ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 492

  • 49 565
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 21 201
Фемо не става, размерът е неподходящ иначе е хубаво Peace

Същото е Марги, досега го търсих и аз. Не знам ако първо се поореже и тогава да се опита смаляване до подходящия размер?

И Юсуф не са интервюирали, но той по принцип не е много по приказването, дори в периода на сериала са успели да му изкопчат само няколко кратки изречения.
Аз засякох няколко от интервютата при рускините с руски превод но успях да запазя само с Ча и то с кофти субтитри, някакви безцветни, които на фона на небето и морето почти не се виждат ooooh! После пуснаха друго видео с хубави субтитри но го срещнах само веднъж ooooh! Честно не съм и търсила повече, сигурно си е в ЮТ...
Имаше интервю с Джейда, нищо съществено не съм запомнила от нейните думи, но Седеф Шахин направо ме вбеси ooooh! Ча трябвало на нея да е благодарен за успеха си, тя много му била помогнала ooooh! И още куп други превзети приказки #Cussing out Стори ми се много самовлюбена и неприятна личност ooooh! Разсъждаваше за себе си като за недооценена, апък тооолкова талантлива... Звучеше като същинско Джансу hahaha
На Хазал срещнах изказването и говореше неща които знаем- защо е напуснала, договора и с другата компания и как след това е разбрала че сериала продължава.... На Фатих Аксой беше много интересно, момента като виждат Ча, като го завеждат на СП, абсолютната му неопитност и колко схватлив се оказал... Изненадата им от първите му кадри с Хазал, просто са останали поразени Crazy КаТ нас tooth Но ФатЮ пък говореше обратното на казаното от Хазал, а именно че чудеса е направил за да остане тя в сериала, но когато вече за трети път искала да напуска с нищо не могли да я задържат.
Ти сериозно ли? #Shocked
Пиги Прасето Sick била неговия билет към успеха, Shocked тая е за жълта книжка, Peace сам Ча многократно казваше, че Вахиде и Хазал много му помагали и че Хазалинда винаги, ще остане специална негова партньорка.

# 661
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тая вярно, че е прихванала от лудостта на Джансуто или неизлязла от роля и от нейно име ги изръсила тия глупости tooth Пък и си преписва разни заслуги, за които от самия Ча не се е чуло Mr. Green

# 662
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Докато я четях се питах тая чува ли се какви ги плещи. Затова написах че ми звучеше като същинско Джансу мрънкащо че е недооценено и обидено. Реално не съм я виждала с никой от екипа да се поздравява и да общува по някакъв начин след финала 33uu Изумиха ме думите и предвид че точно Ча е казвал на кого най-много дължи благодарност Peace А тези които реално са помагали, никога не са го споменавали Peace И други неща каза Пигита но не ги запомних, свързани бяха с музикалното и образование изкара се много изтънчена... Абе не звучеше добре- Джансу в сериала, Джансу в реала Rolling Eyes

# 663
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И на нея, като и на други от бранша й се харесва да чуе името си и това на Ча в едно изречение. Отдала й се е възможност- как ще я пропусне Laughing

# 664
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Абе много халюцинираше също като героинята си. То нали знаете, баш тези дето са свършили работата не се изтъкват, а други дето се смятат за недооценени  гледат да си припишат всички заслуги за въртенето на земята hahaha
Реално към края на сериала съм я виждала по снимки в някакъв мол с Дениз и близнаците, и в началото на втори сезон с Ча на сета  когато имаха много сцени. С друг от екипа не съм Peace

Довечера НИ срещу ФИ незобравима срещу непоносима Whistling

На който му се четат какви ще ги мътят от турския сем в интернет, слагам го да го има, отегчих се след няколко реда...

В собрании парламента был рассмотрен закон, в соответствии с которым Верховный Совет радио и телевидения (RTÜK) контролирует интернет-трансляции.
Скрит текст:
Законопроект о внедрении RTÜK в Интернете был принят непосредственно в собрании.
Было заявлено, что платформы обмена видео и социальными сетями, где индивидуальная связь, т.е. аудиовизуальный контент, могут быть разделены, не регулируются и что решение о предотвращении доступа должно применяться к трансляции только для тех, кто нарушает правила, а не для всего интернет-сайта.

Трансляциям, проведенные через Интернет, RTÜK проведет контроль.
Согласно договоренности, принятой парламентом в собрании, поставщики медиа-услуг, которые хотят предлагать радио, телевидение и факультативные вещательные услуги только через Интернет, транслируют по лицензии от RTÜK, и операторы, которые хотят передавать эти публикации через Интернет, также получат полномочия передачи от RTÜK. Что касается публикаций, которые не имеют права на передавание или лицензии или чьи права и лицензии были отменены, может быть принято решение о том, отклонить или запретить доступ им по решению мирных судебных органов по запросу RTÜK. Уголовный суд рассмотрит запрос RTÜK без каких-либо судебных разбирательств в течение 24 часов. Это решение может быть оспорено в соответствии с положениями Уголовного кодекса. Право вещания и выдачи лицензий на передачу, а также порядок и принципы контроля над указанными публикациями и осуществление этого правила будут регулироваться RTÜK и Положением, которое должно быть опубликовано Управлением по информационным технологиям и коммуникациям в течение 6 месяцев.

# 665
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Неприятна е Седеф Шахин и това е, мислех само по външност, но оказва се и по характер Crazy
Довечера НИ срещу ФИ незабравима срещу непоносима Whistling
А такаа Joy box А освен този, за довечера дали нямаше да имаме и още един нов конкурент?

