Докога вършихте домакинска работа през бременноста си?

  • 2 923
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
До последно - карах страхотна бременност,слава Богу Praynig Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 391
Съвсем сама, до края Peace

# 17
  • Мнения: 3 089
e, и аз като другите. дори не се измарях - бях някак заредена с енергия. сега едва-едва се влача. но петранчето със страшна сила ни прави на луди калинки.

# 18
  • Мнения: 4 668
До края всичко си вършех сама , мъжът ми помагаше разбира се , но странична помощ - никаква . Просто повече се изморявах , но какво да се прави ... Rolling Eyes

# 19
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Абсолютно до края вършех домакинската работа. Бях се превърнала в домашната готвачка, перачка и прислужница. То сега пак съм така, но вече без корем  ooooh! Tired

# 20
  • Мнения: 8 505
До края.

# 21
  • Мнения: 1 259
До деня на раждането.
И аз така Grinning

# 22
# 23
  • Мнения: 1 942
До края. Просто трябва да я караш по-бавно, на малки порцийки, с почивки. И да не се преуморяваш!!!

 Peace

Виж сега ако трябва да кажем, че е наложително да си почиваш и половинката да поеме шетането само кажи /ама в нова тема/ и ще напишем разни "препоръки: които да покажеш на любимия  Wink hahaha

Хайде леко раждане!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 006
Аз докрая,но без да се преуморявам и си почивах повече.Даже в неделя почистих апартамента и в понеделник родих.

# 25
  • Мнения: 11 546
И аз до последно чистих и лъсках.Буквално дни преди да родя приключихме с ремонта и исках да оправя всичко.В крайна сметка успях Mr. Green но не съм си давала зор.Когато чувствах че съм изморена зарязвах всичко и си почивах. Laughing

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз до последно/сутринта чистех,след обяд ме оперираха/.Но мисля че хубаво да намалиш темпото,че аз май по тази причина родих по-рано.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
Не се претоварвай!
Мен като ме върнаха от болницата с подготвителни контракции пуснах пералня и прострях дрехите които ме чакаха.

# 28
  • Мнения: 308
до последно аз си вършех домакинската работа, поради факта че ние със съпруга ми живеем самостоятелно и не желаех някой да ми се пречка и вместо да ми помогне да ме затрудни повече. след раждането на детето 40 дена ни помага моята майка и от тогава вече 1 г. сами си отглеждаме детето и смятам че така съпругът ми е много по-отговорен от бащи които разчитат на бабите да помагат.

# 29
  • Мнения: 4 195
musiiv колко си права за бащите не е истина, моя е точно такъв, оставям му детето - прибирам се то с баба си #Cussing out
по темата - минута преди да ми изтекът водите си простнах дрехите, а малко преди това чистих с прахосмукачката - но за мен това е неправилно - лежах в болница с момиче което беше за азадържане понеже беше мила прозорци и паднала та беля щеше да стане голяма, така че това че бях слугиня до момента в който тръгнах да раждам и продължих да бъда от момента в който се прибрахме с малкия не го приемам за нормално #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт