Докога вършихте домакинска работа през бременноста си?

  • 2 927
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
До последно.Даже ремонт правихме и участвах активно

...лепейки тапети в детската. Даже пердето си закачих сама, покатерена върху акумулиращата печка. Ненормалница...

# 31
  • Мнения: 222
4истя и подреждам като луда newsm75 hang wash 1ironing да не zабравяме и   food002 правя го с голямо удоволствие Embarassed, имам много енергия zа иzраzходване, zа6тото съм си по цял ден в къ6ти сама.Сигурна съм 4е до края 6те бъде така.

# 32
  • Мнения: 903
И аз сега влизам в 9 месец и си чистя всеки ден.Просто няма кой друг.

# 33
  • Мнения: 1 165
До края. Просто трябва да я караш по-бавно, на малки порцийки, с почивки. И да не се преуморяваш!!!

 Peace

Виж сега ако трябва да кажем, че е наложително да си почиваш и половинката да поеме шетането само кажи /ама в нова тема/ и ще напишем разни "препоръки: които да покажеш на любимия  Wink hahaha

Хайде леко раждане!  bouquet
Laughing Ех, Silve благодаря за предложението.Идеята никака, ама никак не е лоша!  PartyВече ми свършихте перфектна работа моичета с темата за гладенето на детските дрешки-това е нещото ,за което редомно ме упрекват в къщи ,но ато ви видях отговорите, направо се разтопих.Показах ги и на таткото Joy Joy Joy и засега нямам ядове!

# 34
  • Мнения: 51
и аз карам страхотна бременност, пък и наистина няма кой да ми помага, та си чистя постоянно, даже повече от преди. сега малко мръсно или прашно да видя и почвам:) а преди май не бях така newsm78. но така или иначе чакам всеки момент да родя, вече нямам търпение Hug

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ми ако не легна в  болница и тоя път - до края и то с малкия

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ако се чувстваш добре- домакинствай си само че с намалено темпо. Хубаво е обаче по-често да включваш таткото -сега му е времето да се научи да помага (ако вече не го прави разбира се). Използвай момента Wink

# 37
  • Мнения: 295
До края всичко си вършех сама .Само терикота и банятя съпругатми чистеше.

# 38
  • Мнения: 1 107
До края, но не мога да кажа, че съм се преработвала  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 1 410
До последно чистех и домакинствах, даже след ремонта основното чистене пак аз си го направих, че точно тогава нямаше кой да помага изобщо, а аз бързах да се свърши вече.

# 40
Аз до кам 6-тиа,7-миа месец,а след това съм го ударила на по4ивка,е добре 4е е свекърва ми!!!

# 41
  • Мнения: 4 621
До последно- нямах проблем Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 154
Със съпруга ми за всичко се справяме сами и просто нямаше как - справях се до края. Просто намалих темпото и ....колкото мога. Но  пък и каква ми беше работата по цял ден.
Мога спокойно да кажа, че сега ми е далеч по-трудно да съчетавам грижите за детето и домакинската работа.
Желая ти леко раждане и здраво бебче.

# 43
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ох, аз съм в 8-мия месец и вече не мога- боли ме кръста, втвърдява ми се корема- и да искам не мога! Мъжът ми чисти с прахосмукачката, а пък останалото от време на време го върша аз - когато съм по-добре!

# 44
  • Мнения: 609
do posledno, no s pove4e po4ivki

Общи условия

Активация на акаунт