там ?

# 130
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Получих някакъв ужасен кръвоизлив днес. Неискам да описвам, беше ужасно.
 С такава ядска болка. Незнам какво стана. Сега вече намаля като че ли.
Броя го за начало на Ц.
Може от терапията фраксипарин която са ми слагали в болницата така да се получи. Направо нямам сили да пиша за друго.
Уанче ще ти пиша на лични.

# 131
  • Мнения: 39 702
Миличкото. Не е от фраксито. Действието му е 24 часа.После коагулацията се възстановява.
Нищо де.Ще мине и замине.
Целувки на теб и Вики.

# 132
  • Мнения: 4 880
Мария, неприятна работа. За какъв салон говорите?
Дидка, гледах графиката, ама защото е през телефона и е малка ли, нищо не разбрах, пък и аз такива никога не съм попълвала. О съм следяла само с тестове и лекар, но вече спрях с лентички, пише да се тестваш до 18 часа, аз от работа се прибирам към 19. А няма как да ги правя в работата, не искам да знаят, че действам за Б, знаете как са работодателите. Да стане, да им кажа, пък то като не стане, най-много да ме махнат за няма нищо. Затова и не мога да направя добра фоликулометрия. Или сутрин трябва да закъснея, или вечер да си тръгна по-рано, за да мина през лекаря и досега ходех няколко пъти да види , че има ДФ и спирам. Да, ама той не се спуквал. Сега ходих след, оказва се че се смаляват обратно и няма О.
А и всеки месец давам да не кажа колко за изследвания, лекари , добавки, лекарства. Два месеца лекувах гъбички, сега пак имам, то са прегледи, ехографи, МБ и какво ли не, да става бебето че ще ни разори, още преди да е дошло, в кръга на майтапа.
Монтал, при теб помня че прогестерон беше доста висок, кога не чакаш?
Мам, как криете, не знам.
Полар, какво стана, при - тест и закъснение, два пъти съм имала ЗФ?
Успех на всички Simple Smile))))
Забравих да пиша, че БТ никога не съм мерила, едва ли ще се справя, струва ми се доста ангажиращо и трудно.

# 133
  • Мнения: 943
Дрийм, е то да стане, ама как ще стане, ако нямаш овулация Flushed

# 134
  • Мнения: 577
Дрийм, останах си само с високия прогестерон и подранил цикъл на 23 ден. Благодаря, че попита Hug За това се и бях наревала и този месец захвълих всякакво следене-каквото, такова. Имам нужда от малко почивка от всичко, нищо, чв времето минава и след 18 дена ставам на 39.Стискам палци да се регулират нещата с О и скоро да ни зарадваш.
Мария, дано няма повече такива аномалии при теб, че много ти се събра.

Ееех, няма ли вече някой да повлече крак с едни две чертички !

Общи условия

Активация на акаунт