Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 387
  • 721
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Мария,да се оправяш бързо!!!
За какво са ти слагали фраксипарин?

# 136
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Момичета Благодаря ви, но аз съм си добре. Важното е, че се възстанових бързо и си върша всичко.
Мистик незнам защо.
 Сватенце Не е ли практика като се прави кръвна операция да се слага? Сега гледах че по време на секциото също са ми слагали, на операцията на гърдите са включвали и сега на тази пак. Незнам, нещо заради изследванията които пускат преди това ли?

# 137
  • Мнения: 8 530
В повечето случаи го изписват превантивно, за да не се получи тромб след операцията. Малко са случаите, когато наистина е необходим.

# 138
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Миме и на мен след секциото ми слагаха цяла седмица, точно за да предотвратят тромби след оперативна намеса.

# 139
  • Canada
  • Мнения: 3 358
aDream, нищо не стана, дойде ми на другия ден. Такова закъснение от 5 дни, без наличие на бременност, не ми се беше случвало. Големи болки, големи чудесии, чак ми прилоша по едно време... Благодаря, че попита! Simple Smile

# 140
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Здравейте, какви ги вършите всички Rolling Eyes
Аз претърпях спонтанен аборт или биохимична бременност, незнам как да го нарека. Много се усъмних в тоя цикъл, на втория ден след кръвоизлива си направих тест с мн бледа черта. Пуснах кръвен и резултата бешв ЧХГ 67,40. На другия ден повторих и вече падаше, ЧХГ 23,20. Sad
Та така. Така е трябвало да стане, или просто не е трябвало да стане сега. Съжалявам че си направих тест иначе. По-добре е да не знаех.

# 141
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Миме,  Hug Hug Hug

# 142
  • Мнения: 13 946
Мария, съжалявам  Hug
За мен пък е добре, че си направила теста, знаеш, че може да се получи естествено.

# 143
  • София
  • Мнения: 941
И аз с това се успокоявах като получих БХ. Че щом е станала веднъж Б, ще се случи отново и че е сигурно, че поне едната ми тръба е ок. Това, защото не съм правила ЦС за проходимост и нямам идея дали всичко е наред там. Simple Smile

# 144
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мария много съжалявам ! Ще стане сигурна съм !

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Миме,оправяй се бързо!
Как е Вики?

# 146
  • Мнения: 870
mariq13, бързо възстановяване!

# 147
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мом казахте ли ?
Лебед вие до къде стигнахте ?
Монтал, полар Беър, Дидка, Мистик ?

# 148
  • Мнения: 577
Мария, съжалявам за случилото се! Може пък оперцията да е повлияла на Б. Но каквото и да е било - явно така е трябвало да стане. Колкото и тривиално да звучи. Дано скоро пак да видиш две чертички и този път да е до ревлив финал! Бързичко се оправяй!
Две в едно, благодаря, че попита. Нищо ново при мен. Чакам всеки момент М, ама даже не знам кога ще ми дойде, че вече идва, когато си иска. Последните два месеца беше на 19 и 22 ден. Вече се моля не да не ми дойде, а да ми дойде по-късно. До къде я докарах! Нямам надежди за този месец, защото нищо не следих и просто се обичахме, когато ни се искаше, а не по график. Днес ми е 22 ри ден и се надявам поне до 24 ден да го добутам Stuck Out Tongue Winking Eye Ти как си?

Момичета стискам палци някой да повлече крак с едно бременно тестче!

# 149
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Монтал то понякога малко е нужно за да се получи.
Аз съм добре, чакам гости в края на другият месец, ще ходя в София за няколко дни, после ще ходим на почивка в Италия.
Захващам се с нови дейности междувременно, а юни месец дано имаме късмет с опита.
Иначе следя овулация с тестове сега и действаме, къде за удоволствие къде по план.
Малчо е с очна инфекция и така.

Общи условия

Активация на акаунт