ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 492

  • 49 479
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Както казва Ети луд Халил няма, ама за сметка на това едно още по-опасно Джансу #2gunfire

Не знам Ча ще иде ли да обърне някоя и друга чаша за Илкино здраве, но на предните страници разбрах от Фема, че двете сме щели да се самопоканим на купонЯ. tooth

# 721
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Оп излъгаха Филка, че още са на работа.
И се съгласиха уж татьо да се жени за Шейма. hahaha hahaha

Мюжга побеснява, не ще Фикри, заради нея се разделила с Рахмет. Ако го вземела вкъщи за мъж, тя се махала.

Хико надъхва Рахмет да стане боксьор, ама онзи не е навит.

Оппа Туфи и Тюлка май ще отглеждат Зизунка и Вейдър може скоро да не разбере, че е Филизкино чадо.

Айде сутринта Филка на работа отива , Сашо на пътя й:Тука ли работиш?
Ф:Какво ти пука?
С:Вчера един ти даде цветя, шефа ти ли е?
Ф:Не те интересува.
С:Вчера го видях да се качва в  кола с един въоръжен затова питам.Заради теб.
Ф:Пищов ли?
С:Да , пищов. На шофьора му.Качиха се и тръгнаха. Казвам ти да се пазиш.
Ф:Ти мене следиш ли ме бе? От къде знаеш , че ми е подарил цветя?
С:Ти разбра ли какво ти казах?
Ф:Всичко ти разбрах на тебе. Сега си измисляш някакви неща.
С:Що да си измислям? Маниак ли съм?
Ф:Ревнуваш ли? Какво чакаш от мен? Аз да си стоя вкъщи пък ти да хойкаш по жени. Тебе ли щя чакам?/Алооооооооу Пинокио къде го забравихте - милият ми той, Невидимко Cry Cry Cry - /
С:Какво да ме чакаш,бе? Отиде , ожени се и не ме чака. Казвам го за твое добро, за да внимаваш. Това е./Оххххх голям смях Joy Joy Joy Joy/
Ф:Нямам нужда да ме пазиш. Ходи си пази докторицата.Хайде чиба. Малоумник. / и отиде да отключи/


оооооооооооооооооооооооооооххххх ето го , бе милият ми той звъни на Филкааа :Къде си ? Трябва да поговорим?
Ф:За какво?
П:За онзи дето го застреляха след обира, излезнаха много работи. Трябва да поговорим.
Ф:Сега съм на работа, после ще говорим.
/ и се задава Вейдър, Филка глътна език/Затварям / и му затвори ooooh! ooooh! ooooh!/
А той продължава в слушалката
П:Чакай , спешно е, ако трябва ще дойда при тебе.... Ало, .....
Ама отсреща - капалъ Joy Joy Joy Joy Joy

МАй Пинокио ще я спаси накрая и той ще си остане Каптан Joy Joy Joy Joy


Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 03:40 от Mrs. Rogers/Evans

# 722
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Че Гицка има достъп и до лекарства и може да и хрумне да се отърве от Филизка Wink

Ети ако няма кой да разрежда опъвай чаршафа  Laughing

# 723
  • Мнения: 6 103
Амчи Тюлка нали не може да забременее и още откак Йелка я занулиха и натириха Ферда съм в очакване Зизунка да се сдобие с любящи мама и татко, Тюлка и Туфи с дъщеричка, че по стар филмов обичай после да си родят и свое въпреки констатациите на доктора.

# 724
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Пинокио пак пита шефа си какво станало, дали са спрели преместването му? Да приклюили работата с елмазите и ще видели, все пак пред дома му станало hahaha hahaha

