Искам да кажа ... (144) през март 2018

  • 357 227
  • 5 812
  •   1
Отговори
# 4 350
  • Мнения: 39 380
Добро утро и от мен!
И при нас сняг. Не ни подмина. Цяла вечер съчувствах на Мър и не спах добре. И аз с болки в кръста, запушен нос, гърло....

# 4 351
  • Мнения: 22 036
Да ви имам проблемите с някакъв сняг.

Билетът ми не се появява никъде. В работата има промени и съм луднала леко.

# 4 352
  • Мнения: 11 680
Мър, страната с мемори пяна е по-твърда от другата 😉
Предлагат се матраци с две ядра - за тебе и за него, така че има решение.

Даун, разказ с картинки очакваме, весело изкарване 🤗

# 4 353
  • София
  • Мнения: 18 704
Добро утро и от мен!
След малко ще вдигам малкия за състезанието. Чакам свеки да дойде уж да пази малката и ако не дойде и аз няма да й говоря повече. Отделно, че бебето ще реве от нея как не я е виждало от месеци.
Снежец навън много яко.

# 4 354
  • Мнения: 39 380
Смела свеки имаш, Миднайт!
Какво състезание?

# 4 355
  • Варна
  • Мнения: 36 611
И при нас сняг. Едно такова ситно, незабележимо ама постоянно.

Инсталирах няколко нови игри на таблета на дребната и сега не можем да си го поделим. И аз се зарибих, ужас.

Набързо отметнах запеканка за обяд, че да е готова кати се върнем и след малко изчезваме за английския. Днес за пране нямам, само една прахосмукачка ще пусна по някое време.

Абе, момичета, откак съм на режим с много зарзават направо опиках света. Не знаех, че толкова вода имам. И се събуждам сутрин  с един оток под едното око, нямам идея защо. После спада. Хем изхвърлям вода, хем подпухнала, отврат.

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 21:37 от HighSpeed

# 4 356
  • Мнения: 22 437
Добро утро!
Продължава да вали сняг при нас.  Борис е с кашлица...чудесно просто.

# 4 357
  • София
  • Мнения: 18 704
Мари по математика за предучилищните групи нищо кой знае какво. Искам да види какво е нямам очаквания.

# 4 358
  • Мнения: X
Този уикенд са последните мачове за сезона, ще играят и тримата. Довечера закриваме сезона и на маса с отбора на големите. Тийнове и родители на гръцки ресторант, ще е веселба. Днес ще трябва да опека брауни за утрешното домакинство. Трябва да намерим време да купим боя за входната врата, крайно време е да я боядисаме. Трябва да преборим и мъховете в градината и да си посея люляка. А, и да си купя обектива трябва. Много работи трябва, но какво ще е свършено реално, ще видим.

Вие целувате ли се с половинките пред децата? Не леко и бързо, а истински?

Тази масовост по състезания и олимпиади ми е странна. Разбирам нивото на трудност да е високо и задачите да излизат от училищната рамка, ама... не е така, или? Участието заплаща ли се от родителите?

Последна редакция: сб, 24 мар 2018, 08:43 от Анонимен

# 4 359
  • Мнения: 4 785
Ох, бе Мариат Joy Добре сме си "посъчувствали"
rummi_pl, абе не знам, но със сигурност на меморито ми е по-добре. А двамата бяхме спали няколко дни в една къща в Лещен на Бахама Мемори на Нани (мисля, че Бахама беше серията...) - е нямаше толкова удобен матрак, сутринта се отварят вратите и всеки "Абе къв е този матрак, уникален!", щом и мъжът ми, дето не харесва мемори беше впечатлен... живот и здраве май такъв ще взимаме, ама сега сме с друг и с времето си позагуби качествата.

Сняг при нас валя много снощи, сега е тихо. А моята свекърва не е звъняла от 4-5 дни, защото мъжът ми не издържа накрая и ѝ се накара малко, защото където ме свареше започваше с тирадата "Ох, не мога да спя, много съм притеснена за теб, цял ден аритмия, много нерви. Ти не си ли притеснена? Ама как така?!?! Много трябва да се притесняваш! И коремът ти е паднал, ще вземеш да родиш всеки момент, защо ходиш на работа, вместо да поседиш да се попритесняваш у вас" Joy Защото аз към момента съм непукист и на всяко "не се ли притесняваш" ѝ отговарям с "Не, изобщо, защо?" И като звънна и на мъжа ми една вечер и станаха на кълбета, оттогава ни звук, ни стон. Майка ми пък се обажда, за да ме пита.... за омекотители, дали съм яла на обяд, за таблета нещо ь се появило - тактични проверки демек Joy Което ми напомня, че трябва да ѝ отсипя от тия турските омекотители, които поръчвах да ги пробва и ако иска да поръчам, дано не забравя...

