iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 96

  • 77 370
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 866
denis, а този колаген от седмичните промоции хубав ли е?
 https://www.iherb.com/pr/Quality-of-Life-Labs-Cartiflex-60-Capsules/50574

Претоварих си тези дни ръцете с разни не леки неща и започнаха да ме болят всички стави на пръстите и на китките  ooooh!
Спомням си, че техният AHCC го беше препоръчала като много добра добавка за имунната система, та се питам дали и колагенът им също е добър  newsm78

# 691
  • Мнения: 2 002
Денис, тази зеления бива ли я? Предпочитам много дози. Пробвала съм на MRM, но бързо свършва. Изобщо какво е мнението за този вид добавки? Hug
Колаген с тях може ли да се приема?

# 692
  • София
  • Мнения: 36 121
denis, а този колаген от седмичните промоции хубав ли е?
 https://www.iherb.com/pr/Quality-of-Life-Labs-Cartiflex-60-Capsules/50574

Претоварих си тези дни ръцете с разни не леки неща и започнаха да ме болят всички стави на пръстите и на китките  ooooh!
Спомням си, че техният AHCC го беше препоръчала като много добра добавка за имунната система, та се питам дали и колагенът им също е добър  newsm78
Да, хубав продукт е.
АНСС на тази марка е най-доброто, което се предлага в сайта / патент на  Kinoko /


Денис, тази зеления бива ли я? Предпочитам много дози. Пробвала съм на MRM, но бързо свършва. Изобщо какво е мнението за този вид добавки? Hug
Колаген с тях може ли да се приема?
Ако си падаш по зелении - тези са хубави.  Peace Приемай ги с повече вода, защото действат и като детоксикант.
Приемаш първо протеина, на гладно с вода и след 30-40 мин. зелениите.
По-добре ще се усвоят, ако са на отделни приеми, което не е задължително, само препоръчително.
Може също, зелениите сутрин, протеина вечер, преди сън.

iHerb® код:   YUL919
- за първа поръчка, 5% намаление
- за следващи поръчки - само жест, към мен

# 693
  • Мнения: 2 002
Скрит текст:
Денис, тази зеления бива ли я? Предпочитам много дози. Пробвала съм на MRM, но бързо свършва. Изобщо какво е мнението за този вид добавки? Hug
Колаген с тях може ли да се приема?
Ако си падаш по зелении - тези са хубави.  Peace Приемай ги с повече вода, защото действат и като детоксикант.
Приемаш първо протеина, на гладно с вода и след 30-40 мин. зелениите.
По-добре ще се усвоят, ако са на отделни приеми, което не е задължително, само препоръчително.
Може също, зелениите сутрин, протеина вечер, преди сън.
А кафе там някъде може ли да се намърда? Simple Smile
Благодаря за отзивчивостта! Hug

# 694
  • София
  • Мнения: 36 121
Скрит текст:
Скрит текст:
Денис, тази зеления бива ли я? Предпочитам много дози. Пробвала съм на MRM, но бързо свършва. Изобщо какво е мнението за този вид добавки? Hug
Колаген с тях може ли да се приема?
Ако си падаш по зелении - тези са хубави.  Peace Приемай ги с повече вода, защото действат и като детоксикант.
Приемаш първо протеина, на гладно с вода и след 30-40 мин. зелениите.
По-добре ще се усвоят, ако са на отделни приеми, което не е задължително, само препоръчително.
Може също, зелениите сутрин, протеина вечер, преди сън.
А кафе там някъде може ли да се намърда? Simple Smile
Благодаря за отзивчивостта! Hug
Може.
Ако е без захар и мляко - дори веднага след протеина/колагена. Peace

# 695
  • София
  • Мнения: 1 866
Благодаря, denis  bouquet
Ако правилно съм разбрала от написаното в сайта -  взимат се по 2 таблетки два пъти на ден. Може ли за по-лесно да ги пия всичките 4 таблетки сутрин?

# 696
  • София
  • Мнения: 9 959
Искам да си направя по-обстойни изследвания за липси.
За кои витамини елементи, хормони е добре да се пуснат изследвания?
Ще остана само на Вит Ц - той е водоразтворим и няма да повлияе.

Това с DHL и  ЕОРИ номер ми се стори много сложно, явно пак ще е с няколко пратки по ~30лв, но се опасявам, че някои само една кутия ще е поне 30лв.

PS: Защо ми се отваря все някаква странна версия и валута:
br.iherb.com  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 17 мар 2018, 18:57 от Starrydream

# 697
  • Мнения: 4 800
Не видях някой да го е споменал, интересна промоция:

California Gold Nutrition, Children's DHA, Strawberry-Lemon …  8 fl oz (237 ml) е с цена 0 лв. в комбинация с нещо от този раздел, дори пробните - Children's Health
мислех да го взема аз да го пия, обаче доставката е убийствена 19 лв. , минавам си на познатите по-евтини капсули Simple Smile

FLR252 код за отстъпка

# 698
  • София
  • Мнения: 566
Не видях някой да го е споменал, интересна промоция:

California Gold Nutrition, Children's DHA, Strawberry-Lemon …  8 fl oz (237 ml) е с цена 0 лв. в комбинация с нещо от този раздел, дори пробните - Children's Health
мислех да го взема аз да го пия, обаче доставката е убийствена 19 лв. , минавам си на познатите по-евтини капсули Simple Smile
Вярно е, висока е доставката, но съчетана с Ella's Kitchen, Apples Apples Apples, 2.5 oz (70 g), двата продукта, заедно с доставката са вече 15.29 (без лоялити кредита). При цена от 2.5 лв. в субтотал, можеш да добавиш продукт, който да нулира доставката.

ROV5021

# 699
  • Мнения: 4 800
Не видях някой да го е споменал, интересна промоция:

California Gold Nutrition, Children's DHA, Strawberry-Lemon …  8 fl oz (237 ml) е с цена 0 лв. в комбинация с нещо от този раздел, дори пробните - Children's Health
мислех да го взема аз да го пия, обаче доставката е убийствена 19 лв. , минавам си на познатите по-евтини капсули Simple Smile
Вярно е, висока е доставката, но съчетана с Ella's Kitchen, Apples Apples Apples, 2.5 oz (70 g), двата продукта, заедно с доставката са вече 15.29 (без лоялити кредита). При цена от 2.5 лв. в субтотал, можеш да добавиш продукт, който да нулира доставката.


опитах, не става или аз не добавям точния продукт, все си стои висока

# 700
  • Мнения: 48 070
С iHerb Exclusive
California Gold Nutrition, Baby Vitamin D3 Drops, 400 IU, .34 fl oz (10 ml става 15,90 общо с доставката
Пробвай и с други неща

# 701
  • София
  • Мнения: 36 121
Ако правилно съм разбрала от написаното в сайта -  взимат се по 2 таблетки два пъти на ден. Може ли за по-лесно да ги пия всичките 4 таблетки сутрин?
Цялата дневна доза , в случая - 4 капс., на един прием, е по-добре Peace / колаген, протеин, водорасли и т.н./ е  желателно да се приемат на един прием, защото така се усвояват по-добре.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 866

Цялата дневна доза , в случая - 4 капс., на един прием, е по-добре Peace / колаген, протеин, водорасли и т.н./ е  желателно да се приемат на един прием, защото така се усвояват по-добре.

Благодаря отново!  bouquet

# 703
  • Мнения: 4 800
С iHerb Exclusive
California Gold Nutrition, Baby Vitamin D3 Drops, 400 IU, .34 fl oz (10 ml става 15,90 общо с доставката
Пробвай и с други неща
благодаря, ще пробвам, бебешки капки засега не ми трябват, дай Боже в скоро време да имам нужда от тях Simple Smile))))

# 704
  • София
  • Мнения: 566
Не знам, защо ми е изтрит поста за намалената паста за зъби на Хималая, вероятно съм нарушил някое правило (без да искам). М/би, че са два поста един след друг. Както и да е... Явно все още си ги има дневните и уикенд промоции, просто не намирам пряк линк до тях.

п.п. Тъй или иначе са в Trial Items, но трудно се ориентира човек кое е било добавено, ако не ги знае всичките.

Последна редакция: сб, 17 мар 2018, 23:21 от djagi

Общи условия

Активация на акаунт