Вейдър дошъл с инструменти и стълба да оправя някакви тръби. Филка му вика дали разбира. Пък той вкъщи си го правел и се научил. Съжалявам не искам да ви е неудобно ,ама искам да ви питам нещо?
В:Кажи?
Ф:Вчера са ви видели в махалата с един с пищов? Шофьора ви явно?
В:Аз да имам шофьор с пищов? Ако съм такъв човек, за какво ми е да се занимавам с химическо чистене/Ми те баш с тва се занимават , ама хайде/ И ти им повярва?
Ф:Ами нов сте в махалата, видели са ви и са подозрителни.
В:Еми щом е така, принуден съм да ти кажа.. Не ми е шофьор, някакъв на брат му бил, май го бил заплашвал, щото брат му в университета направил беля с някъв мотор и т.н. /Абе замаза й очите/Помогнал на някого.
Ф:Въй
В: Голяма вина имам нали?
Ф:Сори, ама не ви познават и така приказват. Тук са много подозрителни и притеснителни. Нали и у нас влязоха с пищови./Оп и той се наостри да разпитва./
В:Нападнали са дома ти ? Как така?
Ф:Ми глупости някакви. И ние не разбрахме. Затова така реагирам, извинете ме.
В:Ще искам нещо от теб...... стига с това вие, на ти ще ми говориш. Като някакъв патрон ме караш да се чувствам така.
Ф:Добре
В:Разрешихме ли въпроса? Айде да си гледаме работата тогава.

Мюжга опасна , нов забърсала. Рхмет пак ще се бие,ама Хико го спря.


Опппппааа Вейдър кви ги завъртя ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

В:Я кажи как така са ви нападнали с пищови? Какво са искали?
Ф:Ми и ние не разбрахме. Елмази търсели, ама у нас какви елмази? Объркали са нещо не знам.Ама много се уплашихме.
В:Добре а братята ти, ако са сгрешили нещо и са направили нещо?
Ф:Йок, джанъм,какво ще направят? С диаманти ли ще се занимават?Те и без това не знаят какво е това?
В: Не ме разбирай погрешно, може нещо ... например като брат ми - взел мотор , борч дължал и т.н. Понякога децата объркват лошото.
Ф: Не , джанъм , наще такова нещо не могат да направят. Аз не съм ги отгледала така.
В:Не се съмнявам , но като порастват се случват разни неща.
Ф:Не ми говори. Хикмет се влюби в една възрастна жена още малко щеше да се самоубие. Но Рахмет ми е добър, той много ми помага. Още малко му остана да се изучи.
В:Охоо, после в университет ще иде и ще се спаси.
Ф:Да, хубаво бъдеще го чака сигурна съм.
В:Аз ще уредя това #Crazy #Crazy #Crazy


................................

Ох Рахме от яд по Мюжга , боксьор ще става. Ще звъни на Лърч ooooh! ooooh!

Хаххахааха Фикри бил готов и децата били съгласни. Шейма му вика обаче , че Мюжга не дава. Казала вила "Или той или Аз"
Ф:Ах, ми то ясно тогава. Да си върви.
Ш:Как тъй? Къде да върви?
Ф:Ми у нас да ходи. Там да си се гледат и без туй са много , няма да има проблем........./ Още едно й трапосаха на Филка  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy/


Опппппаааа Пинокио идееееее

В:Затворени сме господине/щото ремонтира/
П:Аз съм мъжа на Филомена. Пинокио еди кой си.
В:Ах тъй ли? /спече/ Омер.
Ф:Ах, Пинки../иде от склада с два чая/
П:ела да поговорим по случая с Хикмет. Приятно ми беше Вейдър.
отвън на отворена врата сиреч Вейдър ги чува:
П:Разбра ли са , че Асъм е виновен за палежа. Сега го търсим. Но не се знае дали ще можем да го обвиним и т.н.
Ф:Знаех си , че е той.Ходете и го намерете.
П:Чакай, още нищо не се знае, той отричал и т.н. Между другото аз оставам няма да заминавам. Няма да ви оставя .

И Филка кат кресна , чак у Булгаристан се чу hahaha hahaha hahaha Абе, ти докато се занимаваш с нас, ходи и намери мъжа бе hahaha hahaha hahaha  И Вейдър подскочи и зяпа.
П:Тоз ли е купил магазина.
Ф:Да и..
П:Как така и ? Толкова ли е лесно. Аз трябваше да  го видя. /Демек трябва като нейн мъж/
Ма ти хич не й дреме викам му добре, до после и взе да влиза , че и вратата в носа му затваря hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha И Пинокио на затворен джам му маха/ оххххх ще пукна от смях - такова унивение на герой досега никъде не съм гледала. Все си мисля , че повече няма накъде, ама те все повече го навират в ямата. ooooh! ooooh! ooooh!/



Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 00:58 от Mrs. Rogers/Evans

# 725
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Ети  Hug
чета те, както класици се четат. Laughing
Златна си!  love001

# 726
  • Мнения: 6 103
Ети,  Hug

А Мюжде и Рахмет що се разделиха. Много си се допълваха кат двойка и ми харесваха. Тя сега го дразни с новия ако той е виновен.

