Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (72) - март'2018

  • 179 898
  • 2 311
  •   1
Отговори
# 2 280
  • Мнения: 6 529
Ето и имената на двамата късметлии, които спечелиха ваучер за туристически услуги на стойност 300 лв. Преди да бъдат публикувани имената им, печелившите са уведомени по телефон за спечелените от тях награди.

Николай Георгиев от гр. Дупница
Миглена Енчева от гр. Варна

# 2 281
  • Мнения: 1 148
Здравейте, момичета! От скоро Ви чета и за първи път се включвам в темата. Искам да благодаря на всички, които отделят от времето си, за да дават полезна информация и да отговарят търпеливо и по няколко пъти на неориентираните като мене. Във връзка с подаването на данъчната декларация и декларирането на наградите на стойност над  30 лв., много неща вече ми се изясниха с помощта на всички Вас! Но все още не ми е ясно за хората работещи на трудов договор, чий е ангажиментът за деклариране - на работодателят или на лицето, получило наградите? Ходих до НАП в нашия град и бях изумена от невежеството на нашите слушителки - изобщо не бяха чували, че трябва да се декларират тези награди. Няма да се впускам да преразказвам целия ни разговор, че и без това стана много дълго.
Предварително на благодаря на тези, които могат да ми помогнат с отговор!
На всички желая много късмет в игрите!

# 2 282
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
На печелившия е задължението да си пусне декларация. Като си извади бележка за доходите И от работодател. Написано е няколко пъти по коя бележка кое приложение се попълва

# 2 283
  • Мнения: 1 148
Много благодаря за бързия отговор ма ко  bouquet  А ако лицето е работило при 2-ма работодатели през 2017 г. и няколко месеца е било на трудовата борса, да разбирам ли, че са нужни бележки за доходите от 2-мата работодатели? А за доходът като обезщетение за безработица трябва ли да се търси бележка и трябва ли да се включва?

# 2 284
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
От борсата не се представя бележка. Взимаш от работодателите и събираш сумите в приложение 1. За наградите попълва приложение 6 по бележките от организаторите

# 2 285
  • Мнения: 1 148
ма ко , отново благодаря!  Hug

# 2 286
  • София
  • Мнения: 515
Някой спечели ли нещо от играта на Бондюел, имам една бележка и още й се чудя кога да я регистрирам хаха

# 2 287
  • Мнения: 1 348
По повод декларациите - предавам в счетоводството на работодателя ми бележките и не се занимавам.
Преди малко спечелих от Пепси - мултипак, с втория код.

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 16:32 от bibim

# 2 288
  • София
  • Мнения: 1 522
Някой спечели ли нещо от играта на Бондюел, имам една бележка и още й се чудя кога да я регистрирам хаха

На Бондюел наградите се теглят веднъж седмично Simple Smile Регистрирате и чакате следващото теглене Simple Smile

# 2 289
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
По повод декларациите - предавам в счетоводството на работодателя ми бележките е не се занимавам.
 
Това е много хубаво, но става само във фирми с малко персонал и добро желание лично на счетоводителя. Защото и началник не може да го задължи да попълва декларациите на работниците, ако имат нещо допълнително за деклариране.
В бондюел и мен ме няма. Така или иначе, това ми беше участието, имам предостатъчно замразени и консервирани зеленчуци.
3 кода в София мел днес, безуспешно. Искам тигани, пък. Мрън!

# 2 290
  • София
  • Мнения: 515
Някой спечели ли нещо от играта на Бондюел, имам една бележка и още й се чудя кога да я регистрирам хаха

На Бондюел наградите се теглят веднъж седмично Simple Smile Регистрирате и чакате следващото теглене Simple Smile


Да, зная това! Имам предвид дали сега да регистрирам или към края на играта, ако сега пускат по малко награди Simple Smile

# 2 291
  • Мнения: 2 863
Имам съобщение за 3.04 от спиди сигурно е от cif

Последна редакция: сб, 31 мар 2018, 17:45 от sladyranata_98

# 2 292
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 753
сливи за смет  Joy
кодове от каменица за такива от пепси  Joy

# 2 293
  • Мнения: 982
Имам съобщение за 3.04 от спиди сигурно е от cif
И аз имам, но чакам изненадата от дъвките.

# 2 294
  • София
  • Мнения: 3 098
От къде купувате Пепси? Във фантастико не видях никъде..

Общи условия

Активация на акаунт