Откраднат живот - ТЕМА 34 Критична точка... в частна болница "Св.Кирил"

  • 40 156
  • 761
  •   2
Отговори
# 720
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Жребият на Фотева затвърди мнението ми за нея - още преди да покажат второто листче, бях сигурна, че на него пише - остава. Убедена бях, че доброто начало в нея ще надделее.
То ясно че щяха да са еднакви, но за какво беше театъра? Да не се покаже като милостива?
Според мен беше точно обратното - да се покаже като гаднярка и Ненева да мисли, че остава заради късмета си, а не заради това, че Фотева й е опростила провинението. .
Нещо такова.
Аз тълкувам случката така - имало е провинение, сестрата трябва да бъде наказана по някакъв начин - като предупреждение за спазване на трудовата дисциплина от персонала. Не е искала да я уволнява /или се отказа, поради застъпничеството на сестра Жекова/. Така Ненева се размина само с мъмрене, а Фотева се показа като строг шеф.

# 721
  • София
  • Мнения: 7 895
Нямаше да е лошо ролята на Марио да изпълняваше Владо Карамазов, щеше да е забележително.
Изгледах епизода, червена точка за Фотева от мен.

# 722
  • Мнения: 6 161
До тук Баткото набира все по-голяма скорост /поне за мен/ . Харесва ми как Велислав прави образа , много е подходящ  Peace Никой от другите ни предложения нямаше да е по-добър /пак мое лично мнение / .
Със Зорница се карат , карат , а все се търсят за нещо ... Ще изтърпим този период .Дано да си заслужава  Praynig .
В предишните епизоди  повечето "особени" случаи с образователна цел  не ме вълнуваха толкова , но това с гадната игра е много актуално и засяга децата ни /всички , които имат  профили и достъп до мрежата/ .
Явно трябва да сме внимателни  и грамотни , за да  има контрол .
Колкото до отношението към пациентите ..., да не си отварям устата . На мен и  хората около мен  това "прекрасно" нещо  не се е случвало , точно когато си болен и уязвим , с теб се държат като с прокажен .

# 723
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 615
Така е, Ели-фен, за играта "Синия кит" и аз бях чувала, но не предполагах, че е толкова опасна. Добре е да се замислят над този въпрос както родителите, така и тийнейджърите, ако гледат сериала. Същото се отнася и за наркоманията. 

# 724
  • Мнения: 318
 Така, да се включа и аз. Преди 100 теми отправих основно критики, и сега, за да е честно, влизам да хваля. Hug

 Със сигурност хора от екипа четат тук. Аз, ако бях част от него, и държах на работата си, щях да чета със сигурност, за да знам какво / не / харесват зрителите.

 Основният прогрес, който виждам, идва откъм сценария. Създават интересни ситуации и реплики, мед. случаи са любопитни. Липсват и рецитиращи актьори, като изключим Огнянова. Симпатична ми е много, но има още доста опит да натрупа. Двамата братя се включиха чудесно, харесвам повече като мъж и роля Велислав Павлов.

 Гледам всички серии на запис, звукът е чудесен.

 Продължавайте в същия дух!

# 725
  • Мнения: 2 655
До тук Баткото набира все по-голяма скорост /поне за мен/ . Харесва ми как Велислав прави образа , много е подходящ  Peace Никой от другите ни предложения нямаше да е по-добър /пак мое лично мнение / .
Със Зорница се карат , карат , а все се търсят за нещо ... Ще изтърпим този период .Дано да си заслужава  Praynig .
В предишните епизоди  повечето "особени" случаи с образователна цел  не ме вълнуваха толкова , но това с гадната игра е много актуално и засяга децата ни /всички , които имат  профили и достъп до мрежата/ .
Явно трябва да сме внимателни  и грамотни , за да  има контрол .
Колкото до отношението към пациентите ..., да не си отварям устата . На мен и  хората около мен  това "прекрасно" нещо  не се е случвало , точно когато си болен и уязвим , с теб се държат като с прокажен .

И аз така мисля !

# 726
  • Мнения: 3 818
Миналата година, когато нашумя историята покрай синия кит, 12-годишната ми дъщеря беше изпаднала в почти истеричен ужас от тази игра. Наложи се да проведем доста разговори, които да я успокоят, че никой няма да я намери, накара насила да я играе и да ѝ причини нещо лошо. Всъщност, накрая решихме проблема, като ѝ намерих една статия, в която се разказваше защо тази игра не е истинска. Независимо дали статията беше достоверна или не, помогна. Но като цяло - да, доволна съм, че този казус го включиха в сериала и разказаха за опасностите от него.

Вчера, като гледах епизода и сцената на покрива, си мислех, че на снимката на Марио, която пуснаха преди сезона, не трябваше да пишат посланието за празнотата. Трябваше да му сложат това, което той каза вчера - Животът е всичко. Пасва му идеално.
От Велислав съм очарована. Играе страхотно, истинско удоволствие ми е да го гледам и да гледам как развива образа и го изпълва с живот. Поздравявам и сценаристите, които са създали този образ.

