Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 17

  • 93 051
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 201
Напоследък не ми харесват хич рекламите.
А преди няколко години имаше повече разнообразие и приятна музика. Липсват ми:

- на Дайхман с красивата мацка (пееха This is your heart...)

- д-р Йоткер (Покажи любовта си без думи, май пее Михаела Филева)

- 7 days с лешник (I can see things you can’t see където валят лешници)

- Активия Есенно предизвикателство с песента на Алекс Жекова и хубавата бг акриса, както и онази по-възрастната с баничките дето се канеше да тренира и да яде здравословно

- на Пежо 208 като го пуснаха

- на BMW с Dancing with myself



Въобще по-хубави бяха рекламите едно време (2010-2014).

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 00:33 от Iwan87

# 406
  • Мнения: X
Как можах да пропусна рекламата на брускети Марети,ужас!!!
Пълня лигня!

# 407
  • Мнения: X
Ох,новата реклама на матраци НАНИ,с пожарникаря,уникален сладур Heart
Само нея да пускат,ако може Grinning

# 408
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Харесвам Jain и заради мелодийката се заглеждам и в рекламата на А1

# 409
  • Мнения: 201
Стават все по-тъпи при всяко мое завръщане от странство. 2014-та заминах.

# 410
  • Мнения: 36 983
Харесвам новата реклама на Орео - тази с рапа. Но и старите им бяха хубави.
Нещо малко гадно:
Скрит текст:
Тази ешерихия коли не ви ли прилича на космата тулумбичка? Flushed

# 411
  • Мнения: X
 Да, космата тулумбичка е. Направо е симпатична.
 Днес видях нова тъпа реклата: "Мамоооооо, имаш ли разстройство?....Не-знам-си-какво действа бързо и ефикасно като мен", казва спасителят на плажа. Кой ги измисля тия първобитни реклами  Joy

# 412
  • Мнения: 14 172
Много ме дразни рекламата с Христо Мутафчиев за думичката "дано". За какво е рекламата не знам, но гласът му страшно ме изнервя.

# 413
  • Мнения: 9 865
Рекламата е от кампанията "Силата е в теб" показват ни българи променящи света (част е от клиповете с таксиджията дето кара жена, която казва, че в БГ нищо не може да се направи, има и друга с таксиджия, който вози Христо Пимпирев "аз стъпих на самия южен полюс" и др.).

Надъхват ни, един вид, макар че някои примери аз лично не мога да припозная съвсем изцяло като положителни (визирам Ивайло Пенчев, който също участва в кампанията).

Тази с Мутафчиев леко ме дразни, най-вече заради самия него.

# 414
  • Мнения: 7 849
Да, да. " Силата е в теб" така надъхва, че чак може да ме смачка.

# 415
  • Мнения: 14 172
Тези дни упорито попадам на рекламата на абв. В началото ми иде да се разплача, по средата изпадам в депресия, а на финала ми минават мисли за самоубийство. Всеки път се чудя кой малоумник я е измислил? Участващите в нея явно са на силни антидепресанти, а младежът с "имам приятелка от една година, не ме разпитвайте, когато реша, ще споделя повече", е от организираната престъпност. Лично аз, връчвам приза за най-малоумна реклама на нея.

# 416
  • Мнения: 35 200
Пак я пуснаха тая на АБВ. Особено оноая умряла жена, която "пише" на мъжът си. Говори само като си мърда устните. Мега ми е противна.

# 417
  • Мнения: 2 664
От шепнещата серия ли бяха тези? Радвам се,че не ги дават често.
Ау,сетих се за шепнещата на Маги Head Band Надявам се да не я пускат никога повече.

# 418
  • Мнения: 9 865
Не, те дори не шепнат, те говорят и изглеждат като болни, наистина ужасна реклама. Неподходяща за услугата, нямаща нищо общо с действителността и отблъскваща.
Да бяха се замислили за какво се използва ел. поща в днешно време и да тръгнат от там... Коооооой при наличието на поне 5 популярни чат/кол приложения ще седне да пише "писма от гастарбайтерския фрот"...

# 419
  • Мнения: 201
Тази с леля Данче и кафето с толумбички за някакъв кредит не ми харесва. Точно се радвах, че тоя пич от рекламите на Теленор вече не чете от екрана и ето го пак. И пак реклама в същия остроумен стил. И мен ме дразни песента на А1.

Общи условия

Активация на акаунт