Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 434
  • 721
  •   1
Отговори
# 180
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Стига с тия ваксини! Всички имаме глави на раменете си и преценяме какво да правим. Хайде без лекции!

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 41 057
Ааа,не съм толкоз компетентна да изнасям лекции Simple Smile
Говорим си,де...кво толкова!

# 182
  • Мнения: 13 979
Без ваксини не приемат в ясла и градина.

# 183
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ясен е на 18 месеца и 5 дни.

Мария, поне няма да се налага да правиш цветна снимка на тръбите.

# 184
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Ми аз не съм имала повод да мисля, че неможе да забременея нормално. Да, доста време е минало от първото ми забременяване, но пък имам редовен Ц, без аномалии. Без изменения в цитонамазката, МБ и т.н
И първия път не стана от първия месец, но след 4-5 м се получи.

# 185
  • Мнения: 4 889
Ми аз не съм имала повод да мисля, че неможе да забременея нормално. Да, доста време е минало от първото ми забременяване, но пък имам редовен Ц, без аномалии. Без изменения в цитонамазката, МБ и т.н
И първия път не стана от първия месец, но след 4-5 м се получи.
не си, ама на колко си години, ако не е тайна? и аз 2016 забременях доста лесно и бързо с несполучлив край Sad, но оттогава до ден днешен, не мога каквото и да правя не става. Уж Ц е наред, хормоните също, последните МБ имах гъбички, но ги лекувах, абе уж нямам проблеми. Но лекарят си ми каза, че шансовете ми с всеки месец намаляват, това си е природа, годините си казват своето и организмът се изтощава. Колкото и не искам да е така, вече го усещам по себе си, с нищо не мога да кажа, че съм стара, но ето че репродуктивната ми система нещо отказва.

# 186
  • Мнения: 13 979
Мария е доста по-млада от нас 😀

# 187
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Че защо да е тайна, на 32г. съм.
И съвсем не казвам, че нещата немогат да се променят за кратко време. Просто още не съм се паникьосала че не става. Все още съм спокойна и съм си дала време. Иначе и аз мисля да питам АГ дали е удачно да проследя как съм с ЯР, защото МЦ ми е кратък, обилен и доста продължителен като дни. И винаги е бил такъв откакто имам Ц.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 41 057
На 32г?!!? Stuck Out Tongue Winking Eye
Ще стане,няма за кво да се шашкаш.

# 189
  • Мнения: 943
Мария, защо се притесняваш за ЯР, след като Ц ти е бил винаги такъв? Хич не го мисли. Рано ти е за ЯР още! Hug

# 190
  • Мнения: 683
Мен много ме е страх от ваксините.И от отношението на вече бившата ЛЛ. Новата  не направи Манту с думите-"Аз деца няма да осакатявам". По календар има 1 непоставена,но не са минали 6 м от последния прием.
Моето диване престана да хапе,но пък започна да се закача,ходейки назад.И,резултат не закъсня.Падна до печката и лепна ръчичка,за да се изправи  на вратата.За втори път му е.Слава Богу няма му нищо.Аз допрях пръст до вратата и веднага се образува коричка.
Мимка,хубаво е,че не се страхуваш.С къс Ц съм от години ,но още вярвям,че ще имам второ дете.
Перу ,как се смях на "дъртозата".Често употребявам тази дума.Браво на Я за зъбките.Лесно ли избиха? Как е кака Идка.
Амини,важно е да са здрави зъбките.Ц има братовчедче на неговата възраст и зъбките почерняха и се ронят.
Две в едно,не знаех за Морбили из Европа.Иначе,БЦЖ в Холандия е забранена.Имат около 860 заболели на година.И,да, носкоро изнесоха данни(тревожни за тях),че има нарастване на заболели,единствено мигранти. Л по-добре ли е?
Някоя мацка няма ли да се тества скоро?
Ох,очертава се вашият татко за си дойде чак месец май.
Нацелувайте малките съкровища.
И,се обичайте.С график,без график... Стискам палци на всички.

# 191
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Често годините не са от значение за забременяване. За съжаление млади мои приятелки пробващи откакто бяха на 24-25г немогат да имат деца с години. Аз съм трезвомислещ човек, и нито ще се панирам на ранен етап от опитите за бебе, нито ще се правя на кон с капаци ако нещата се закучат.
Cat също и за ЯР. Тъй като никой около мен няма 7дни кървене, през 23-24 дни, взех да чета и за съжаление има жени на по 30г почти без резерв.
Та годините колкото са от значение, толкова и не са.
Малеее Диде, ама изгорена ли му е ръчичката?

# 192
  • Мнения: 683
Не,Мимка,нищо няма на ръчичката.Полях с олио и поръсих със сода бикарбонат.Мазах и Дефламол.
Не съм много наясно с ЯР и качеството на Я. ,но мисля че с добавки има подобрение.Ако,си спомняш имах дефицит на витД . ,АМХ  0,77,Инхибин Б 56, ЛХ 10, ФСХ 18.Вдигнах вит Д от 18 на 33(при долна граница 50) ,пих хаотично малко добавки,хормоните влязоха в норма и се получи. Ниският прогестерон ми създаде проблеми,но ги овладяхме с две шепи лекарства. Важното е,че си наясно със себе си,имаш план и вярваш.

# 193
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз нямам притеснения за Мария знам, че ще стане.
Иначе много са факторите за да се получи, не е само яр.

# 194
  • Мнения: 577
Честито Благовещение, момичета! Нека скоро всички да приемем в домовете си благата вест, за която мечтаем 😊

Относно възрастта ни и забременяването... фактор е, но не основен. Аз имам познати, които забременяха на 42 без затруднения. Когато е писано да стане- става, колкото и изтъркано  да звучи.
Но имаме време да сбъднем мечтата си, нека вярваме, не е невъзможно 😍

Общи условия

Активация на акаунт