Звездни компромати - 354 част

  • 86 775
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 547
Аз не я харесвам Меган и досега си мислех, че само й завиждам. Сега като ви прочетох се успокоих, че може да не съм толкова кофти Smiley
Няма много под косата според мен, ще гледаме циркове сигурно.
Първата ни дРама е селска пръчка неспасяема, тя няма да послуша никой, който е "по-долу" от нея в собствените й очи.

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 14:54 от Moon Flower

# 691
  • София
  • Мнения: 1 733
Аз съчувствам на Маркъл за това, че най-големите империалисти и расисти в Европа - англичаните - я посрещат на нож, и особено в оня казус с брошката на херцогинята - есесовка, но парадът, изкуственият смях и натрапването на присъствие говорят зле за нея в чисто човешки план. Абе седни си на седалището, па малко се умири, па млъкни, па помисли! Същия съвет имам и към абсолютно бруталната наша президентша!

# 692
  • Мнения: 19 054
На мястото на Меган никога не бих се задомила с Хари. Знам, звучи пресилено, но това ми е искреното мнение.

# 693
  • Мнения: 6 002
Ох, бееее, защо нашите дРами не вземат пример от другите дами на Първите... Колко са семпли и хубави тоалетите на жените на Тръмп и Нетаняху.
И как Мелания Тръмп никак не се обяснява и о, ужас!, даже няма фейсбук, където да й облизват възторжено задника поне веднъж в месеца.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 079
За Мегън достатъчно говори, че заряза кариера в Холивуд, за да стане принцеса.
Хич не ми харесва, не ми се вписва и все още не вярвам да се оженят.
После, когато връзката се провали, ще обвинят англичаните-расисти и готово!

# 695
  • Мнения: X
На мястото на Меган никога не бих се задомила с Хари. Знам, звучи пресилено, но това ми е искреното мнение.

Ама заради Хари или заради длъжността?

Аз също не бих - това е за хора, които обичат прожекторите и са с много здрава психика. Щях да се скапя като Даяна набързо...Fearful

# 696
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ох, бееее, защо нашите дРами не вземат пример от другите дами на Първите... Колко са семпли и хубави тоалетите на жените на Тръмп и Нетаняху.
И как Мелания Тръмп никак не се обяснява и о, ужас!, даже няма фейсбук, където да й облизват възторжено задника поне веднъж в месеца.
Grinning Той мъжа и достатъчно циркове прави и без нейното присъствие в мрежите...

А Мегън нали осъзнава, че не е Грейс Кели и няма начин никога да бъде?!

# 697
  • Мнения: 3 663
Аз пък бих, че и Хари ми харесва. Ама няма Laughing

# 698
  • Мнения: 14 518
За Мегън достатъчно говори, че заряза кариера в Холивуд, за да стане принцеса.
Хич не ми харесва, не ми се вписва и все още не вярвам да се оженят.
После, когато връзката се провали, ще обвинят англичаните-расисти и готово!

Ква кариера, в някакво сериалче е играла...

# 699
  • Мнения: X
Тя и Грейс Кели не направи добър избор, тъй че примерът ѝ става само за плашене, а не за следване.

# 700
  • DE
  • Мнения: 9 068
Обувките на Мелания са страхотен цвят, но са ужасни за ходене. Не понасям да се виждат пръсти от затворена обувка, много ми е грозно.

# 701
  • Мнения: 3 547
Тя и Грейс Кели не направи добър избор, тъй че примерът ѝ става само за плашене, а не за следване.

Да, колкото пъти гледам филм за  нея просто усещам нещастието й. Ама каква красавица, какъв стил!!! Много тъжна история нейната.

# 702
  • Мнения: 8 577
Ох, бееее, защо нашите дРами не вземат пример от другите дами на Първите... Колко са семпли и хубави тоалетите на жените на Тръмп и Нетаняху.
Ох,ама направете си тема за Радева и там си оплювайте,че вече е мега досадно

# 703
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Първата дРама пак се е изказаЛа!

Dessy Radeva
10 часа ·

- Защо мъжът не може да е едновременно красив и интелигентен?
- Защото тогава ще е жена.

Честит празник, лейдис!

виа Пъзо, лека му пръст.


 Rolling Eyes

Аз не й разбирам... смешката Rolling Eyes
Докога бе, лейдис и жентълменС от президентската институция ще търпите тези изблици!?

# 704
  • Мнения: 9 969
Ох, бееее, защо нашите дРами не вземат пример от другите дами на Първите... Колко са семпли и хубави тоалетите на жените на Тръмп и Нетаняху.
Ох,ама направете си тема за Радева и там си оплювайте,че вече е мега досадно
Тя с какво е по-различна от останалите, "оплювани", че да се радва на отделна тема?

Общи условия

Активация на акаунт