Искам да кажа ... (144) през март 2018

  • 357 336
  • 5 812
  •   2
Отговори
# 4 365
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Добро утро Simple Smile
Пак не спах добре... Малкото хъркаше от сополите и проплакваше... От 4 до 7 дремах и станах да пия кафе. Навън е грейнало слънце, дано задържи и се поразходим днес. Вечерта ще излизаме с приятелки, но скромно на кръчма, че те не са по баровете. В БГ ще си наваксам Simple Smile
Жаки, прати ми ако искаш лекарството на лични да погледна дали го има тук. В сряда летя за БГ и ако го има ще ти го донеса.
Мър, нашият матрак е половината по твърд, половината по мек. Като го купувахме ни питаха за килограмите на мен и мъжа ми и уж го съобразиха с тях.
Мари, оправяй се бързо!

# 4 366
  • Мнения: 2 623
Добро утро!
Дреб цяла нощ го боля корема и спахме на пресекулки с много рев. И второто кафе не ми помогна.
Сбъдваща на въпроса за състезанията госпожата от градината ни обясни, че е хубаво да почнем да поставяме децата в състезателна среда за да са по-подготвени за първи клас, а не да се надяваме на резултати. По тази причина и дъщеря ми посети едно математическо състезание, сега иска да участва в конкурс за рисунка.

# 4 367
  • Мнения: 5 374
Привет и от мен.
Малкото се събудило преди 5 сутринта, аз се събудих половин час по-късно от глъчката, която се разнасяше. Всички сме изнервени. Направо не знам какво да го правим малкото торнадо.
Сега излезнаха с баба и дядо, а аз пиша един материал за обучението, на което бях преди няколко седмици и чакам пералнята да изпере, че още 3 чакат.
Вчера съпругът ми каза, че съм запчонала да изкарвам преса и така ме зарадва. Изтеглих си едно приложение и тренирам с него, а освен това, правя допълнително и коремни преси. Ще влизам в различна от кръглата форма!
Фитнес гривната ми е Шайоми, но я ползвам само като крачкомер и да си наблюдавам съня, но я излових, че не е много точна. Сега нещо ми се развали уплътнението и малката джаджа пада, та, съм я оставила да почива и трябва да поръчам друга каишка. Не ми се дават много пари за гривна.
В общината ни има обявен конкурс за картичка, рисунка или украсено яйце на тема Великден. Ще участваме от градината с големите, а и моята госпожица ще участва самостоятелно. В понеделник ще ходя до хоби магазини, за да купувам материали и да творим.

# 4 368
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Съседите ни подхващат грандиозен ремонт-къртене на стени,стълбище...,ама нали са си наши хора,няма да мрънкаме...много.Утре сме ги поканили на вечеря...да им помрънкаме  Mr. Green.Ще извадя все наушници-слушалки,че да устискаме.А и котаната,милинката ,ми се скри в най-дълбокия шкаф.
Сбъдваща ,повечето мат.състезания са на ниво по-високо от училищното и без допълнителна специфична подготовка няма смисъл да се явяват децата, особено след пети клас. Повечето струват 7-8 лв. и се плащат от родителите.
Гриза си сутрешните бисквитки, и ще уговарям моите да поизчистят снега,че да ходя на англ.ММ ме примамва да се откажа, студено било. Laughing По-скоро не му се чисти сняг от зарана.  Whistling
Мър, да станеш супер прекрасна...за 100 лв.  Sunglasses Hug.
Диксит- играта, не я оценихме ние. Синковецът се беше запалил,играхме 3-4 пъти и ни омръзна.Не ме кефи мен.Много ми е абстрактна. И картите не ми харесват как са нарисувани.
Довечера-риба и кино ще се състои.
Даун,да се накефиш,ама без еднополови изцепки  Naughty.За туй ли те пращаме,санким  Thinking.
Спах с гривната до някое време и се събудих да я сваля, каишката ми се беше забила в китката.Не е за мен тая работа.

# 4 369
  • Мнения: 3 867
Добро утро. И тук осъмнахме със сняг. Писна ми!

# 4 370
  • Мнения: 13 014
Добро утро:)
Днес моят любим има юбилей, събудихме го с песни и торта, хубава изненада се получи, той не очакваше, че аз не съм особено романтична, но все пак случаят предразполага:)
Хареса си всички подаръци:)
Няма да празнуваме навън, а у дома с неговия най- близък приятел и моята сакън дружка:)
Че аз още не съм за излизане. Спах не добре, но не се оплаквам, трай бабо, нали:) Зора е, като на Мърчето, така бях в 9-я месец, все не си намирах удобна поза:)
Миа ще е домакиня на вечерта, аз само акъли давам:) Ще прави 3 салати и после ще пекат барбекю. Златна ми е момата! Кой я вземе ще ме благославя 😂😂🤪 Чисти, готви всичко, пък и добра и умна, на майка гарджето! ❤
Жаки си чисти стаята също, подрежда, чак да не повярва човек:))

# 4 371
  • Мнения: X
Здрав да е Жаклинов!

2 браунита вече се пекат, другите 2 забъркани си чакат реда. После се гмурвам в банята и около обяд потегляме да си вземем първата победа. Ще е труден мач, срещу първите в класирането, но дано нашите да се борят, могат да бият.

# 4 372
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Жаки, жив и здрав да е мъжът ти! Все така да се обичате!
Зарибихте ме с тези гривни и мен. Имам нужда от ръчкане за повече движение. Дайте акъл, моля коя от двете да си взема -
1.-  https://www.amazon.de/Fitbit-Standard-Herzfrequenz-Fitnessaufzei … mp;th=1&psc=1,
2. - https://www.amazon.de/Fitbit-Armband-Herzfrequenz-Fitnessaufzeic … mp;th=1&psc=1

# 4 373
  • Мнения: X
Мони, снощи гледах в немския амазон разни китайски с много по-добри отзиви от фитбита за 1/3 от цената му.

# 4 374
  • София
  • Мнения: 18 679
Здравейте, луди жаби!
Жаки, да ти е жив и здрав мъжО, все така да те обича и ти него  Hug
Сбъдваща, успех на мача!
Мър да покаже прическа после! Щом чак аз почнах да ви се показвам след фризьор, никой повече не може да се оправдава Joy

# 4 375
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Сбъдваща, дай линкове, моля.

# 4 376
  • Мнения: 986
Жаки,честит да е мъжът ти!Да е здрав,все така да е опора на момичетата си,да празнувате още много години заедно в любов и разбирателство!
Давайте идеи за патешко-имаме цяла патица,отивам да ровя в рецептите,да видя какво ще я правя...

# 4 377
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Добрутро и от мен. Честит Рожден Ден на Жакиния мъж - да е жив и здрав и все така да я слуша. От мен прозаични неща-пазаруване , готвене, чистене.

# 4 378
  • Мнения: 3 609
Здрав да е Жаклинчов, много да се обичате и да сте безкрайно щастливииии! Представям си малкото Жаке как се развихруло и се хиля под мустак...

Много ме мързииииии мен.

# 4 379
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Жаки,да ти е здрав Жаклинов,че все така да ви обича,обгрижва и забавлява  HugЧестит му юбилей!
Мони, първата е моята,а исках втората  Crazy.Обаче нямало лилава,та ММ спазил инструкциите за цвета.И по-добре  Mr. Green.За функциите не мога да се изкажа много.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт