Скъпи наследници (Семейството е всичко) - Тема 4

  • 73 673
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Катя нещо вярно много заспал образ.

аз й харесвам... Simple Smile
Мерси за темата  bouquet

# 16
  • Мнения: 442
Катя нещо вярно много заспал образ.
Ами " три бастуна е глътнала" Grinning
Много точно я определи Ленин.

# 17
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 806
Не виждам какво е значението на Ленин, може би по-нататък..... някоя сутрин ще се събудят със Снежка прегърнати, лика и прилика са си. Grinning Филип Аврамов никога не съм го харесвала,  а тук не го понасям, нито майтапите му, нито песните му,  нито пиенето му.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Не виждам какво е значението на Ленин, може би по-нататък..... някоя сутрин ще се събудят със Снежка прегърнати, лика и прилика са си. Grinning Филип Аврамов никога не съм го харесвала,  а тук не го понасям, нито майтапите му, нито песните му,  нито пиенето му.
Аууууу, надявам се, че не.. Няма да понеса да разбият сърцето на Ванката.

# 19
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 806
Ами то последните 30 серии Снежка  си прави опити със сърцето на Ванката, какво ще остане до 170 -тата.  Горкия Иван какво ли го чака след като вземе да се роди?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Ами то последните 30 серии Снежка  си прави опити със сърцето на Ванката, какво ще остане до 170 -тата.  Горкия Иван какво ли го чака след като вземе да се роди?
Такива като Ванката не се променят. Много се смях на снимките като обясняваше, че нямало смисъл да се преструва че копае, защото вода няма. Laughing
Иначе изглеждат нелепа двойка със Снежа, но пък 6 години били заедно..  Thinking

# 21
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 806
Амииии, то и без това  цялото село се състои от Иван, дядо Божко и Ленин. Тя, Снежка няма голям избор.  Косьо не го слагам, че той малко женАТ. 

# 22
  • Враца
  • Мнения: 2 666
Станислав, ако не друго си го побиха , се едно не е в Бели вит, ми в Перник..  341uu

# 23
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Амииии, то и без това  цялото село се състои от Иван, дядо Божко и Ленин.
Я виж дядо Божко какви сини очи има Mr. Green Може да го играе Дядо Коледа, Моисей, Нептун, дори Господ и какви ли още не образи (гледала съм му снимки). Ама те на село не играят ролеви игри от типа "кръчмарката и закъснелия гост" Laughing

Станислав, ако не друго си го побиха , се едно не е в Бели вит, ми в Перник..  341uu
Бели Вит може да е Пернишка област. Laughing Гледай как набързо си джиткат с колите до столицата

# 24
  • Мнения: 3 021
Развличам се със сериалчето, особено със "селските идиоти" - не го казвам като обида, ама поведението им е такова едно.... Май за сега те са ми по-интересни от другите образи, много монотонно взе да става всичко.

В днешния епизод много ми хареса Любо /Дарин/ - какви стойки и чупки правеше при снимките, извади страхотно смешна усмивка.Laughing

# 25
  • Мнения: 6 159
Няколко дни само тук ще следя сериала и ще съм без мнение 😏

# 26
  • Мнения: 1 804
Чак вчера обърнах внимание на косата на Неда заради вашите коментари - прелестна е. Дебела плитка, здрава, тежка. Силиконките с екстеншъните могат само да въздишат.

Милица ми писна с нейното Станиславеее, Маринеее, Екатеринаааа. Гледах Койна в новия филм "Привличане" - същата е, даже и прическата. Влезе в амплоа-то на ледена злобарка и край, само това ще играе.

Баба Злата как знае за плацебо? В нета ли го е прочела? JoyJoyJoy

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Баба Злата как знае за плацебо? В нета ли го е прочела? JoyJoyJoy
Всички шарлатани го знаят и на това разчитат.

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 812
Много харесвам Неда - като образ, и игра на актрисата.

# 29
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500

Милица ми писна с нейното Станиславеее, Маринеее, Екатеринаааа. Гледах Койна в новия филм "Привличане" - същата е, даже и прическата. Влезе в амплоа-то на ледена злобарка и край, само това ще играе.


Беше разкошна Койна Русева в Дървото на живота. Чак ме е яд като я гледам тук.
 
Все по- мудно и безинтересно се развива действието в това сериалче! Имам чувството, че го спасява само това, че е ново. А с такова нетърпение започнах да го гледам.
Катерина е мега скучна. И като игра, и като образ. А такова хубаво момиче! Все сериозно, навъсено, върти очи, ръцете в джобовете, все едно не знае къде да ги сложи. Репликите ги стреля и увисват в пространството.
Като новата лекарка влезе в спортния клуб и каза, че се усеща напрежение, щях да падна от смях! Химия е това, моме, химия! Joy

Пп. И аз много харесвам Неда! Heart

Общи условия

Активация на акаунт