Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 17

  • 92 420
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 695
Много харесвам песента от рекламата на Киндер буено
https://www.youtube.com/watch?v=FYVFShfekWU

# 16
  • Мнения: 161
коричка или средичка?

спорта vs. киното е може би най-тъпото създавано нещо някога.

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Коричка/ средичка е ужасна и досадна реклама.
Вчера попаднах на Метро срещу Лидл Simple Smile Много се смяхме как нежно Метро го слага на Лидл.

# 18
  • София
  • Мнения: 714
Коричка/ средичка е ужасна и досадна реклама.
Вчера попаднах на Метро срещу Лидл Simple Smile Много се смяхме как нежно Метро го слага на Лидл.

Май само аз не съм разбрала каква е тази реклама на Метро . Grinning

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Нещо от сорта- Пичове, италианската седмица свърши, сега е азиатската. Но в Метро всяка седмица е италианска. Нещо подобно.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 930
Коричка/ средичка е ужасна и досадна реклама.
Вчера попаднах на Метро срещу Лидл Simple Smile Много се смяхме как нежно Метро го слага на Лидл.

Май само аз не съм разбрала каква е тази реклама на Метро . Grinning
Тъпичка е. И аз вчера я видях. Май мярнах онова къдравото репортерче на Господарите, дето и за певец ставаше. Гъбаркат се с различните седмици на Лидл, уж при тях целогодишно имало всичко.

# 21
  • Мнения: X
Моята "любима" е за "Шоколада само го миришем" на Националната лотария. Толкова е жалка тая реклама. Дори са сезирали разни институции заради нея https://offnews.bg/obshtestvo/seziraha-8-institutcii-za-reklamat … na-na-675629.html

На мен ми идват някои много неприлични асоциации с тази реклама Grinning Grinning

# 22
  • Мнения: 161
сподели.

е не е ли ВСЯКА реклама на билети риск от насърчаване на децата към хазарт хахахахахахахахахахахахаха

# 23
  • София
  • Мнения: 8 043
Нелоялна конкуренция. Преди години бяха глобили една банка за реклама с едни изгнили ябълки.

# 24
  • Мнения: 128

Мен най-ме дразнят рекламите на кредити и на нац.лотария.
Всяка реклама на кредит се опитва да ти внуши, че едва ли не един парцал от мола не можеш да си купиш, ако не вземеш бърз заем 😀
А пък на нац.лотария - все случайно баба Х от село У си купила билетче и станала милионерка... направо много умилително и драматично 😀

# 25
  • Мнения: 36 054
Сега видях реклама на бисквитки Мини Севъндейс - пак едни жени се лигавят, докато си поръчват кафе. Всъщност няма нищо лошо в рекламата, само е малко банална. Със сигурност ще опитам бисквитките Simple Smile
Рекламата на Метро е смешна, но и нахална. Аз харесвам и двата магазина и всъщност пазарувам най-много от тях. Чудя се защо атакуват Лидл - Кауфланд не са ли им по-голяма конкуренция?

# 26
  • Мнения: 1 213

А пък на нац.лотария - все случайно баба Х от село У си купила билетче и станала милионерка... направо много умилително и драматично 😀
А продавачката продала билетчето е много доволна, че точно от нея е купено...

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 465
 Страшно харесвам рекламите за лотарията.Обичайно момичето интервюиращо щастливеца кипи от ентусиазъм,като след екстази:
-Кажете сега,зарадвахте ли се,като видяхте цифрата?Ама много ли?Ама очаквахте ли?
 Щастливия печеливш с отегчена физиономия на потомствен милиардер и британска сдържаност(демек туй са ми парите за семки уа) процежда през зъби:
-Мииииии, да.
 

# 28
  • София
  • Мнения: 8 043
Аз не знам дали всички тези хора наистина ги взимат тези пари, но много прозира сценария. Малко по-разчупени да ги направят. Всички играят всеки ден, и всички са с професии, които не предполагат много големи доходи. Аз ако взимам 600 лева заплата, дали ще давам 100-150 лева на месец за билети?

# 29
  • Мнения: 128
И аз имам съмнения дали наистина взимат тези суми или просто някакви пари за реклмата, но е факт, че сценария е познат со втръсване и все в селата са билетите с милионите... но наистина ми е е много смешно.как продавачите са супер ентусиазирани, все едно те са спечелили парите 😀

Общи условия

Активация на акаунт