Искам да кажа ... (144) през март 2018

  • 357 472
  • 5 812
  •   1
Отговори
# 4 380
# 4 381
  • Бургас
  • Мнения: 6 651
Жаки, здрав да е мъжът ти!

Захир, Акаша скоро хвали Dixit и тя. Семейно са се зарибили. Да ви е весела вечерта с колежките!

Мдаа, пак сняг. Както гласи един цитат из фейса, "Тая зима ми прецака пролетната умора" Simple Smile

Днес ще сме готованковци в мамини, първо аз с децата, а по-късно ще привикам и ММ. Останаха от снощните курабии, ще занеса да им замажа очите Simple Smile

Хубав ден, група!

# 4 382
  • Мнения: 2 629
Честито на Жакиния мъж - здраве и дълголетие.

Чакам мама на гости - обещала ми е сармички да донесе.

# 4 383
  • Мнения: 3 662
Жаки, жив и здрав да е мъжа ти. Много да се обичате и все на ръце да те носи. Grinning

# 4 384
  • Мнения: 13 062
Благодаря, момичета 😘
Мони, ние първо имахме китайски, но не излязоха сполучлив модел, не мерех пуласа и всъщност си бяха само крачкомер.
Меджу Алта и Чардж съм за втората.
Може да има и читави китайски, от на Ксиоми нещата съм доволна, робота ми е най- любимия помощник, на ден по 2 пъти го пускам, ако не беше той щеше да ми се стъжни с нашата квадратура 🤪

# 4 385
  • Мнения: 6 348
Жаки,здрав и все така обгрижващ и обичащ да е мъжа ти!
И аз не спах добре,кашлица ме мъчеше.Такова чудо не ми се беше случвало.И главата ме боли и ми тежи,и температура имам.Хубаво се подредих.
Трябва да излизаме да резервираме някъде за на дребния рд.И още малко други работи имаме да отхвърлим,и припадам.Предупредих ММ,че той ще ни изхранва днес,грам силичка нямам Mask .

# 4 386
  • Мнения: 22 036
Джен, пепел ти на езика. Аз съм толерантна, ама като излизам двапъти в годината и на мен ми се ще да се порадвам поне Simple Smile

Жаки,  да ти е жив и здрав. Влиза в най-яките си години. Сега ще видиш що е глезене и гимнастика.

Напръсках баните и сега трябва да ги измия, а съвсем забравих.

# 4 387
  • Мнения: 14 394
Да е жив у здрав Жаклинов, много радост и любов са носи на скъпоценните си жени! Жаки, едни женски дънки що не му взехте на човека, да се порадва 😂😂

Ренко,  я си лежи. Тоя вирус е голям мор...

# 4 388
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Напръсках баните и сега трябва да ги измия, а съвсем забравих.
Абе,зАрежи ги тез бани.Фокусирай се върху аутфита  Whistling

# 4 389
  • Мнения: 13 062
Хахахах, кви сте злопаметни! Сега е модерен човека, изучи се😂🤣 Няма да се излъже лесно:))

# 4 390
  • Мнения: 39 737
Жаки, да е жив и здрав ТМ! Следват семейни пожелания- много любов, уважение, глезене, добруване и още дълги години семеен стаж!

# 4 391
  • Мнения: 14 394
Хахахах, кви сте злопаметни! Сега е модерен човека, изучи се😂🤣 Няма да се излъже лесно:))
Неее, просто помня как се съсипах от смях на случката 😂😂

# 4 392
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
При мене са Богоявленски студове същи, пъртини и преспи, слънце в ледени висулки и така. Но - и птичи песни, най-пролетни при това.

Гледам около купата на кучето една червеношийка - тове е дребно птиче, малко по-едро от голям орех, с характернор ръждиво-кафяво "лигавниче" на гърдите. Отначало, подлъган от тая украса помислих,  че парче керемида е паднало от виелиците, та ми призля, най-мразя крив керемиден покрив да поправям. А после кередмидката подскочи, клъвна някаква трохица и литна на вишнята. Увеси се на едно тънко клонче на самия връх, преглътна си хапката и запя с тъничко гласче. Момче е, те при тях само момците пеят. Любовна песен, кръшна една такава. Хич не ги бърка студа, време си е за ухажване.

Изобщо тоя инстинкт е всепобеждаващ. Преди време завъдихме под фургона на един обект кучета, както обикновено става - за охрана и компания на пазачите: една едра като магаре бяла кучка с нрава на Дарт Вейдер и един добродушен, гушлив, грозноват и брадат дребосък - толчав, че би спал комфортно в кутия за обуща. Все се вреше в краката на бачкаторите, ситнеше из платната след кофражистите. Един ден затова и пострада много тежко - попадна под колелата на бетоновоз, но те не го убиха веднага, че се оказа между сдвоените гуми, но едното му краче беше премазано на пихтия. Почти не пищя. Турихме го до колелото на фургона, и там лижеше раната си и я чистеше, глух и сляп за света наоколо. За съжаленив раната явно се подлюти, и кутракът по цял ден я чистеше, дъвчеше, а крачето му намаляваше - сам си изгризваше крака. Стигна до... абе много нагоре стигна, розовата му плът се виждаше отдалече.
А кучката се разгони. И раненият дребен мъжкар, забравил и болка, и оголените си меса, и всичко, я душеше, побутваше, следваше с невъобразимо куцане и се пробваше да ѝ се качи даже, макар че и здрав да беше, трябваше да стъпи на столче, че да свърши тая работа. Не се отказваше. А умря на другия ден. Такива работи за инстинкта, може би най-силният.

Жаки, направи му някакъв хубав подарък довечера. Не , не това, имам предвид нещо хубаво за пиене в прилично количество. Да сте здрави!

# 4 393
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
По въпроса на Сбъдваща за страстните целувки,пред детето-рядко,че веднага наостря ушите и се подхилква:"Ооооо,ще има цак-цак  Crazy".Много ми е свенлив той,много,няма на кой да мяса  hahaha.

# 4 394
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, и моите реагират с Иууууууу, ще рече човек, че щъркелът ги е носил Angry

Оф, Куркума, много рано за тоз разказ, бе душа Confounded Стана ми много мъчно за кученцето Cry

Общи условия

Активация на акаунт