Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 18

  • 60 811
  • 752
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 14 008
Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


# 1
  • Мнения: 15 198
Рекламата на Албени и мен започна да ме дразни, а преди сякаш не и обръщах внимание.

Ох, а тази селска пръчка  Диана от Париба, ни моА я търпЪ. Много ми е неприятна.

И емблематичния Карузо. Тъпо, по-тъпо, най-тъпо, Карузо.

# 2
  • Мнения: 485
Рекламата на бебешки пелени Pufies.
Имам предвид - бебчето почти голо, с къса лятна рокличка, а родителите облечени. Майката с дълъг панталон и дълъг ръкав, обувки... Знам, че целта е да се види бебешката пелена, но поне да бяха разсъблекли малко и "майката". Да са в унисон всички.

# 3
  • Мнения: X
Карузо си е тъпа реклама,но самите Карузо са много вкусни!

# 4
  • Мнения: 337
Не знам дали не беше Айко или нещо от Икеа... Но бяха наложили главите на възрастни хора полуидиоти върху телата на бебета. Аз по-малоумна реклама не бях гледала.

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 16:26 от Elvinaa

# 5
  • Мнения: 4 808
Може и да е писано вече, но "Не гледай лятото през прозореца, вземи лопедиум" ми е много тъпа, с чичката на тоалетната чиния пред огромен прозорец до пода. Кефят ме рекламите на "Савекс" с кифлите от улица "Хармония" с онова прословутото "Може пък да му е сестра". Като цяло повечето реклами на перилни препарати са ми тъпи, също и на повечето бири.

# 6
  • Мнения: 579
За Лопедиум - това е сред най-тъпите реклами на всички времена...

# 7
  • Sk babe
  • Мнения: 194
Jumbo ring my bell - сериозно? много перверзна ми се стори.... А от толкова реклами за хапчета за простата почвам да се чудя дали и на мен не ми е пораснала една...

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 16:59 от la-bamba

# 8
  • DE
  • Мнения: 9 068
Карузото не успях да го гледам, само съм чувала за него Grin
На БНП Париба е по-отвратителна и от предишната.

# 9
  • Мнения: 35 057
Ау, наистина пуснали пак тая реклама с кихащия с пръските. Няма по- отвратителна реклама за мен напоследък

# 10
  • Мнения: X
Влюбена съм в новата реклама за HUAWEI Mate 20 Pro Heart
Момчето от рекламата ми се струва известен?!

# 11
  • Мнения: 35 057
Само да кажа, че напоследък забелязвам, че направо трябва да те е страх ако се звънне на звънеца: или ще е Джъмбо, или ще са мишки, или ще е оня дето щял да одобри за кредит.. все със звънене на вратата са свързани

# 12
  • Варна
  • Мнения: 41
Дамаджана отвори се, тотална простотия

# 13
  • Мнения: 206
Не знам какво да кажа за рекламите сега , има много дразнещи разбира се , но попаднах на стари реклами и всички са просто ужасни. Ще оставя линк към реклама на Evterpa като пример.
https://m.youtube.com/watch?v=YXT5ayymcXk
Само като чуя това ,,Как е , аа?,, накрая и ми става лошо.

# 14
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 719
Пример за добра реклама-Bitburger

Дразнеща реклама-Калгон, накрая, когато се пее''Пералнята живее по-дълго с.....''

Общи условия

Активация на акаунт