Другите двама нови актьори - Ирина и Димитър, също много ми допадат. Изобщо, почвам да си мисля, че там някой знае добре какво прави, когато избира актьори. Доколкото знам и съм чела, това се дължи предимно на режисьорите.

# 727
  • София
  • Мнения: 8 943
Мазов не събуди Лора, но пък успя да я преоблече.
На д-р Марио половината от това, което каза на покрива не му го разбрах.
Фотева според мен искаше да уволни Ненева, но се отказа след заплахата на Жекова и реши да го играе това със съдбата.

# 728
  • Мнения: 6 161
Миналата година, когато нашумя историята покрай синия кит, 12-годишната ми дъщеря беше изпаднала в почти истеричен ужас от тази игра. Наложи се да проведем доста разговори, които да я успокоят, че никой няма да я намери, накара насила да я играе и да ѝ причини нещо лошо. Всъщност, накрая решихме проблема, като ѝ намерих една статия, в която се разказваше защо тази игра не е истинска. Независимо дали статията беше достоверна или не, помогна. Но като цяло - да, доволна съм, че този казус го включиха в сериала и разказаха за опасностите от него.

Вчера, като гледах епизода и сцената на покрива, си мислех, че на снимката на Марио, която пуснаха преди сезона, не трябваше да пишат посланието за празнотата. Трябваше да му сложат това, което той каза вчера - Животът е всичко. Пасва му идеално.
От Велислав съм очарована. Играе страхотно, истинско удоволствие ми е да го гледам и да гледам как развива образа и го изпълва с живот. Поздравявам и сценаристите, които са създали този образ.

Другите двама нови актьори - Ирина и Димитър, също много ми допадат. Изобщо, почвам да си мисля, че там някой знае добре какво прави, когато избира актьори. Доколкото знам и съм чела, това се дължи предимно на режисьорите.
   Peace Peace Peace
Май ще ни трябва "по-голямо помещение "  за феновете на Батко , ще се увеличаваме  welcome

# 729
  • Мнения: 3 732
Ще пропусна серията довечера. Разказвайте подробно, най-вече за връщането на Калин.

# 730
  • Мнения: 2 655
Миналата година, когато нашумя историята покрай синия кит, 12-годишната ми дъщеря беше изпаднала в почти истеричен ужас от тази игра. Наложи се да проведем доста разговори, които да я успокоят, че никой няма да я намери, накара насила да я играе и да ѝ причини нещо лошо. Всъщност, накрая решихме проблема, като ѝ намерих една статия, в която се разказваше защо тази игра не е истинска. Независимо дали статията беше достоверна или не, помогна. Но като цяло - да, доволна съм, че този казус го включиха в сериала и разказаха за опасностите от него.

Вчера, като гледах епизода и сцената на покрива, си мислех, че на снимката на Марио, която пуснаха преди сезона, не трябваше да пишат посланието за празнотата. Трябваше да му сложат това, което той каза вчера - Животът е всичко. Пасва му идеално.
От Велислав съм очарована. Играе страхотно, истинско удоволствие ми е да го гледам и да гледам как развива образа и го изпълва с живот. Поздравявам и сценаристите, които са създали този образ.

Другите двама нови актьори - Ирина и Димитър, също много ми допадат. Изобщо, почвам да си мисля, че там някой знае добре какво прави, когато избира актьори. Доколкото знам и съм чела, това се дължи предимно на режисьорите.
   Peace Peace Peace
Май ще ни трябва "по-голямо помещение "  за феновете на Батко , ще се увеличаваме  welcome

Аз съм с двата крака вътре Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 9 967

Жребият на Фотева затвърди мнението ми за нея - още преди да покажат второто листче, бях сигурна, че на него пише - остава. Убедена бях, че доброто начало в нея ще надделее.
То ясно че щяха да са еднакви, но за какво беше театъра? Да не се покаже като милостива?

Според мен беше точно обратното - да се покаже като гаднярка и Ненева да мисли, че остава заради късмета си, а не заради това, че Фотева й е опростила провинението. .
Това казах и аз.

# 732
  • Мнения: 5 947
Жалко, че няма как да се върне само Калин.
Просто е ужасна тази негова жена, с тези безкрайно тънки и свити устни и сбъркана представа за всичко в живота си.
За мен образът на Наталия е съвкупност от всички онези жени, които тежат върху раменете на мъжете си, вместо да ги издигат нагоре.

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Нямаше да е лошо ролята на Марио да изпълняваше Владо Карамазов, щеше да е забележително.
Аз пък мисля, че щеше да е ужасно с Владо, прекрасно са подбрали актьора, Велислав Павлов се справя чудесно. Даже е едно нещата, заради които продължавам да хвърлям по едно око на серията, дори и като ми доскучее на места.

# 734
  • Мнения: 9 374
Промото за довечера. Ще има екшън. GrinningКалин и Наталия... най-накрая. Hug
http://play.nova.bg/programi/ochakvaite/925617

Общи условия

Активация на акаунт