Звездни компромати - 354 част

  • 86 773
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 17 546
qrye, нямам представа дали е вярно, само споменах, че това съм чела. Баща ѝ се уговаря с Рение и плаща споменатата зестра, тъй като Рение и хвърлил око и за да я спаси от позор, че била доста "оборотна" (грубо казано). Това пишеше в статията, а каква е истината...

# 721
# 722
  • Мнения: 3 547
Ето вече от първа ръка инфо за боя между Нора и Кулагин Satisfied

http://life.dir.bg/news.php?id=26949309&nt=5

И споделя, че била умна...

# 723
# 724
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Макдормънд каза нещо от сорта „стани, Мерил, та да те последват и останалите”. Прикани всичи номинирани за женска роля, а по-късно просто всички номинирани. Нищо неудобно нямаше в сцената...
Да, съгласна съм Peace, ама аз съм го пропуснала това с "номинирани".
Иначе ми е вече тъпо с тези права, насилвания, ущипвания и най-вече с намесата непременно на М. Стриип.

Охх, Норчето отдавна ни споделя, че умна, красива и жена с претенции Mr. Green  hahaha

# 725
# 726
# 727
# 728
  • Мнения: 5 999
Аз не мога да разбера, защо си е кръстила баничарницата Иритуали.
Да беше я кръстила Вино и баници. Така първо, щеше да намекне на хората, че е четяща, интелектуалка, духовна и други.
И второ, конкретно щеше да се разбира, на какво се набляга в пекарната. Предимно баници, но не просто баници, а с поркане.
А това не е шега работа!

# 729
# 730
  • Мнения: X
Аз не мога да разбера, защо си е кръстила баничарницата Иритуали.
Да беше я кръстила Вино и баници. Така първо, щеше да намекне на хората, че е четяща, интелектуалка, духовна и други.
И второ, конкретно щеше да се разбира, на какво се набляга в пекарната. Предимно баници, но не просто баници, а с поркане.
А това не е шега работа!

Само да ти кажа, че идеята ти за "Вино и баници" е прекрасна и оригинална, много по-оригинална от на Ирини напъните. Гурме и половина.Simple Smile

# 731
  • Мнения: 5 999
Аз не мога да разбера, защо си е кръстила баничарницата Иритуали.
Да беше я кръстила Вино и баници. Така първо, щеше да намекне на хората, че е четяща, интелектуалка, духовна и други.
И второ, конкретно щеше да се разбира, на какво се набляга в пекарната. Предимно баници, но не просто баници, а с поркане.
А това не е шега работа!

Само да ти кажа, че идеята ти за "Вино и баници" е прекрасна и оригинална, много по-оригинална от на Ирини напъните. Гурме и половина.Simple Smile
Да, наистина е тска, благодаря, че ме оцени. Накрая и аз ще отворя баничарница. Но и каперси и миди Сен Жак ще продавам. С водка.
Да не съм по-проста от Тенчевица.

# 732
  • Мнения: 6 417
Какво си е татуирала на врата? Иритуали ли?

# 733
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
На мен снимката със свещите ми е зловеща. Все едно олтар гледам ...Кланяй се, народе, ... боготвори!

# 734
  • Варна
  • Мнения: 10 682
Аз не мога да разбера, защо си е кръстила баничарницата Иритуали.
Да беше я кръстила Вино и баници. Така първо, щеше да намекне на хората, че е четяща, интелектуалка, духовна и други.
И второ, конкретно щеше да се разбира, на какво се набляга в пекарната. Предимно баници, но не просто баници, а с поркане.
А това не е шега работа!
Все едно чета любимия ми Удхаус Heart

Общи условия

Активация на акаунт