Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 389
  • 721
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 871
didka-moni , не, не сме със схема... Докторът има много пациенти и ...така...

# 166
  • Мнения: 577
Didka-moni, правила съм изследвания за ЯР. Все още имам, нооо...бебе няма Cry
Мария, може би е добре, че още кървиш, значи ти се изчиства добре организма. Но все пак е по-добре лекар да каже. Дано всичко е наред.

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 40 873
Уанче,как допълнителни бе...уфффф!като те чета и лошо ми става! Знаеш ли с колко отрова ще наблъскаш тоя малък и слаб организъм! Той и без това все болен...
Извинявай,ама...

# 168
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мистик ползите са повече от риска.
Тук има хора от цял свят и всеки носи със себе си какви ли не зарази.
Ти не ме разбираш и аз не разбирам тези анти течения. нали не се заблуждаваш, че в Европа няма смъртоносни болести и епидемии.
Отделно като направя равносметка колко антибиотици се пият за щяло и нещяло в БГ определено отровите както ти се изрази са в пъти повече.
Допълнителни ваксини са при пътуване, те са задължителни за да влезнеш в дадена страна. Има и една която е срещу енцефалит пренасян от кърлежи, ние живеем в район с много кърлежи. Цялото семейство я има защо Л. Да е изключение.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 40 873
М не...да не спорим!
Тия зарази отдавна не са това,което са били!
Всичко е мафия и пари!Разболяват хората нарочно!Болните са в пъти повече,лекарствата също!Факт!
Наскоро една майка сподели как решила за добро на детето да сложи доп.ваксина за рак на шийката на матката...Е,да де..оттогава мц е нередовен,прави кисти и не може да забременее.Та се светнала жената от какво е проблема....ама късно!
Същото и с двойките с репродукт.проблеми...от къде зачестиха??Чернообил,лекарства,храна...ето го резултата...и то млади хора!

# 170
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Амини, на Ясен му останаха да избият 2 кучешки, а е на година и половина. Със зъбите е напред, но още не иска да ходи.

Монтал и аз като теб - предишния месец 19 дни, този - 22. Това е от дъртоза вече. Къса лутеална фаза и няма годни фоликули.

В Бг сме натровени от антибиотици, аз засега май само веднъж давах на Ида, най-много 2 пъти. И то защото нещата не се оправяха вече, а и се беше възпалило и ухото от носът.
Сега разбирам откъде боледува вече, в детската градина е страшна влага, нямат парно, на печка са и нямат изолация. Агитирам ММ да им купим един влагоуловител, при всикчи случаи ще ни излезе по-евтино, отколкото да даваме лекарства, а не дай Боже да церим алергии. Макар че, като цяло е здрава, все пак е на село. Само сополи има зимата и то явно по тази причина.
Вчера ходихме до Варна, а сутринта валеше яко сняг, даже като се събудихме, цялата ни градина беше оранжева - червен сняг за сефте виждам.

# 171
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ами не си се сблъсквала с епидемия от Морбили която върлува в цяла Европа сега и затова така говориш.
Не виждам смисъл да спорим, ти не слагаш ваксини, аз слагам всеки си преценява за себе си и собствените си деца.
Иначе градски легенди колкото искаш.
Мария ме попита аз отговорих, нито съм искала съвет нито имам чудения по темата.

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 40 873
Перу,как не иска да ходи?
Води ли го някъде?

П.п.Уанче,твой избор е,да...А и ваксинирани също боледуват,чувала си,нали?

# 173
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ходим на рехабилитация по принцип, но страшно се страхува, сам не може. На 9 месеца той лежеше по гръб само, учихме го да се обръща по очи, на 10 се научи да седи. А на година да се изправя като се подпира с двете ръце на дивана. Отскоро бута един уокър.

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 40 873
Ще стане!Лека,полека...води го,прави и у вас упражнения...
Ти ли го гледаш?

# 175
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Има си детегледачка, която е прекрасна з апо 5 часа на ден. А мозъкът му здраво работи, всичко разбира.

# 176
  • Мнения: 13 946
Перу,  ще се оправи Ясен, това е от ранните пропуски. Моите проходиха на година и 4 месеза.

# 177
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Перу той на колко е сега ?
До 18 месеца няма място за тревога.
Мистик наясно съм, но риска е в пъти по-малък. Никой ли от вашето семейство мене ваксиниран ?

# 178
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
И аз сложих всички ваксини. Много ме е страх от тях, но ме е и страх да не ги слагам. Иначе определено мисля, че не са безобидни, лично за мен са опасни, защото докато ги слагах Вики все още бебе много се променяше след ваксинация. Но в този мобилен свят, отворен за всеки ме в шубе да не слагам.
Хомеопата мисли, че проблема с очите на Вики е вследствие на шарковата ваксина. Аз не бях мислила за това, но определено малко след поставянето и се започна. Обаче не мисля, че това е тема която подлежи на коментари. Всеки взима някакво решение и то е правилното за него.
Перу и аз мисля, че ще навакса детето. Вие полагате много усилие и това ще даде резултат. Hug
Вики също е пил антибиотик веднъж, когато направи гърч. Боледува често откакто ходи на градина, но се разминаваме с инфлуцид, шуслерови соли и инхалации когатосе налага.
Звънях на аг, пита ме какво е течението и дали изтичат съсиреци. По това което и описах, каза че всичко е в реда на нещата и вече трябва да спре. Чак сряда на преглед обаче. Днес само ми зацапва.

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 40 873
Уанче,навремето са били по малко...имаме най вероятно.На Наско има тези до 2г,ама и те бяха по малко...лошото е,че се отключват проблемите дори след години.
От лекари съм чувала,че те не слагат на собств.си деца...моята лична също за едното бцж ми каза,че е безсмислено!
Спирам!

Общи условия

Активация на акаунт