И да ви кажа, спретнах си и чудни овесени ядки с кокосово масло и сирене, вкусни са както и сладките версии. Откакто им хванах цаката на приготвяне се убивам да ги ям, а преди лошо ми ставаше като ги видя. Това си е за хвалене де, поне закуската ми е хубава Simple Smile

И последно - страшно яка руска хорър фантастика подхванах, поне за сега, аз дето изобщо не съм фен на жанра - "Метро 2033" на Д. Глуховски.

# 4 360
  • Мнения: 14 308
Добро утро!

Съвсем неприлично навъртях 11 часа сън аз Mr. Green Снощи тихо и кротко си припаднах в 21.30 та до преди малко Grinning Минава ми мислА да направя палачинки за закуска, ама ще почакам още малко, барем ми мине... Grinning

Ще се мариновам цялата и после ще се боядисвам. Специално за Мари уточнявам, че предния път като казах, че ще се боядисвам рязко ме домързя и го отложих, но вече е наложително Grinning

При нас няма още сняг, обаче е много студено. Което ми проваля концепцията за обличане довечера, защото роклите ми са бая неподходящи за това време... Да не говорим, че с високите ми боти не мога да издрапам от пред входа до таксито Grinning Бе кифленски неволи, не знам какво ще обличам и аз...

# 4 361
  • Мнения: X
Мър, сигурно знаеш, но... добре е бебешките дрехи да ги переш без омекотител и задължително с допълнително изплакване. Поне в началото намали алергените, на които ще бъде изложено бебето.

# 4 362
  • Мнения: 39 380
Миднайт, чичо МарИ ще му стисне палци на детето. А и на свекърва ти!
Сбъдваща, и на вас успехи.
Що се отнася по другия въпрос- като тръгне някой на някъде се целуваме като от ред да мине. Тогава на никой не му прави впечатление. Малкият вече си дава косата за целувка и дори след такава целувка пак се бърше. Много мрази целувките и лесно не се дава.
Аз и ММ не го правим нарочно и съзнателно, но се е случвало една обикновена целувка да премине в нещо по- така. Малкият веднага ни доглежда и  издава оня звук, който може да се преведе като "бляк".

# 4 363
  • Мнения: 4 785
Мър, сигурно знаеш, но... добре е бебешките дрехи да ги переш без омекотител и задължително с допълнително изплакване. Поне в началото намали алергените, на които ще бъде изложено бебето.
Да, да, вие ме светнахте отдавна за това, още като поръчвах омекотителите - така съм ги и прала, с бебешки прах за пране, без омекотител и с допълнително плакнене (но аз и на нашите им пускам допълнително) Hug

А за фризьора ми стана смешно - понеже предимно си държим парите по картите, казвам на мъжа ми преди да излезе, ако има кеш да остави, да не ходя да тегля. И от другата стая се чува:
- Е, имам бе, оставям ти 30 лв.
- Мило, аз ще правя и балеаж, и подстригване...
- Бале... кво?! Добре де, ето намерих - 50!
- Ъъъъ...
- Още?! 100... намирам...
- Дай ги тях Joy

Той милият нали сам се подстригва, между другото много успешно си прави прическата, даже моята фризьорка остана учудена, че го е направил сам, та някак си явно не ги разбира цените на фризьорските услуги Stuck Out Tongue Winking Eye То и аз мога сама да се наклепам, за временно прикриване на бели косми, ама сега трябва красива да се направя, да не избяга бебето Joy

# 4 364
  • Мнения: 3 609
Още се търкалям в леглото. Добро утро. Към 22 снощи отнесох плувката и аз на дивана и после някак си съм се донесла до спалнята. Събудих се към 8.20 и още ме мога да се измъкн от завивките. Адска мърда

Днес ще ми идват проятелки-колежки на гости. Ще пием вино и се надявам да пробваме една настолна игра, която ми подариха- Dixit. Никога съм нямала настолна игра. Мисля да им направя брускетки. Да взема вино и се точа от сега за хубава лежерна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт