Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 18

  • 60 815
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 025
Рекламата, в която някакъв дебелак се кисне във вана, после хвърля насам-натам банкноти...идея нямам за какво е, в 99% рекламите у нас вървят без звук, но само картинно внушението й е :"Дебелейте на воля и ще сте фрашкани с пари!"   Smiley   Или, "Колкото повече пари пръснете, толкова по-дебели ставате!".  Laughing



Trader.bg, като цяло доста гнусна реклама.

На мен ми допадат рекламите на Хайнекен и Huawey, а най- анти в момента са ми барабанистите на Джъмбо и "Мммм" на Милка. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 695
Рекламата, в която някакъв дебелак се кисне във вана, после хвърля насам-натам банкноти...идея нямам за какво е, в 99% рекламите у нас вървят без звук, но само картинно внушението й е :"Дебелейте на воля и ще сте фрашкани с пари!"   Smiley   Или, "Колкото повече пари пръснете, толкова по-дебели ставате!".  Laughing

Де да беше проблема в дебелеенето. Рекламата внушава, че богатите могат всичко и всичко им е позволено. Много гнусна реклама.

# 32
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Карузо - толкова тъпо нещо не бях ни виждала, ни чувала, перящите със савекс - отвратителни са.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 41
Katerin* въпросната реклама е за трейдинг

# 34
  • Мнения: 9 471
Рекламата на Трейдъра ме вади от нерви. Карузото ме дразни, но детето се забавлява, а рекламата на бира с послание "и една бира е много" ми харесва много. Коя беше бирата?

# 35
  • Мнения: 36 054
Не е ли на Хайнекен?

# 36
  • Мнения: 11 505
Брилянтна е идеята на Хайнекен за рекламите " I'm still driving".   Peace

С Джеки Стюърд

Скрит текст:


И с Нико Розберг

Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 9 471
Да, за този, втория симпатичен младеж ми беше мисълта Grin

# 38
  • Мнения: X
Цинастибин, или нещо подобно.
Има нещо смешно в нея, нещо умилително.
Но малко ме подразни как жената изскочи зад дивана, хванала парцала и дезинфектанта..! Сякаш само това е ролята на жената, сякаш само това може да е образът й.
Мъжът болен, а тя чисти и шетка, оборудвана с максимум парцали и хигиенни оръжия.

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 1 546
Много ми харесват рекламите на Бор Чвор, и предишната с рецептата майката цепеща дърва и сегашната, оказа се, че и баба му е жива на дядото Grinning

# 40
  • Мнения: 36 054
Не съм гледала рекламата с бабата - ще дебна тези дни Joy

# 41
  • Мнения: X
Ще си позволя да ви покажа най-хубавата реклама,която съм гледала.Тя е на часовник - https://www.youtube.com/watch?v=vMMWrXgilPI
330 000 долара,ако някой се интересува Grinning

# 42
  • Мнения: 36 054
А, знам ги тези - бях си лепнала няколко на Вижън борда, преди години, но Вселената не ми подхвърли нито един)))

# 43
  • Мнения: 36 054
Един въпрос, който не е свързан с темата - има ли тема за песни, които ни дразнят?
Напоследък се появиха доста такива, заради които сменям станцията на радиото... Не мога да ги издържа...И нямам предвид само "шегаджийските" изпълнения на Папи Ханс (в кавички, защото не са смешни), ами и сериозни песни - чували ли сте тази за умрялата птичка? Създава ми психически дискомфорт.... Тя излезе миналата година, но по една програма на БНР я пускат всеки ден, вече се чудя как да ги убедя да спрат...

# 44
  • Мнения: 206
- Мило , ще те водя на околосветско Simple Smile
- Не може ли някъде другадеее ? -_-
Ами дразни си ме това :д

Общи условия

Активация на акаунт