Откраднат живот - ТЕМА 34 Критична точка... в частна болница "Св.Кирил"

  • 38 553
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 732
Тригъгълника Зорница и двамата братя ми е интересен заради братята и отношенията им.
Марио е силна личност, груб, праволинеен, загрижен за брат си. Сякаш е забравил да живее.
Лекенцето Тони вятър го вее на бял кон, грижи няма, ако сгафи - брат му е насреща.

Интересно ми е кой от двамата ще избере Зорница и най-вече защо. Кой от двамата хлътнали братя ще се откаже заради другия?

А и съдейки по себе си, винаги може жената да остане сама. Като им развали отношенията, те ще си ги оправят сами и ще продължат без нея.


СуперСтюпид, какви са тия фантазии дето пишеш? Вярваш ли си? Щото ние не.

# 16
  • Мнения: 9 374
........Яд ме е понякога, че като сте най-активни през деня не мога да ви прочета даже, пък какво остава за включване в темата. Grinning
И аз съм така, тази седмица можех да се включвам през деня, защото бях отпуска от другата седмица се връщам към нормалното, прибирам се от работа и няколко страници изписани Joy
Аз само се чудя къде да се скрия, че да прочета и се оглеждам да не ме барне шефката. И като ми дойде на акъл нещо да напиша, пък няма кога и се ядосвам. До почивката ми изчезва мисълта. Joy

# 17
  • Мнения: X
Категорично мисля че Зорница ще избере Марио.  Даже вече го избра според мен Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 621
Зорница още на промото го е избрала Joy мислех да напиша от "под душа", но да не подхващаме темата пак Grin

# 19
  • Мнения: 9 374
Тригъгълника Зорница и двамата братя ми е интересен заради братята и отношенията им.
Марио е силна личност, груб, праволинеен, загрижен за брат си. Сякаш е забравил да живее.
Лекенцето Тони вятър го вее на бял кон, грижи няма, ако сгафи - брат му е насреща.

Интересно ми е кой от двамата ще избере Зорница и най-вече защо. Кой от двамата хлътнали братя ще се откаже заради другия?

А и съдейки по себе си, винаги може жената да остане сама. Като им развали отношенията, те ще си ги оправят сами и ще продължат без нея.


СуперСтюпид, какви са тия фантазии дето пишеш? Вярваш ли си? Щото ние не.

Мале, да не стига това до ушите и очите на сценаристите. Grin Горката Зорница ще бутне съвсем. Представяте ли си накрая двамата да решат, че братската връзка е по-важна от една жена и няма смисъл да се карат заради нея, и да си отпътуват за Израел. Не, не, не. Joy

# 20
  • Мнения: 3 818
Категорично мисля че Зорница ще избере Марио.
Аз съм на същото мнение. Не виждам логика и шанс Зорница да се влюби в Тони. В Марио й трябва една добра дума от него и е дотук.
Защо? Зорница е сериозна, леко меланхолична натура, силна и справяща се сама. Има нужда от това някой да я обгрижва, да й създава чувство за сигурност, да й дава рамо, на което да се облегне. От двамата братя на този профил пасва само Марио. Тони е хахо хихи, но не може да е онзи пристан за нея, от който тя има нужда.
Кой от двамата ще се отдръпне не знам. По-логичният избор е да е Марио, но пък не виждам Тони да има шанс. От друга страна пък може Тони веднъж да реши да направи нещо за брат си.

Ели, аз съм стигнала още една крачка напред - надявам се Ю.В. да не се връща или ако случайно се върне, да завари Зорница щастлива с Марио, а Батко като прекрачи прага на болницата, да го посрещне с един тупаник в носа Joy
Батко е много праволинеен и леко краен в своята принципност и честност. Убедена съм, че като разбере истината за Зорница и Банков ще го мрази повече от Мириел Joy

# 21
  • Мнения: 9 374
Чакай Fairy, да не избързваме с изводите дали е честен и праволинеен, че онзи също беше честен, принципен и праволинеен, ние му се вързахме ама накрая го изкараха съвсем друг. Има време още, не се знае Марио дали няма някой друг скелет в гардероба Grinning Wink

# 22
  • Мнения: 3 818
Уместна забележка, Яница Grinning
Поправям се - за момента изглежда честен и принципен Grinning

Но аз вярвам, че няма да извади нищо, щото на него му е достатъчна тежест, че цял живот е мъкнал на гърба си брат си. А и Зорница няма сто пъти да я прецакват, щото това й е наистина последния шанс за щастие. После директно ше влезе в манастир Grinning

# 23
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 807
Благодаря за новата тема!

# 24
  • Мнения: 3 818
Дона, от сърце ти благодаря за поздрава и веднага ти връщам жеста Sunglasses

Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 21
Е тази Зорница не мога и не мога да я харесам.Предния сезон ми я вкараха не знайно откъде  си, влюбиха я в директора, сега пак я влюбиха в някакви доктори - еми става ми банална - като пеперудка от цвят на цвят.. Ще ме извинявате  за мнението, но то е мое и не задължавам никого с него Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 329
На мен пък днес ми бе на гости ЮВ с "Мисия Лондон"  newsm44

Исках да пусна на домашните "Вездесъщият", но никъде не намерих филма. Чудна работа - не е толкова нов, а що бълг. филми съм гледала онлайн  newsm78

# 27
  • Мнения: 9 058
Пишете ,ако намерите "Вездесъщият" някъде,аз така си търся "Маймуна",ама го няма !

# 28
  • Мнения: X
Дона, от сърце ти благодаря за поздрава и веднага ти връщам жеста Sunglasses

Скрит текст:

Ми......оф, мерси....Unamused

Kissing Heart

П.С. Вездесъщият не е толкова стар филм като за български, есента излезе. Прави ми впечатление, че българските филми най-рано година, година и нещо след излизането им ги пускат по ТВ, а от там и онлайн.
То това е хубаво де, ама нали....да кажа

# 29
  • Мнения: 3 818
Е тази Зорница не мога и не мога да я харесам.Предния сезон ми я вкараха не знайно откъде  си, влюбиха я в директора, сега пак я влюбиха в някакви доктори - еми става ми банална - като пеперудка от цвят на цвят.. Ще ме извинявате  за мнението, но то е мое и не задължавам никого с него Simple Smile
Аз се замислих от твоя пост и не се сетих за жена в този сериал, която да не са „влюбвали” в поне двама различни Grinning
Биляна - Калин и Сашо
Наталия - Калин и Сашо
Галя - Петър и Борис
Вяра - Борис и Банков

На прима виста само за тия се сещам, ама на техния фон Огнянова си е светица, на нея й се налага да се влюби във втори само защото й взеха първия Joy

Общи условия

Активация на акаунт