Звездни компромати - 354 част

  • 86 771
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Ох,ама направете си тема за Радева и там си оплювайте,че вече е мега досадно

То по твоята логика за всяка една известна персона, която е коментирана в темата трябва да правим отделна тема. Радева си е точно за тази тема и само от Радева зависи колко често ще се появява в нея...

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 15:10 от Анонимен

# 706
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ох, бееее, защо нашите дРами не вземат пример от другите дами на Първите... Колко са семпли и хубави тоалетите на жените на Тръмп и Нетаняху.
Ох,ама направете си тема за Радева и там си оплювайте,че вече е мега досадно
И какво значение има дали се обсъжда Радева или Никол Шерцингер, примерно?!

# 707
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Обаче Мегън цъфти и пръска красота до Хари. Много добре изглежда в момента.


Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 15:17 от Hello♥J

# 708
  • Мнения: 9 969
MG18, може би е време Вие да направите отделна тема, в която да я обожествявате и издигате в култ без намесата на глиганите?

# 709
  • Мнения: 17 546
Ох, бееее, защо нашите дРами не вземат пример от другите дами на Първите... Колко са семпли и хубави тоалетите на жените на Тръмп и Нетаняху.
И как Мелания Тръмп никак не се обяснява и о, ужас!, даже няма фейсбук, където да й облизват възторжено задника поне веднъж в месеца.
Туитър няма ли официално? Има доста акаунти с нейното име, ама дали някой е истински не знам. Те там повече това ползват.

# 710
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
клип, в който той й се кара, че не му е благодарила при Оскара, тя доста се притеснява,
накрая той свойски я потупва някъде отзад:
https://www.youtube.com/watch?v=w_BXdFtwZsE&feature=youtu.be
Може да не я харесвам, но ми стана жал за нея от това видео, толкова видимо и е дискомфортно покрай разтапящия се 'добър' чичко. Пффф

# 711
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ох, бееее, защо нашите дРами не вземат пример от другите дами на Първите... Колко са семпли и хубави тоалетите на жените на Тръмп и Нетаняху.
И как Мелания Тръмп никак не се обяснява и о, ужас!, даже няма фейсбук, където да й облизват възторжено задника поне веднъж в месеца.
Туитър няма ли официално? Има доста акаунти с нейното име, ама дали някой е истински не знам. Те там повече това ползват.
За Доналд и Иванка знам, че имат Туитър, за Мелания не съм сигурна, че има.

# 712
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Сега, аз пак да се върна към Оскари-те, които гледах от малко преди средата до края и бяха доста по-малко скучни от предишните две години, за мен.Не съм напълно сигурна дали чух вярно, но когато Франсис Макдормънд казваше речта си спомена в някаква връзка/не чух/, че всички биха се изправили в залата, така както биха се изправили заради Мерил Стриип. Е, това не стана, въпреки многократното подканяне и видимо неудобен момент. Стори ми се, че Макдормънд набързо замаза ситуацията.
Виждали сме друг път как цялата зала става заради някой, даже и без подканяне...
Може и да греша, може да е по сценарии, но видях как станаха малко хора да ръкопляскат и се оглеждаха. Странно неудобен момент беше.

И в един пост да си кажа, че Билбордите е много силен филм, а Формата на водата, който дори не догледах и никога няма да си го пусна пак е ужасен за мен Peace

# 713
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Антония Петрова се презапаси със сутиени от луксозната Joy марка Vicoria's secret
снимка - тук
http://life.dir.bg/gallery.php?id=26948594&page=1#topnav
Много изостава горката, сега почнала да пазарува от ВС и решила да се поФали. Аз имам повече, нека да я е яд.

Със страх й отварям снимките. Всеки път имам чувството, че от екрана ще избухнат цици.

# 714
  • Мнения: 17 546
Тя и Грейс Кели не направи добър избор, тъй че примерът ѝ става само за плашене, а не за следване.
Да, колкото пъти гледам филм за  нея просто усещам нещастието й. Ама каква красавица, какъв стил!!! Много тъжна история нейната.
Според това, което съм чела, бракът ѝ не е избор. Омъжили са я за Рение, щото той си е паднал по нея, а нея за да спасят от позорна слава в Америка...

Eто някакви Мелании https://twitter.com/search?q=Melania%20Trump&src=tyah

# 715
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 508
Не съм напълно сигурна дали чух вярно, но когато Франсис Макдормънд казваше речта си спомена в някаква връзка/не чух/, че всички биха се изправили в залата, така както биха се изправили заради Мерил Стриип.
Не си слушала внимателно, Хъш...
Франсис подкани да се изправят всички жени в залата, които имат някаква номинация - независимо каква. И подкани Мерил да го направи първа - един вид, да даде пример.
И се оглеждаха из залата, за да видят колко са тези жени всъщност.

# 716
  • София-Младост
  • Мнения: 23 408
Сега, аз пак да се върна към Оскари-те, които гледах от малко преди средата до края и бяха доста по-малко скучни от предишните две години, за мен.Не съм напълно сигурна дали чух вярно, но когато Франсис Макдормънд казваше речта си спомена в някаква връзка/не чух/, че всички биха се изправили в залата, така както биха се изправили заради Мерил Стриип. Е, това не стана, въпреки многократното подканяне и видимо неудобен момент. Стори ми се, че Макдормънд набързо замаза ситуацията.
Напротив, станаха...
"Макдорманд изполва сцената на "Оскар"-ите, за да призове за равенство между половете в Холивуд. Тя прикани от сцената всички номинирани жени да се изправят. "

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 15:42 от Ала-Бала

# 717
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Ааа, номинирани значи... Сигурна бях, че нещо изпуснах. Затова така се оглеждаха.
Както и да е тъпо ми се видя Peace

# 718
  • Мнения: X
Според това, което съм чела, бракът ѝ не е избор. Омъжили са я за Рение, щото той си е паднал по нея, а нея за да спасят от позорна слава в Америка...

Аз съм чела, че тя е била самостоятелна жена с добра кариера, разочарована от любовните си връзки до момента - основно с други актьори. За този брак била платила 2 милиона зестра (уж от баща ѝ, но всъщност нейни пари) на Рение, а той почнал да хойка още медения им месец. Има и слухове за физическо насилие. Особено ми се е набила някаква история за игра на тенис, при която Рение с всичка сила изпраща топка право в лицето ѝ, за да спечели на всяка цена.

По-късно тя има желание да се върне в Холивуд, Хичкок ѝ предлага роля с голям хонорар, но Рение не я пуска и я държи докрай с това, че няма да си види децата, ако го напусне. За позорната слава ми е малко странно като причина, защото по това време хич не са си поплювали жените в бизнеса и нейни колежки имат по 100 брака, разводи, взаимно крадене на съпрузи; и на този фон Кели и репутацията ѝ изглеждат като на първокласничка. Май е било моментна слабост и е платила тежка цена.

# 719
  • Мнения: X
Макдормънд каза нещо от сорта „стани, Мерил, та да те последват и останалите”. Прикани всичи номинирани за женска роля, а по-късно просто всички номинирани. Нищо неудобно нямаше в сцената...

Общи условия

Активация на акаунт