Лидл 113 - Мартенско-женска тема до 31 март евентуално :)

  • 155 889
  • 1 378
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 25 743
От 29 март четвъртък пускат бебешки дрешки от биопамук на Лупилу. Някой, който ги е ползвал, може ли да сподели мнение и впечатление от тях?
Аз купих доста бодита, и вече на 2 месеца все още са ни големи 62. Като материя са ОК за парите си. Имам и ромпъри и панталонки, всичко е добре. Ползвам и хавлийка от Лидъл
Ако държиш да си избереш, съветвам да отидеш рано, защото на бебешките дрешки става една търапана, вадене и разхвърляне...не знам защо хората отварят всички кутии.

# 961
  • София
  • Мнения: 178
В София няма котлен камък, стига сте чистили
Водата в София е с твърдост до 3 немски градуса. Никакви препарати не са нужни. Лично проверено при ремонта на механичен проблем с пералня. Нагревателя беше абсолютно чист от към отлагания.

# 962
  • Мнения: 771
На нас гръцките банички много ни харесваха но от както ги смениха с тези "Торро"  няколко пъти вземаме и все не ги харесваме Sad

# 963
  • Мнения: 847
Скумрията е невероятна,правих я във фурна с подправки!

# 964
  • Мнения: 35 110
Вече май не се бият толкова за бебешки неща. Поне в нашият магазин има много останали неща от предни промоции. Но лятото като ходех имаше много майки. Едни бодита, които са уж размер 62, сега са му още големки, а гони 70 см нашето дете.
И аз имам ромпъри, панталони, блузи, бодита, хавлия.

# 965
# 966
  • Мнения: 68 648

Да....аз този харесвам.

# 967
  • Мнения: 1 186
Мерси Тета bouquet

# 968
  • Мнения: 6 714
Ние пък вкъщи този НЕ го харесваме.   Mr. Green  Peace
Харесваме българския на Йотови от 400 гр. Днес купихме от 500 гр, не ни хареса толкова.
Розовите домати също не ни харесаха.
Мандарините, обаче, за пореден път много ни харесват.
Замразен грах от XXL нямаше, имаше три пакета от 450 гр, взех един.
Някой май питаше за гофретник  newsm78, при нас имаше 2-3, имаше блендери и фритюрници.

Да питам: откога е увеличен ябълковия сок, в картонените кутии, по 3л.? Днес гледах, че са го намалили от 7 и нещо, на 6 и нещо. Струва ми се, че около 6 лв или малко под 6 лв му беше редовната цена. Сокът е хубав, ама чак пък толкова да струва, множко ми се види. newsm78

# 969
  • София
  • Мнения: 2 232
И портокалите бяха много хубави. Явно са разкарали предишната прогнила партида.
От новата седмица ме изкушава особено телешкият език Simple Smile

# 970
  • Мнения: 68 648
И мен.....ама като нямам тенджера под налягане, се притеснявам как ще го сваря

# 971
  • София
  • Мнения: 2 232
И мен.....ама като нямам тенджера под налягане, се притеснявам как ще го сваря

Мисля, че ще се получи в обикновена тенджера. Аз също нямам под налягане (тръпки ме побиват от тях). На ниска степен след като заври. Около час..

# 972
  • Мнения: 68 648
Дали му стига час....май доста се вари.
Не съм правила до сега....Thinking

# 973
  • Мнения: 6 714
И мен.....ама като нямам тенджера под налягане, се притеснявам как ще го сваря

Мисля, че ще се получи в обикновена тенджера. Аз също нямам под налягане (тръпки ме побиват от тях). На ниска степен след като заври. Около час..
Ще се получи, просто по-бавно. Peace

# 974
  • София
  • Мнения: 2 232
Дали му стига час....май доста се вари.
Не съм правила до сега....Thinking


Ами за свински е около час. В обикновена тенджера. Значи този уж младо телешко и би трябвало да е ок. И аз не съм.

Общи условия

Активация на акаунт