Накрая Пинокио и Сашо да не си станат авери, че Вейдър бързо навлиза в полезрението на Филка.
Таз Филка много наивна и доверчива. Сашо и Пинокио /ми той се ожени за жена която го използва и унижава с нескрито презрение за да спаси братята и сестра й от социален дом/ са й най-големите приятели пък тя страни от тях и с мафиото си другарува.

# 727
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Бел, изтрий ми второто мнение, ако обичаш. Аз го прикачих горе.

Вейдър и Филка:
Ф:Сори за това.
В:Няма проблем, ама аз се шашнах. Ти не каза ,че си женена.
Ф:Не съм женена. /ама съвсем се учуди, все едно забрави Joy Joy/ А за Пинокио ли питаш? Това е формален брак, за да мога да си взема децата.
/Той се захили, пък тя го гледа и се чуди/
В:Пардон , я. Успоих се, помислих, че ще ти навредя.
Ф:Ах, /споко демек/ Чая изстинал, ще сипя нов.


Охааа , Зизунка си спомня за диамантите и хвърли мечката на земята.Тюлка й го връща, тя пак го хвърля. Ох и Тюлка го стави на шкафа у тях, като го поискала пак щяла да го вземе. Туфи обаче и подари нова кукла. Зизуна им се радва. Ще им остане тя, Вейдър има да я търси.


Майкооооооооо, Пинокио се върна в управлението и шефа му ги накара да му претърсят колата..... Айдаааа ся ще мислят , че Пинки е виновен за диамантите ..... Ей бе, Пинки не закачайтееее #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Аааа не ,пищак намериха....... Вейдър май му го е сложил  ooooh! ooooh! ooooh! Малееее туй Пищака май, с който застреляли онзи. Подало се жалба , че може Пинки да го е застрелял, сега експертиза ще правят. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Отиде Пинки.... Cry Cry Cry


.................................

Пинки вика , че нали и другия полицай бил свидетел. Шефа му вика - той ти е приятел и може да те прикрива. Засега си отстранен, като приключим ще видим какво ще правим.

Ох дадоха бандюгите как казаха на някой по тела , какво са направили. Никой не ги видял #Crazy #Crazy #Crazy Като отстранили полицията сега спокойно можели да търсят диамантите.


Ааааааааааааааааа нееее съвсем зян става тоз сериал #Cussing out #Cussing out #Cussing out

 Рахмет отиде в някаква дупка, бахта се с един 2 пъти колкото него , от яд по Мюжга победи и он сега го извлачват от ринга. Ще излезе все едно го е убил ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Айдаааа Пинокио май отшелник го пращат , за където беше тръгнал. Разказа на Филиз, каза й , че трябва да замине, за да може да се разреши. И тя на драго сърце го пусна. Той не щял сега с Асъм , масъм и всички тез да заминава, не искал да ги оставя. Тя му вика - ах, ти имаш о - голяма беля на главвата от нас, гледай да се оправиш. И той му стана криво и отиде и си взима сакчето. Ееее Филизка му благодари все пак. За всичко , което бил направил ..........................


ооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо не Ужассссссссссссссссссссссссссссс! Той вика: Няма нищо - наведе се да я прегърне ,тя се отдръпна и го потупва по рамото ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Майкоооооооо Ужассссссссссссс!

Оххх милия: Спокойно ,да не се разделяме така тъжно , я . Ще се върна! Няма да ви оставя деца(вика на Фико и Кираз) /Оставяй ги Пинки и идвай у нас - то такъв срам бива бива, ама туй вече ooooh! ooooh! ooooh!/

Те се подсмихват и му махат. Исмо:Сивджи, Пинокио(демек киселяка Пинокио)  ooooh! ooooh! ooooh! Ох, неудобно ми е да гледам. ooooh! ooooh! ooooh!

