ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 492

  • 49 531
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Проф, зад Дерия има мъж, краката му се виждат зад нейните и част от тялото му зад нея,може затова да ти  изглежда така Peace Те и двете сестри са си доста едри и понякога като качат кг стават по-дроплести... Ферханката направо като с рокля на баба си от нейния годеж ooooh!

Да и други имаше неофициални, но аз имах предвид че стилово се бият нещата при Хазал. Не знам представяне на моделите на Йозгюр Мазур и ревю на Йозгир Мазур едно и също ли е newsm78 Два пъти съм виждала Хазал на негово ревю и двата пъти беше елегантна с рокля и прическа стоеше на първия ред с другите известни.... Единия път  на негово ревю някаква фенка беше се снимала с Хазал и със Сера под всяка ръка Mr. Green

Ооо Фемо донесла си ми Ча с любимите ми дънки Армани Heart Eyes

# 646
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
А това с Дерия било зрителна измама......

# 647
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489

 Реших да потърся извора на Фемините гифки но попаднах на това Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 648
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ай, че хубав Емко, тя и самата сцена с погледите им не беше никак лоша Heart Eyes
Е, ти пак добре щом само една си взела със себе си. Гледай ме мен, грабя с пълни шепи hahaha (доказателство, спойлерите от по-рано днес)

# 649
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Марги и аз си ги заграбвам hahaha Сърце не ми дава да ги оставя tooth Гифки не срещнах но още колко красота имаше.... Crazy

СтраОтно събуждане Heart Eyes Така като ги слагам тука после знам къде да ги търся за първата страница Laughing
Срещнах и една шапка но забравих къде ooooh! Хазал с пайетената рокля и Ча от фотосесия от времената на Меджезира, ако някой я срещне да я сложи тука, че като гледам наближава да потрябва Peace


# 650
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 055
Красоти  smile3544
Еле па на Феми гифките smile3544 smile3544

# 651
  • Мнения: 27 667
  Гифките са от тук
https://vk.com/feed?q=%23cagaulusoy_gifs&section=search& … -128333062_136299
 това са една част като разцъкате  има още  Peace



  кадър от интервюто за астана тв  .  Няма следа от протезата .  Останалия каст също интервюираха . Баръш Калъч  липсваше или греша  newsm78


  





 

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 18:53 от femmi2

# 652
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Това да не е вълшебното килимче и Хаканчо да хвърчи с него hahaha


Нямаше го Феми капитана, толкова хора интервюираха пък баш един от най показваните образи не 33uu

# 653
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бел, това ли търсиш?
Скрит текст:

И ако е същият колаж, дали някой ще съумее да го оразмери, при мен не се получава добре като задам размера за шапка.
Скрит текст:

А дее, защо пропуснаха каптана, който ни беше важен Crossing Arms Без него нямаше да видим ревнуващия Емко Crazy Пък и имаше повод, Левент хем готин хем паралия, с нищо не беше по-долу от него.

# 654
  • Мнения: 27 667
 За шапо ми харесва това   Peace



 
Цитат
Това да не е вълшебното килимче и Хаканчо да хвърчи с него
Joy Joy  вълшебни ризи , килими готов е за излитане    от лампата се появи вълшебния дух  с желанията  Joy

# 655
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Фемо не става, размерът е неподходящ иначе е хубаво Peace

Същото е Марги, досега го търсих и аз. Не знам ако първо се поореже и тогава да се опита смаляване до подходящия размер?

И Юсуф не са интервюирали, но той по принцип не е много по приказването, дори в периода на сериала са успели да му изкопчат само няколко кратки изречения.
Аз засякох няколко от интервютата при рускините с руски превод но успях да запазя само с Ча и то с кофти субтитри, някакви безцветни, които на фона на небето и морето почти не се виждат ooooh! После пуснаха друго видео с хубави субтитри но го срещнах само веднъж ooooh! Честно не съм и търсила повече, сигурно си е в ЮТ...
Имаше интервю с Джейда, нищо съществено не съм запомнила от нейните думи, но Седеф Шахин направо ме вбеси ooooh! Ча трябвало на нея да е благодарен за успеха си, тя много му била помогнала ooooh! И още куп други превзети приказки #Cussing out Стори ми се много самовлюбена и неприятна личност ooooh! Разсъждаваше за себе си като за недооценена, апък тооолкова талантлива... Звучеше като същинско Джансу hahaha
На Хазал срещнах изказването и говореше неща които знаем- защо е напуснала, договора и с другата компания и как след това е разбрала че сериала продължава.... На Фатих Аксой беше много интересно, момента като виждат Ча, като го завеждат на СП, абсолютната му неопитност и колко схватлив се оказал... Изненадата им от първите му кадри с Хазал, просто са останали поразени Crazy КаТ нас tooth Но ФатЮ пък говореше обратното на казаното от Хазал, а именно че чудеса е направил за да остане тя в сериала, но когато вече за трети път искала да напуска с нищо не могли да я задържат.

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 19:41 от Беллора

# 656
  • Мнения: 27 667
 Ако можех щях да го оразмеря Марги е по тази част .

  Седеф Шахин се  оляла  с изказването . Фатих Аксой му се обадили и казали че новият бест модел е  хубаво момче    тогава казал да го доведат да го види  .  Признала съм  му усета .  Хазал и Ча казаха мили думи .  Дениз Оур интервюираха ли я ?

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 19:43 от femmi2

# 657
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489
Не, сътрудник е бил на конкурса, звъннал на шефа и казал че тазгодишния (2010) Бест модел бил много красив и Фатю му казал да действа, това лично от неговата уста Peace Ча каза същото, с него говорил еди кой си и му предложил договор, още същата вечер му се обадил и още някой, мисля че втория в компанията на Фатих Аксой, Ако правилно съм запомнила името Арман Чалаян наскоро пак го срещнах и се сетих къде съм го чувала и друг път  и работата била опечена Peace На другия ден са подписали Peace Фатих Аксой казва по-следващия ден са го завели на сета, но не за да снима, а за да свикне с работата и да се запознае с хората... Около месец е било така, само е ходел без да се снима. И Ча и Фатю казват че първоначално ролята му е била малка, т.е. не е бил тупнат директно в главна роля, аз и не помня друго такова гръмовно влизане в индустрията като Чачовото Първите 2 серии са били вече заснети но нямали актьор за ролята на Емир. Самия Ча казва че първо са направили проби за другия Фатюв сериал, но се оказал много млад за ролята... После го прехвърлят в АФК защото по сценария търсят момче за една от ролите- по това време още никой не е говорил за главна роля, щял да се мярка чат пат  Peace Ча казва че знаел Хазал от ЗП и направо се шашнал, защото тя била много известна, притеснил се Mr. Green ЗП приключва  5 месеца преди Фериха Peace След първите 2 серии  като виждат интереса спешно променят историята избутвайки основната сюжетна линия- майка-дъщеря на втори план Peace Това от устите на Ча и на Фатих Аксой май месец 2015 г Peace

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 19:44 от Беллора

# 658
  • Мнения: 27 667
 Мерси за  подробния разказ bouquet

 Спомням си думите като  му казали че ще играе с Хазал Кая . Ча казал че я знае от ЗП  била сладко момиче . Ще се притесни   начинаещ никой не познава .  

Цитат
Ча и Фатю казват че първоначално ролята му е била малка, т.е. не е бил тупнат директно в главна роля, аз и не помня друго такова гръмовно влизане в индустрията като Чачовото Първите 2 серии са били вече заснети но нямали актьор за ролята на Емир
Аз си мислех, че дирекно са го пробвали за главната роля .  Късмет и талант .
  
 Мернах тема у форума на римийка на ЗП . Сложили са епизоди . Жан Карлос го харесвам .  

# 659
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Предвид мудното начало на АФК, точно това си мисли човек, че основна ще е сюжетната линия майка-дъщеря, но не са подценили момчето, с което разполагат и правилно са степенували сюжетните линии по важност и въздействие върху зрителя. Подлудиха куп народ.... hahaha
Добре, че Хазал беше първата колежка на нашия калпазанин, предразположи го да извади най-доброто от себе си, с друга можеше и да се получи, можеше и да не се, а първата му роля да бъде и единствената му.

Хубави са колажите, но не всеки е подходящ да се обработи за шапка. Феми, преполових главите при твоя, нищо не стана. Опитах с другите два, които Бел предложи, но стоят сплескани май, та и те не стават.
Има време до новата тема. Все ще ти хрумне нещо друго Бел.

Скрит текст:


Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт