Serenay Sarıkaya преди,сега и след FiÇi / Приятели,колеги и личен живот/ Тема 16

  • 83 917
  • 751
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 500
Гифчетата- много забавни хрумки.  Grinning


 Crazy Crazy Crazy И аз да украся с тези страхотни сладури.

Много й отива бретон на Серенай.Още предния път го забелязахме,тр да го остави постоянен.   Wink





Шопи  smile3503

И от Джан в Дон Кихот.От една лудост в друга Joy Joy ,но страхотно му се получава на Озан.
 Прииска ми се да я видя тази постановка.  https://www.instagram.com/p/BtNegrfhfrp/
  Луд,смешен и освободен.Толкова си приличат със Серенай!  Crazy Затова имаха такава симбиоза във Фи.

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 17:21 от vikktory

# 271
  • Мнения: 474
Инстаграм -Мерт Байкал си спомни за доброто старо време на "ФиЧиПи".







Репетиция за,Алиса. Her şey çok güzel, çokta güzel olacak 🙏🏻 🙏🏻

# 272
  • Мнения: 4 500



Я, колко са готини! Кога ли ще ми се сбъдне желанието за този тандем?!  newsm47

Инстаграм -Мерт Байкал си спомни за доброто старо време на "ФиЧиПи".

З Hug

 


 
Репетицияаа  reverance smile3539    https://scontent-lga3-1.cdninstagram.com/vp/a6d15d65982d2fd0bba0 … .cdninstagram.com



📌  https://twitter.com/FCSrnySrky/status/1090978326645219328

"Прекрасната Нил Караибрахимгил, попадайки пред камерите предния ден в Бебек, разговаря с журналистите по повод, набиращото все по-голямо популярност явление, актьори да се изявяват в други области на изкуството.Споделя,че не може да даде себе си за пример,защото тя е само певица,не става за друго.Но има актьори с много красиви гласове .Някои умеят и да пеят, и да танцуват.Тя самата е написала две нови песни за мюзикъл и ще ги изпълнява Серенай С ,която ги пее прекрасно."

# 273
  • Мнения: 4 500

  
  newsm47
smile3502  Интервюто ще бъде публикувано утре.

На 31.ХII. излезе първото видео към мюзикъла Алиса.И всички билети бяха продадени за два часа. Shocked  Това сигурно е шега?! Всъщност е самата истина.Билети няма  до края на май.  Flutter Алиса в Стр на чудесата ,написана от Л Карол и преведена на 174 езика досега, ще бъде представена като музикална адаптация по музика на Tuluğ Tırpan и хореография на Б Мърфи.Премиерата е на 7 февруари,а Серенай ще се появи в ролята на Алиса. Аз лично я интервюирах. Това ми е първо интервю с нея и аз много я харесах.  Sunglasses  

И с Бейхан Мърфи  Grinning Grinning https://pbs.twimg.com/media/Dybe2WNXQAArXlq.jpg


Последна редакция: сб, 02 фев 2019, 23:19 от vikktory

# 274
  • Мнения: 474
  Hug
Много сладко и
усмихнато момиче.  



Този поглед,този поглед...
❥ Серенай для Hürriyet:
  О своем волнении выхода на сцену:
✿ Я очень волнуюсь. Но я безумно счастлива, что выйду на сцену. Человек боится того, чего не знает и не познал. Это действительно так. Я еще не знаю, что это и боюсь я своей реакции первого выхода на сцену.
  О своей работе:
✿ Моя работа часто заключается в принятии важных и смелых решений. Это мне и нравится. Но я не оставляю ничего на удачу. Я просто знаю, что если не буду работать, то ничего не добьюсь по жизни.  Без труда ты никем не станешь. Каждый может быть талантлив, но ты должен работать, чтобы выжить.
  ▪У тебя прекрасные отношения с Керемом Бурсин. Но я заметила, что ты не связываешься с прессой и интригами. О тебе не пишут ничего скандального. Как тебе это удалось?
✿ В начале своей карьеры я не очень могла контролировать это. Постоянно находила себя внутри какого-то скандала. Просто прекрасно. Но тогда я даже не понимала, что это зависит от меня. Теперь я это поняла и начала контролировать.



# 275
  • Мнения: 4 500
Любимата ми.  newsm47

Зои ,донесла си много хубави снимки и интервю,мерси! Hug

Още красива Серуша Heart Eyes Heart Eyes  от Айше А и фотографа Емре Ю.





Прочетох интервюто...,  newsm10 отговорите свързани с Бейхан Мърфи и работата с новия екип при новите обстоятелства. Обещание за модерна и новаторска работа,симбиоза между сценични изкуства и ефекти с разнороден характер.  Crazy Успех им пожелавам  Praynig ,пък то ще се чуе.  Sunglasses
Разказва,че отдавна иска да участва в мюзикъл.
-Кой те откри за "Алиса"?
- Винаги съм имала желание да се занимавам с мюзикъл.Беше още в сънищата от детството ми. Но нямах представа как  да направя това. Започнахме да работим с Бейхан М в серияала Fi и се наслаждавахме на съвместната си работа. По-късно поисках да направим нещо заедно на сцената.Тя ме погледна и каза: „Каква красива Алиса ще бъдеш ти!“ Тя е, която ме направи Алиса, Бейхан Ходжа! След този ден започнах да мечтая...
Как съумяваш да избегнеш шума покрай името си в пресата?
Скрит текст:
-Имате прекрасно изградени отношения с Керем Б от три години.Ти си актриса,която пресата не свързва с никакви скандали.Как го постигна?
В началото когато почнах да работя не можех да контролирам това и от време на време се виждах забъркана в нежелани "новини".Тогава не разбирах,че зависи изцяло от мен дали ще спекулират с името ми или не. Но после разбрах и почнах да контролирам това.
-Как съумяваш да избегнеш шума покрай името си в пресата?
Имам избор да не отида на място,където ще направят новина от мен. Или да отида и да стана "материал".  Whistling А и след толкова години вече добре ме познават.Напр ако се случи нещо свързано с мен,звънят за потвърждение има ли нещо такова/вярно ли е/. Мисля, че стигнахме до този етап по пътя на взаимното опознаване и уважение.Никога не съм приемала статуса на недостъпна звезда.А и соц мрежи осигуряват неограничен достъп. Но когато всичко е пределно открито и ясно, хората започват да уважават вашия живот.
-Правят ли новини от личния ви живот?
Правят." Ще се женят...Разделиха се. Кога ще имат дете?"Но така е с всички. Тръгнеш ли да обясняваш повличаш следващи"новини".И затова аз не го правя.Нямам проблеми с брака.На 27 съм, защо трябва да имам?!  Wink Аз съм от тези,които обичат да се оставят животът да ги носи/да им показва посоката/.
-Как е когато и  двамата сте актьори?
Мисля,че това ни улеснява да се разбираме по-добре.Защото работата ни е сложна.А и стресът,умората не могат да се сравнят с други. /Сякаш другите не се уморяват. Joy /
-Би трябвало да имаш по-голямо самочувствие,но не усещам такова нещо,как се случва така?
Работя над себе си/възпитавам,контролирам своето его/ всеки ден,затова.
-Когато сте двамата у дома как съжителства егото ви?
Понякога създава проблем,но така или иначе го овладяваме.
-У дома говорите ли на английски ?
Наполовина на англ,наполовина на турски.Всъщност се опитах да подобря неговия турски. Но после той стана по-полезен за моя английски...

 #Milti Серенай с Нисан Джерен


И с Езги на репетиция или  hahaha някакъв ритуал,който подозрително прилича на освещаване.
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1092082254099238913/pu/vid/ … PZwzF38.mp4?tag=6

Последна редакция: нд, 03 фев 2019, 17:36 от vikktory

# 276
  • Мнения: 4 529
Привет, прекрасни!

Благодаря ви за хубавите снимки, за интервюто и новинките, и за това, че поддържате темата!

Хайде, аз да сложа тези



Много бих искала да видя на живо тази Алиса!
Успех на Серенай и на целия екип!

Последна редакция: нд, 03 фев 2019, 18:47 от daniela.qnkova

# 277
  • Мнения: 4 529
С Нил Караибрахимгил


# 278
  • Мнения: 4 500

Ето ги пак с Нил К в звукозаписното студио.  Wink

 Някой е скатал кратко видео с изпълнението на Серуша.  #Silly Прекрасно звучи,много ми хареса това което чувам.  Heart Eyes Heart Eyes https://video.twimg.com/ext_tw_video/1092876702487851008/pu/vid/ … G9sL0m1.mp4?tag=6







Моите скъпи колеги и аз чакаме нашата сцена...




 Grinning  Даниии , пак си на линия.Радвам се.  Hug И аз много бих искала да гледам и мюзикъла,и Дон Кихот,
ако знаех езика.  Laughing
Но и без да го знам,ще гледам каквото пуснат из мрежата. А записи ще има,независимо от ограничените възможности.Рускини и гъркини са вече в бойна готовност. Joy Билетите за всички представления  са разпродадени вече.
А иначе,ще гледам филма на Берг и Енгин,нищо че не знам език.След толкова обещаващи постери и видео  Crazy,няма да пропусна.А съм сигурна,че ти и Шопи също. Wink

Последна редакция: вт, 05 фев 2019, 22:38 от vikktory

# 279
  • Мнения: 4 500


Видео от звукозаписното студио.




Почивката на Серенай с Айше Б в Чанаккале.Керем се присъедини към тях накрая.  Струва ми се,че този Simurg Inn й е второто любимо място след Миконос  Wink, всяка година го посещава. Laughing Типично по рачешки,както става ясно и от интервюто й.   #Silly    
https://vk.com/@serenayss-serenai-sarykaya-ya-ochen-schastliva-y … nuus-u-menya-tako




Хайде, последни метри преди старта...Успех и късмет на Серенай и екипа!  Grinning Praynig

# 280
  • Мнения: 8 992
Сумати колеги желаят успех на мюзикъла....наистина голямо вълнение има.



Сторито на Керем също да отбележим....още подкрепа има и от Шебнем Б,Зерин Текиндор,Синем Кобал,Долунай Сойсерт,Бенсу Сорал,Йойкю Карайел и доста други колеги на Серуша гледам,че Сибелджан пак и се радва....








От Хейдъна желаят успех също



Преснички....


# 281
  • Мнения: 8 992
Още подкрепа виждам....
Ибо Челиккол също е писал:Очаквания ден дойде...




След мюзикъла ще има парти....


# 282
  • Мнения: 4 500
Диди  Hug
Четиримата създатели на мюзикъла вече са приключили своята работа и са готови за премиерата.


Още поздравления и пожелания за успех от Али Билгин и Дафне,Батухан Ески,Мирай Данер, Чийдем Еркен,Бергюзар Корел, Биге Юнал,Демет Йоздемир, Йойкю Караел,Бурчин Терзиоглу и т.н. Част от тях се готвят да бъдат на премиерата.Сигурно ще е мн вълнуващо,Бейхан Мърфи обещава спектакъл с мащаба на холивудските,какъвто за първи път се поставя в Турция.





   

 

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 19:49 от vikktory

# 283
  • Мнения: 4 500
Гоститеее...  Party Party






# 284
  • Мнения: 8 992
Още гостии





Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 20:20 от x BlackRose x

Общи условия

Активация на акаунт