.................................


Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 01:41 от Mrs. Rogers/Evans

# 728
  • Мнения: 6 103
Ма онзи го застреляха в ръцете на Пинокио пред свидетели.
Няма как да е виновен Пинки. А, тея мафиотски истории са много досадни. Тъкмо в предната серия взеха да се възвръщат към първоначалната тема в сериала и пак кривнаха. Тея новите сценаристки хич ги няма. Ще съсипят сериала на Хазалка.
Филка скачаше на Сашо, че бил не знам какъв, пък сега се набута в на мечката устата. Като запрат Пинки, Вейдър ще цъфне уж да ги пази и ша и ошета живота много хубаво. Добре, че мечката е у Тюлка. Само Зизката да не рече да разказва за майка си в най-неподходящия момент пред неподходящия човек и да затрие новата си /по-добра/ майка.

# 729
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Ети,
Белл не може да трие мнения. Само модераторите и администраторите на форума могат.
Можеш ти да влезеш и да си редактираш поста, като оставиш примерно само една точка. /поне един символ трябва да остане/. Или в съответния пост да натиснеш "информирай модератор" и да пишеш накратко защо искаш постът да бъде изтрит - а именно, че си пренесла съдържанието му в друг твой пост и този става излишен. Peace

П.П. Не прави нищо! Аз информирах модератор. Ще изчакаме да го зачистят, но е по-вероятно да стане утре сутринта. Едва ли в момента има някой на линия. Peace

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 01:34 от profi_1

# 730
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Мерси Профи bouquet bouquet bouquet

Леееееееееееееееееллеее майко мила ooooh! ooooh!

Онзи се тресе , ще мре. Рахмет иска да се обади на Сашо, доктор бил щял да помогне. Щото нещат да го водят е болница онзи. Къв бил тоз Сашо? Щял да им помогне , на никой нямало да каже.

Айде звънят му и му каза , че май е убил някой и Сашо хукна.
В тоз момент навънка Пинокио : Ти го направи нали? Ти си хвърлил пистолета и си подал оплакване, щото ревнуваш от мен и Филиз и искаш да ни разделиш. Може и ти да си застрелял онзи и  да си натопил мен ? ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
С:Луд ли си, бе? Ходи някъде другаде да изстерясваш, малоумник - и тръгна.


Хайде дойде Сашо , свести го. Ама иска в болница да го кара, онез не дават. Той в неговата болница щял да го кара, щял да каже , че го намерил на пътя. Дадоха му го.

Сашо, Хико и Рахмет у болницата:

С:Как може да правите такива неща , бе? Сега с това ли се занимавате. Кака ви на свиждане ли ще ви идва? Малко ви остава да се изучите.
Х:Дълг имаме затова.
С:Ааа не можа с колата и сега това?
Р:Каква кола бе?
Х:И ти го правеше. И ти се забъркваше в такива неща.
С:Ааа сега с мен ще се сравняваш. Аз се измъкнах читав, момче. Появи ми се шанс и го хванах. Отказах се.
Р:За теб е лесно, нашето положение е сложно. Ние нямаме майка , която да ни плаща дълговете.
С:Ааа така викаш значи. Знаеш ли защо се върнах в махалата? Баща ми заплашва майка ми и мен и я остави без никакви пари, заради мен. Затова сега уча и работя като вол. Преди месец можех да ти намеря парите за час, а сега нямам и пет куруша да ти дам.
И те се засрамиха:

Вървят си към вкъщи : Как щяли да кажат на кака си? Щяли да кажат, че кавга станала. Рахмет се кара на Хико за колата. За резил станали и пред Сашо дето му викали , че е богаташ. Как можел да има такъв, баща? Те сега повече обичали баща си , макар да бил такъв.


Айде излъгаха я , приписаха , вчеращната случка , че днес е станала.

Опаааа Шейма намери тениската на Йела с кръвта. ooooh!

На сутринта: Шейма иде вхимическото.

Ш:Филиз , тази тениска е на Йела, по нея има кръв.
Ф:Как така сигурна ли си , че е нейна?
В:Йела коя е?
Ф:Кака ми? Дето почина наскоро.
В:Мойте съболезнования. От какво умря? Болна ли беше?
Ф:Не съмоубила се е.
 Шейма се чуди да не естанало нещо и дали наистина се е самоубила. Филизка й вика, че те не я познавали толкова, тя повече у Шейма стояли, тя била с нея в последните дни. И Шейма си спомни , как Йела била много търсена по телефона./А он се озърта, ся ако не отарашат и Шеймата, пък на/

Ох, Шейма чула за някакъв Аби, да работи./ох  онзи се стресна/ Чудят се дали имала брат. оставяла тениската, Филка щяла на полицията да я даде и се чуди за тоз Аби. Он на тръни седи и пита:
Вие не се ли разбирахте със сестра ти?
Ф:Ми не. Ние не знаехме за нея, татко наскоро ни каза.Опита се да продаде бъбрека на баща ми и ние я изгонихме.
В:У тази жена ли е живяла?
Ф:Да.За съжаление,така си отиде.
В:Нейсе, не си го слагай на сърце.
Ф:Какво да го правя това сега?
А Вейдър гледа спечено.

Айде Лърч дойде пред училището да дава парите. Ама малките и те видяха. Ох Хико кат не видял - свършил борча, изплатен бил. Ако искал Рахмет пак да му се обади да му уреди, много бил добър. Лекаря им чист се оказал, не им навредил. Айде да ходят да платят борча.

Оп Шейма се прибира и заварва тарашена къща. Припадна.

А бандюгите дават отчет на Аби по тела - чист бил дома й, нямало нищо там.

Опп Филка разказва на Тюлка за Йела - май и Аби имала ooooh! ooooh! Пинокио , че заминавал, туй дето станало, принуден бил. Тюлка се радва , че заминавал, барем я забравел. Оппппп на вратата Вейдъррр. Рахмет отваря и се наредиха всички там. От кафето разбрал къде живее, забравил си ключовете  вътре, можела ли да му даде нейните, че да си ги вземе. Тюлка веднага, кой е тоз красавец? Влезте, да изпиете един чай и т.н. Айде влезеее и се представи.
Оп Фико веднага го загледа странно.
В: Каза, че имаш пет братя и сестри , ама.....
Ф:Ааа Зейнеб ми е племенница/айдаааа набеляза я /
Т:Ново попълнение е
В:На сестра ти , така ли?
Ф:Да, ето ключовете.
В:Зейнеб, мераба/онуй го зяпа и мълчи/Както и да е да не ви притеснявам. Деца , заповядайте, в магазина когато искате.Като ви залипсва сестра ви може да седите там, няма проблем.
Р:Не викай тъй , аби , пишман ще станеш.
В:А няма, то й аз ги имам четири такива. /и си тръгва, само Фико нещо не го хареса, гледа подозрително/

Оппппп от пътя иде Сашо и гледа:
В:Много извинявай, притесних те по нощите.
Ф:Няма проблем, до утре.
В:До утре. 

ии фрага как се разминават със Сашо.

С:Филке, чакай не затваряй. Какво прави този у вас?
Ф:Пардон? Обеснения ли ще ти давам?
С:Този движи с мъже с оръжия, как може да му имаш доверие? Не те ли е срам да го водиш при децата?
Ф:Оф, Вейдър не е такъв човек.
С:Как Вейдър  не е такъв човек бе?/ Ех, че е забавен кат се ядоса тоз Сашо/ Пита ли го за вчера и за пистолета и шофьора?
Ф:Питах го, опитвал е да спаси брат си. Ти веднага мислиш лошо за хората #Crazy #Crazy #Crazy ooooh! ooooh!
С:Ти верно ли му повярва?
Ф:Кво ти пука ,бе ? Въри си приятелката - и му тръшна вратата у мутрата.

А той врещи след нея- Не му вярвам , не разбираш ли? - ама глас в пустиня. И хукна нанякъде да го следва, ама он отдавна гитти.

Айдеее бандюгите се събирали , че Аби идвал............................... И Аби е:...... Неговото име е:
Скрит текст:
Д-А-Р-Т В-Е-Й-Д-Ъ-Р Mr. Green Laughing Joy - Язък , много хубаво облечен беше през цялата серия и готени чепици имаше. Исках го за добър Каптан, ма май Пинокио ще ни е Каптана Simple Smile

И битти  Joy Joy Joy


.................................................

Обърнаха го на чисто Ичерде!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Аз ако искам кримка, ще гледам Чукура и без туй Арас е по - добър от мъжките персони в НИ #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Някой пита по - горе за Мюжга и Рахмет: Разделиха се , щото тя се ядоса, че Рахмет е съгласен тяхните да се вземат. И така щяли да си станат брат и сестра, та по - добре отсега да приключили. А той се бъзикаше, ама тя врътна опашка и на другия ден с друг.

А Фикри й вика - Ти за да ми дадеш майка си , иска ли да ти дам сина ми. Ей ходи жени се за него и отивай да живееш там. Пък каквото искате правете. Шейма удар щеше да получи като чу Simple Smile

Пинокио имаше свидетел един полицай и половината махла, но шефа каза , че онез може да го защитавали , че му били приятели и затова е отстранен от случая и пратен на заточение , че да се изясни работата. Как Вейдър сложи пищака , не знам newsm78 Може и полицая да го сложи там, тоест да е подкупен.

Абееееее Ичерде отвсякъде става работата. В началото крадяхме от АФК, сега от Ичерде Whistling Thinking Ама ако някой се пусне един дълъъъъъг цифон като Сополеса,аз спирам да гледам - да знаете!  Laughing Laughing



Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 03:50 от Mrs. Rogers/Evans

# 731
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Ети, много ти благодаря за ппреразказа Hug

Малко е паднал, но е очаквано, новите сценаристи потънаха в някакви изсмукани кримки ooooh! Само дето не разбрах защо бяха сменени старите, при положение че рейтинга беше 8%  че дори мина и 9 веднъж 33uu Нещо което върви и се харесва логиката е да се продължава в същия дух, та не разбирам тези обрати в историята, и въобще къде ще изведат нещата Rolling Eyes



Ще стягам новата тема.

# 732
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Стабилен рейтинг бре, Shocked при смяната на сценаристите логично би било да падне чувствително, но в крайна сметка сериалчето си е привлякло аудитория и си има гледаемост, независимо от нови сценаристи, режисьор (с нов режисьор ли сме всъщност не разбрах, онзи с Хазал и Бурак от по-миналата седмица) newsm78; нови заглавия, newsm47 Сървайвър също, а ние сме почти през цялото време непоклатими от първото място. Е, браво, дано все така до финала Peace
Фи-то на Сера доста зле като за начало. Няма го в таблицата на Бел, понеже е чак на 30-та позиция с 2,11%. Peace

Ети, гледам Пинокио ще ти стане любимец, по-добре той отколкото злия каптан Вейдър. Joy И аз благодаря за времето, което ни отделяш успоредно с гледането, за разлика от другите обаче не идвам с празни ръце Laughing Сега не ми се търси от 2 3/4, ама и тук е много хубав Grinning
Скрит текст:


Едни сладки БарФи Heart Eyes
Скрит текст:


Иии Mr. Green нямаше как да не се сетя за ФЕмир Heart Eyes

Скрит текст:

# 733
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Фемирския кадър все тук го стопират, а реално малко преди това борбата ми харесва повече, беше и забрал  половината  косата върху лицето и, пък накрая когато тя все пак успя да го избута се чу едно тихичко вакуумно "чмок" tooth

Марги хубав Емко в колата, ще видя дали ще успея да го сбутам някъде на първа страница Crazy

 За сценаристите на НИ разбрахме че са нови, но за режисьора и аз не знам 33uu Последно преди няколко страници бях метнала една негова снимка с едно бяло чихуахуа.
Не знам newsm78 който иска да гледа кримки си ги гледа, в НИ нямаше такава идея и сега с нея твърде много се отдалечават от първоначалния замисъл заради който са го загледали зрителите Rolling Eyes Но да, рейтинга е стабилен, дори и на повторенията прави над 4% Wink

# 734
  • Мнения: 21 201
Цоп и аз тук с пълния рейтинг, идеален е.

http://www.ranini.tv/reyting

Само едно не разбрах, Вейдър името на новия герой ли е, или вие така го прекръстихте като другите!? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт