Смени жената 2018

  • 199 679
  • 1 938
  •   1
Отговори
# 1 500
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
На тази младичката (не помня името), оправданието й е квартирата, не японската философия Grinning Аз не съм от чистофайниците, но колкото и квартири да съм сменяла, хубавата посуда си вървеше с мен.

# 1 501
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 265
Мен ме потресе фактът, че липсвсха матрак и спслно бельо за кошарата на детето. Да се оправдаваш, че си на квартира е повече от нелепо.
Това пък с английския е пълна глупост.

# 1 502
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Да не е гол запис, само ще кажа, че Здравко добре е промил мозъка на жена си. Мъжете взимали по- бързо правилни решения, нещо такова измрънка.
Не, че и онези другите са цвете за мирисане.
Обикновено съпоставят две крайности, но нито еда крайност не е за препочитане.
Всеки съди по своята половинка. На Здравко сигурно му се отдава, но виж другите как хубаво решиха въпроса с детския матрак. Цивилизовано го обсъдиха и прецениха. Двамата. Слав - хубаво е да има матрак. Тя - спи при нас, не й трябва. Слав - ама хубаво е. Тя - не, няма да има. Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: чт, 24 май 2018, 08:13 от Ljuboznatelna

# 1 503
  • Sofia
  • Мнения: 26 391
Другата дъщеря на Здравко защо не беше с тях?

# 1 504
  • София
  • Мнения: 17 292
Да, горкият човек за едно детско матраче не успя да се пребори завалийката Joy
Абе, хвани единия - удари другия беше малко тая серия.

# 1 505
  • Мнения: 1 715
Да, горкият човек за едно детско матраче не успя да се пребори завалийката Joy
Абе, хвани единия - удари другия беше малко тая серия.
А правилото за английския 😃😃
Той:(плахо) Да (правилото да остане)
Тя:Да Не
Той:Добре
😂😂😂

# 1 506
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 265
А Здравко- типичен балкански мачо.

# 1 507
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Върха на простотията е да ровиш в гардероба на друга жена, за да го подредиш.
Иначе Здравко добре и е промил мозъка Simple Smile
Много съм работила с деца и правилото е, че чужд език се започва да се учи когато си усвоил родния такъв. Даже преди имаше изискване българския да е усвоен писмено и говоримо и чак тогава започваха чужд език. После изискването зс писмено усвояване отпадна. Ако това не се спази, детето започва да заменя думи от един език с друг, както се случва с деца от билингвистични семейства. С писането е същото - заменят букви, както  и цели думи от един език с друг.

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 23:06 от Unknown_lady

# 1 508
  • Мнения: 1 355
Другата дъщеря на Здравко защо не беше с тях?
На зелено училище беше.

# 1 509
  • София
  • Мнения: 4 429
ЕПИЗОД 13 - Здравко и Христина Василеви

# 1 510
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Големи селяндури са тия Здравко и Христина... Нямам думи.
Другото семейство са мн готини...

# 1 511
  • София
  • Мнения: 1 250
Направиха си Здравко и Здравковица реклама на къщата в Приморско точно преди новия летен сезон. Пък ние нека мъдрим различните чаши..много тъп епизод беше.

# 1 512
  • Мнения: 35 115
Интересен епизод беше. Здравко ,макар и типичен сельо, е забавен. Ама то какво друго да очакваме от него за 12 години. Да стане професор?
Аз не искам да си представя какво е година и половина да не изпереш матрака на кошарата на детето, пък било то и да я ползва за игра. Най-малкото това дете се плюмчи, понякога връща храна, докато играе.. И това: бебешкото легло е за игра, иначе спи при нас не го разбирам, но всеки знае себе си.
Млада майка била. Била е, когато детето ѝ е било на 6-7 месеца. Сега вече си е баш майка и трябва да е успяла да се организира някакси.
Ние, когато се преместихме на квартира си купих всичката посуда. Носих си я със себе си навсякъде. Това е нещо наше, нищо че ползвам чужд дом.

# 1 513
  • Мнения: 9 865
Интересен ми беше епизодът. Simple Smile
Христина още откакто стана известна с "Василев, бременна съм" си беше такава - тьотка. Най-важното амплоа в живота - домакиня. Най-важното постижение - 4 еднакви вилици и чаши... хм, няма лошо, но има и други гледни точки.
И откъде го вади това самочувствие... и този надменен злобен тон, ауууу, бая грозно изглежда отстрани.
Беше права за чистенето, другата жена просто си е такава, от замазващите, но голямо вживяване все пак в тази слугинска и домакинска роля.
И за английския е права, но напоследък това е станало някаква мега-мода сред "прогресивните" майки. Имам дете в същата възраст като Пламена (така се казваше малката нали?) и го наблюдавам този феномен... няма да го коментирам, че ще стане дълга и широка.

Другата жена ми се видя все пак по-забавна, по-харабия, от Христина. Да, доста бъбрива, но не се сопкаше на Здравко, който се държа съвсем просташки на моменти, а и беше все усмихната... което е по-приятно от намусената физиономия на Здравковица.
Много-много не е по домакинстването явно, но честно, не бих я съдила за това, нито че не прави салати и не предлага на мъжа си чехлите от вратата, или че взима самостоятелни решения...

Здравко... изпъкна пак с интелект, били се "таковали като зайци", много беше важно да го научим. И също така, че Христина е предпочела да го има него+неговите похождения, отколкото "нищо", толкова и за нейната самооценка като личност. Сладурчета.

# 1 514
  • Мнения: 6 301
Аааа, това с "таковането като зайци" беше гнусно, трябваше ли цяла България да се запознае със сексуалния живот на Здравкови Sick

Общи условия

Активация на акаунт