Отговори
# 75
  • Мнения: 69 051
Всеки лекар ще ти напише такава бележка. В смисъл на тях не им е за първи път...

Да,  нещо такова е - на моята отдолу се изреждат и конкретните имунизации. Вадят ми я от компютър, не я пишат на ръка.

# 76
  • София
  • Мнения: 465
Всеки лекар ще ти напише такава бележка. В смисъл на тях не им е за първи път...

Да,  нещо такова е - на моята отдолу се изреждат и конкретните имунизации. Вадят ми я от компютър, не я пишат на ръка.
Сигурно е така, но моята ЛЛ ми каза да я закупя от някаква книжарница, а аз не мога и затова издирвам какво представлява поне.

# 77
  • Мнения: 69 051
Не е права според мен.
Апропо, моята ми струваше 3 лева - извадената от компютъра.

Преписвам ти от моята:
вляво има изх.№ и дата, вдясно горе УИН на ЛЛ, рег.№ на лечебното заведение също.

Текст: са извършени всички зад.имунизации по имунизац.календар на РБ и са проведени всички профилактични прегледи по наредба №39 на МЗ и приложение 13 от НРД2014.
отдолу има списък на извършени имунизации и прегледи - като при мен са нанесени само имунизациите.
подпис и печат.

Набери си я сама на компютър или направо купи бланка, да не се мъчиш.

# 78
  • София
  • Мнения: 465
Благодаря!

# 79
  • Мнения: 69 051
Скрит текст:
Това е образеца на МЗ

                                                                                                    Изх. №……………/20….г.
                                       

                                               

СЛУЖЕБНА БЕЛЕЖКА
………………………………………….……………………………………………….
издава настоящата служебна бележка на ………………………………………
…………………………..……………………………………………………………….
ЕГН………………………. в уверение на това, че на детето …………………..
……………………………………………...……………………………………………
ЕГН …………………………… са извършени задължителните имунизации по утвърдения имунизационен календар на Република България и задължителните профилактични прегледи.
Настоящата служебна бележка се издава за да послужи пред Дирекция “Социално подпомагане” – .......................................
………………………..: ………………..
/име, фамилия, подпис и печат/





 

 Цитирай 
 
 
http://www.bg-mamma.com/?topic=450711.1065
Това намерих - от тук

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Бележката за имунизациите се плаща?

# 81
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Ами нали им разрешиха да взимат по 3лв за бележките за извиняване на отсътвията на учениците и може покрай тях...онзи ден платих 3лв. за бележка, тези хвърчащите от кочан, че е клинично здрав...за зеленото училище.
За имунизациите януари не съм плащала, сега не знам.

# 82
  • Мнения: 69 051
Мернах някъде, че СЛУЖЕБНИТЕ бележки не се заплащат от ЛЛ. Но май е старо инфото...Thinking

# 83
  • Мнения: 24 490
Бележката за имунизациите се плаща?
Всеки ЛЛ си е въвел разни неща, който се плащат....За бележка за имунизации не плащам, но за извинителна за училище...плащам

# 84
  • Мнения: X
До края на миналата година ЛЛ не ми е таксувал никакви бележки, от януари насам по два лева съм плащала за извинителни за училище и за градината /подготвителна група/ и за двете деца по 2 лева за социално подпомагане.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте! Мъжът ми има няколко граждански договора към една и съща фирма тази година. При подаване на заявление за детски какво трябва да се представи - служебна бележка от фирмата, към която са гражданските договори, или копие на самите договори?

# 86
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Здравейте! Мъжът ми има няколко граждански договора към една и съща фирма тази година. При подаване на заявление за детски какво трябва да се представи - служебна бележка от фирмата, към която са гражданските договори, или копие на самите договори?
служебна бележка

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Здравейте! Мъжът ми има няколко граждански договора към една и съща фирма тази година. При подаване на заявление за детски какво трябва да се представи - служебна бележка от фирмата, към която са гражданските договори, или копие на самите договори?
служебна бележка
Благодаря много!

# 88
  • Мнения: 806
Здравейте!  Имам няколко питанки.
Подадох документи миналата година в средата на юни.
Тази година пак ли в юни трябва да подам?
До 14.01.2018г бях в майчинство,от 15.01.18 до 01.03.18 бях в платен отпуск.
От 01.03.18 съм на борсата.
Ще трябва ли бележка от работодател и бележка от бюро по труда?
Всяка година ли се подава същия набор от документи,имам впредвид банкова сметка,бележка за имунизации?
Хубав ден!

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте!  Имам няколко питанки.
Подадох документи миналата година в средата на юни.
Тази година пак ли в юни трябва да подам?
До 14.01.2018г бях в майчинство,от 15.01.18 до 01.03.18 бях в платен отпуск.
От 01.03.18 съм на борсата.
Ще трябва ли бележка от работодател и бележка от бюро по труда?
Всяка година ли се подава същия набор от документи,имам впредвид банкова сметка,бележка за имунизации?
Хубав ден!


Да,юни подаваш пак.
Бележка от работата задължително.От борсата не,но трябва да си попълниш получените суми в молбата.Ако не ги знаеш,в социалните могат да ти направят разпечатка
Документите са едни и същи,да.Бележка от банката може и да не ти искат,защото скоро си подала.Но си зависи от конкретния служител.

Общи условия

Активация на акаунт