Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 346
  • 721
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 39 320
Мимче, добре ли си сега? Ох, милата.

# 91
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Добре съм. Операцията не ме боли толкова, колкото ръцете. Направиха ме на решето. 5 спукани вени, 2 абоката, дясн ръка подута като балон.
Вики не е до мен. Ще се гледа с баща си. И там ги мисля.

# 92
  • Мнения: 39 320
Не  ги мисли. Гледай ти да се оправиш скоро.
Целувам те  Hug

# 93
  • Мнения: 4 678
Мария, лошо за операцията, но по-добре да не е станало сега, че упойки, АБ, лекарства, да не го мислиш после човечето дали е наред след тези интервенции. Възстановявай се и хващайте следващата О Simple Smile))) иначе то шанс винаги има ,нищо не се знае

# 94
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Миме пожелавам ти бързо възстановяване. Всичко ще е наред.

И моята фетална, не беше дълга като цяло, но ми казаха всичко и директно ми дадоха измерванията и коментарите.

# 95
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Мария, пожелавам бързо възстановяване и скоро да се гушкате с Вики!

# 96
  • Мнения: 577
Мария, бързо възстановяване ти желая и аз! А за имплантацията- ако е станало и бебето е решило да дойде, ще дойде 😉
Мом, всичко ще е наред. Просто заради възрастта ни вече гледат по-обстойно нещата. И при моята приятелка беше така. Чакаме да получиш най-хубавия подарък за празника и да ни се похвалиш утре.
Лебед, дано сънят ти да е от пророческите. Стискам палци да не ти дойде.

# 97
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мария ако е била лапароскопска бързо се възстановява човек, мен ме оперираха така преди 5 години и след по малко от седмица бяхме на ски.
Бързо възстановяване и стискам палци за а другият месец !

Мом много странно, че нищо не са ви казали, и моята беше около час но веднага акушерката ни каза дали всичко е наред. Стискам палци за 8 ми.

Дидка успех с работата, аз не виждам логика между лотарията и работата Wink

Пожелавам на всички чакащи плюс да се случи точно както искат !

# 98
  • Мнения: 2 988
Бързо да се възстановяваш, Мария!
Мом, сигурно всичко е наред, но стискам палци и за утре при разчитане на резултатите.

# 99
  • Мнения: 1 332
Честит празник, момичета-кокичета! Да сте много обичани и уважавани!
Две в едно, съжалявам, че така се е получило. Може пък да ви е писано да сте от тези, които след неуспешно инвитро или след като са се отказали окончателно, си забременяват естествено. Познавам няколко такива случая.
Бързо оздравяване на mariq13!

Весел празник!


# 100
# 101
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Честит 8ми март! Обичани, глезени, сбъдващи не само днес, а всеки ден!
Уанче, мило Уанче, прегръдки, намествай короната и горе.главата Kissing Heart
Благодаря ви за подкрепата. Аз съм ок вече, не беше лапароскопска операцията, а обикновенна отворена.Но аз имам 2 мускулни операции, тъй че един апандесит немож ме уплаши. Аз се уплаших как ще се оправят мъжете сами Joy А те могли бе... трябва повече да им вярвам. Взех си го за поука!

# 102
  • Мнения: 13 935
Честит празник момичета, да сте здрави и неотразими Hug
Мария, като опре ножа до кокала всичко могат...

# 103
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Честит Празник!

mariq13, радвам се че си вече добре. Браво на твоите мъже, вече може да им даваш повече задачки в къщи.

# 104
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Честит празник и от мен !

Общи условия

Активация на акаунт