Завърших първи клас

  • 2 711
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Честито Asa!
Браво на юнака! Браво и на майка му  Grinning   bouquet
П.С. Крайно време е да го видя на живо  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 2 274
   Първо честито на Калоян и дано все така да е ученолюбив! Браво! Hug

   Сега и аз да похваля моето гардже: И ние вчера завършихме първи клас с Отличие! Раздадоха им книжки за награда! Много беше емоционално и малкия много се  кефи, но най-вече, защото дойде ваканцията! Дано децата ни да обичат все така училището и да са такива добри ученици!   bouquet

Имаме си снимки, но още не съм ги качила в сайта!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Честито на всички отличници !
Днес и моята дъщеря завърши първи  клас с отличен ,а  каката втори клас също с отличен.Е , как да не съм горда мама ?

# 18
  • Мнения: X
Честито!

Наистина е един прекрасен момент, пък и отличник  Grinning  Хайде още единадесет класа и е готов!

# 19
  • Мнения: 46 518
Браво!  smile3501

Весела ваканция на всички   bigdance2

# 20
  • Мнения: 670
Честито! Да са ви здрави, силни и все така ученолюбиви дечицата!

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честито и от мен. Весело и лудо лято пожелавам на отличника, а на мама още радости за отличия и  успехи.
Моят син също завърши днес с отличие, но пък и останалите 33 деца си бяха с отличен в свидетелството.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Честито ,дано все така да им върви на малките ученици !

# 23
  • Мнения: 607
Браво на отличника.Весели игри през  лятото му пожелавам.

# 24
  • Мнения: 5 299
чЕСтито на отличника Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 6 472
Честито на всички завършили първолачета  bouquet  bouquet  bouquet
И ние сме в групата newsm18 На мама слънцето се справи повече от чудесно тази година. Просто се изненадах колко самостоятелна и отговорна е станала. Заради бебето и връщането ми на работа не съм имала време да се занимавам с нея. Въпреки всичко детето е отличника на класа. Спечели два конкурса  за рисунка, като единият път наградата беше посещение на Дисни Париж. Два пъти беше на турне с танцовия състав и изобщо фук, фук, фук Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 700
Честито и от мен на отличните първолаци!

И ние сме в групата на отличниците. Странното за мен беше, че имаше деца с успех много добър, а даже и едно с добър.
Иначе тържеството ни беше в залата на театър Ариел и беше много приятно. За връчването на самите свидетелства учителката се беше облякла с тога и всичко беше много тържествено.

Пожелавам весело лято на вече второкласниците и спокойствие на родителите!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Честито! Да ви е жив и здрав отличника! Една чудна и весела ваканция му пожелавам.

И ние вчера завършихме първи клас. Моята също завърши с отличен. Аз си мислех, че всички са така, но се оказа, че и при нас има и петици и четворки. Последните две седмици направо ги разбиха от тестове и контролни, а трите последни дни за тестовете от директора не ми се спомня. Моята е и всеки ден почти по цял следобед на тренировки и направо се побърка детето. Днес и утре няма да тренира, за да си усети душичката малко, но от понеделник пак продължава.
Тържеството ни съсипа нас, родителите, очарова децата. Беше в най-голямото читалище в града, после на заведение... Безкрайно уморително. Прибрахме се късния следобед пребити от умора.

http://community.webshots.com/photo/550731172/2841205120078614821FENIRf тук са снимки от вчера.

Още веднъж честито на всички майки и вече второкласници.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 413
Честито на всички отличници! Дано и ние така догодина!
Прекрасни деца, а как лети времето - вчера сякаш беше като гледах на Димана на Кифлата снимки от първия учебен ден...
Много се развълнувах и   bouquet  bouquet  bouquet за всички ви!

# 29
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Честит ви отличник   bouquet
Да продължава така всяка година

Общи условия

Активация на акаунт