# 666
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
И аз не знам Затворът се казва, писаха две дати - за днес и за 29.03 33uu Но не знам въобще дали ще го пуснат, някъде назад бях поместила инфо че отговарящия за затворите е сезирал турския СЕМ за който е по-горе и статията в скрития текст... А тия реагират само на любовни сцени и ако някой изкара кирливите ризи  на държавни структури, та ще се чуе ще го има или не Peace

# 667
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да, за този сериал се сетих, че нали бяхте писали по-напред. Така е, ще се чуе.

# 668
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Преди или след целувката, Хазал нещо му се смее, а сякаш неговите уши аленеят повече от тена на лицето му Laughing

# 669
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
При тези алени уши - може би след Mr. Green

# 670
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
При тези алени уши - може би след Mr. Green
И аз така мисля hahaha На Бурак често му обсъждат алените уши в определени сцени Joy

И на Чачун аленееха първия път, ама то на него наистина му беше първа целувка пред камера, със сигурност знаем за два дубъла пък моЙ и още да са правили tooth Този е по-хубавия дубъл а са го натикали сред Емковите спомени, другия по-скования явно повече  е пасвал за онази спъната първа целувка в парка Mr. Green Горната снимка са я поизсветлили но на втората се виждат горящите му уши hahaha
Вече ги няма фрагманите останали са тук-там няколко, не ми се търси, но може във фрагмана и трета по-различна да има, че обикновено във фрагманите на АФК сцените са от други дубли, не тези от серията Peace


Последна редакция: чт, 22 мар 2018, 11:56 от Беллора

# 671
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ама аз това въобще не го разбрах: защо хубавия дубъл измежду спомените. На Емко колко момичета му са минали през кревата ехее, пък от една Фера тъй се спече, нЕмаше нужда от целувка в орязан вариант Naughty Ей така и в епизода трябваше да го покажат, как уверено я нагъва, щото на Ча пред камера може да му е била първа, на Фера по сценарий също, ама за Емко не беше така.

ПП Така е Бел, във фрагманите и епизода има различия. Запомнила съм 44 еп. и креватната сцена Mr. Green Е, аз други фрагменти освен от споменатите епизоди не съм и гледала.

# 672
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Марги има разлика и там където Джансу ги вижда след ревюто но рускините пишат че фрагмента го няма в ЮТ. Имам спомени и за някои други, но както казах не съм и търсила много...
И аз не разбрах що по-спънатия, по притеснения кадър е в серията, а по-хубавия е сбутан в спомените че и допълнително орязан за орязването всъщност се досещам защо Mr. Green  но за така поставените кадри наистина не намирам логика 33uu

Това от НИ ли е вижда ми се попухкава в лице newsm78
Heart Eyes



Ети дали ще намине тази вечер newsm78

# 673
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ще намине, ще намине, Grinning няма да се откаже, пък и капитан чака Ети.
Много ми харесва Хазалче с пухкаво личице Heart Eyes От НИ е, в горния ляв ъгъл се вижда  X-то, демек канала Фокс Laughing
За орязването на кадрите ми се ще да задам въпроса Защо? Joy

# 674
  • Мнения: 21 201
Абе много халюцинираше също като героинята си. То нали знаете, баш тези дето са свършили работата не се изтъкват, а други дето се смятат за недооценени  гледат да си припишат всички заслуги за въртенето на земята hahaha
Реално към края на сериала съм я виждала по снимки в някакъв мол с Дениз и близнаците, и в началото на втори сезон с Ча на сета  когато имаха много сцени. С друг от екипа не съм Peace

Довечера НИ срещу ФИ незобравима срещу непоносима Whistling

На който му се четат какви ще ги мътят от турския сем в интернет, слагам го да го има, отегчих се след няколко реда...

В собрании парламента был рассмотрен закон, в соответствии с которым Верховный Совет радио и телевидения (RTÜK) контролирует интернет-трансляции.
Скрит текст:
Законопроект о внедрении RTÜK в Интернете был принят непосредственно в собрании.
Было заявлено, что платформы обмена видео и социальными сетями, где индивидуальная связь, т.е. аудиовизуальный контент, могут быть разделены, не регулируются и что решение о предотвращении доступа должно применяться к трансляции только для тех, кто нарушает правила, а не для всего интернет-сайта.

Трансляциям, проведенные через Интернет, RTÜK проведет контроль.
Согласно договоренности, принятой парламентом в собрании, поставщики медиа-услуг, которые хотят предлагать радио, телевидение и факультативные вещательные услуги только через Интернет, транслируют по лицензии от RTÜK, и операторы, которые хотят передавать эти публикации через Интернет, также получат полномочия передачи от RTÜK. Что касается публикаций, которые не имеют права на передавание или лицензии или чьи права и лицензии были отменены, может быть принято решение о том, отклонить или запретить доступ им по решению мирных судебных органов по запросу RTÜK. Уголовный суд рассмотрит запрос RTÜK без каких-либо судебных разбирательств в течение 24 часов. Это решение может быть оспорено в соответствии с положениями Уголовного кодекса. Право вещания и выдачи лицензий на передачу, а также порядок и принципы контроля над указанными публикациями и осуществление этого правила будут регулироваться RTÜK и Положением, которое должно быть опубликовано Управлением по информационным технологиям и коммуникациям в течение 6 месяцев.
С влизането и  rotfImao rotfImbo
А привет Ви сега.
Иииии Илка, Mr. Green МЪ ШЪ я скрия за всеки случай. tooth
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт