незнам как да я обличам

  • 1 306
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Преди няколко дни (пак беше ужасно горещо) видях едно бебе с терлици  Shocked Аз навън го обличам с панталонки и блузка с къс ръкав, без бодита и чорапи, вкъщи пак е така, а вечер спи с боди с дълъг ръкав и чорапки, завит с чаршафче.

# 16
  • Мнения: 922
Справяш се чудесно Grinning
Аз чорапогащник не съм слагала досега (откакто се е родила). А сега, в жегите, я облачам само с тениска и гащета, нощем и чорапки. Завивам я с тънка пелена и толкова...
Пък и тя не понася много, много жегите...
Но като цяло, когато се чудиш как да облечеш детето, се "всушай" в него. Ако нослето и ръчичките му са студени, значи му е студено; и обратно - ако се поти, значи му е топло
успех Grinning

# 17
  • Мнения: 361
Днес бяхме само по боди с къс ръкав ,спим пак с боди с къс ръкав

# 18
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
През деня днес е била гола в леген с вода на терасата. Иначе е с боди без ръкав, тънка блузка и панталонки или пола.

# 19
  • Мнения: 3 089
мисля, че чудесно обличаш детенце.

# 20
  • Мнения: 1 006
Според мен добре си я обличаш. Правилото при мен е - едно повече от моите дрехи, но напоследък вече не. Както съм аз, така е и тя.

Цитата точно описва и нашето обличане!
Спи само по боди с къс ръкав и завита с чаршафче. На разходките я обличам с боди с къс ръкав, поличка или къси панталонки и блузка с къс ръкав. С мен нося и нещо връхно.

# 21
Ох и аз съм в шах ние сме на 1м.и 5дни и все още я обличам с дълго ръкавче и ританки и двете са много тъначки но все пак... не смея още да я разсъблека дали греша моля дайте съвет гледам че всички сте с по-големи бебоци

# 22
  • Мнения: 532
Както описваш мисля,че добре я обличаш.

От няколко дни от както се сгорещи така, излизахме с ританки и блузка сутрин и след обяд към 17:00ч.Днес беше само по боди с къс ръкав, а вечерта и чорапки.В къщи  - само боди,а през нощта една тънка пелена и чорапки на отворен прозорец.

# 23
  • Мнения: 11 547
Спи само по боди с къс ръкав и завита с чаршафче. На разходките я обличам с боди с къс ръкав, поличка или къси панталонки и блузка с къс ръкав. С мен нося и нещо връхно.
И аз така обличам Беба. Peace

# 24
  • Мнения: 680
вили спи само по потниче завит с чаршавче,навън е с блузка с къс ръкав и къси панталонки без боди!и пак се поти нося 1-2 комплетчета за да мога когато се изпоти да го приоблека!

# 25
  • Мнения: 1 410
Будна с къси панталонки и тениска или рокличка, когато спи само с боди с къс ръкав и завита само с чаршаф.

В тези горещини смятам това за достатъчно.

# 26
  • Мнения: 4 392
Ох и аз съм в шах ние сме на 1м.и 5дни и все още я обличам с дълго ръкавче и ританки и двете са много тъначки но все пак... не смея още да я разсъблека дали греша моля дайте съвет гледам че всички сте с по-големи бебоци
На тази възраст и аз не бих я разсъблякла прекалено много.Аз бих я облякла точно така и не бих я изкарала между 11 и 14 часа. Търсете сянката, чадърче на количката задължително!

# 27
  • Мнения: 949
На вън сме по потник и памперс,в нас през деня само по боди-потник,а вечер спи по блузка с къс ръкав.

# 28
  • Мнения: 6 315
Аз в жегите обличам детето така, както обличам себе си и така го обличах и като съвсем малко бебе. При тези температури беше по боди Simple Smile.

# 29
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Само по потник, панталонки 7/8, памперс и сандали на босо краче  Grinning

Като бебе-комплект потник и къси панталонки или гащеризонче тип потник, памперс и бос
Никога не съм го навличала, защото щеше да му е некомфортно, я си представете вие с блуза с ръкав в тези горещини  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт