Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 17

  • 92 408
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 35 057
А гласът в песента е на Невена Пейкова. Не знам дали е важно, но наистина пронизва ушите с тоналност..

# 736
  • Мнения: 1 187
Добър вечер. Полудявам като чуя "жилището ми е 90 квадрата тристайно." Само дето и не добави 90 Кв по старото строителство. 30 минути ме убеждава че се топли с тая смотанящина хенди хитър. Подкупно бабе, че и внучката подстригана като нея.

# 737
  • Мнения: X
Смешна ми е рекламата на Вивус.бг Simple Smile

# 738
  • Мнения: 36 053
За хенди хийтъра писах в предишна тема. Една роднина си го взе и констатира, че не върши нищо. Звъни им по телефона и им казва, че не работи, при което те я питат дали се загрява. Тя казва, че да - загрява се, но не затопля стаята. Онези й отговорили, че това е целта на уреда - да седиш край него и да си топлиш ръцете - както се виждало и на рекламата, а не да затопля стаята.

# 739
  • Мнения: 15 198
Леля ми пък е много доволна от този затоплящ уред. Чак се учудих. Стаичката , която отоплява с него обаче е една малка кухничка. Сподели, че зимата само с него е отоплявала помещението. Вероятно е за малки пространства/май имало и за по-големи/, но аз пак не му хващам вяра. Нещо не ми вдъхва доверие.

# 740
  • Мнения: X
Експекторанс номер 5.
втф?!!

# 741
  • Мнения: 1 708
Не очаквах, че и този сезон ще излъчват тази гнусна реклама, с хвърчащите изкашляни неща Confounded

# 742

Общи условия

Активация на акаунт