Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 13

  • 80 272
  • 745
  •   2
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


# 1
  • Мнения: X
Благодаря за темата! bouquet

Не ми харесва на Тофифи рекламата, с майката, чието семейство не я отразява изобщо. А тя бърза да ги черпи с бонбони.

На Орбит с петната от кафе по зъбите и на мен ми е тъпа.

# 2
  • Мнения: 3 121
Харесва ми рекламата на Загорка.
Дълга е,с готина мелодия и детето много се забавлява.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 141
Не ми харесва на Тофифи рекламата, с майката, чието семейство не я отразява изобщо. А тя бърза да ги черпи с бонбони.
И на мен, доста е глупава (рекламата, не майката).

Цялата серия реклами на Медикс ми е ужасна - бащата, правил кюфтенца, омазаната тоалетна от златотърсачите, тези с брането на люляка и с маскирането с палачинки Sick Като видя как минават с мопа върху разлятото сладко, направо ме втриса. Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 251
Харесва ми на Савекс - "Може пък да му е сестра"

# 5
  • София
  • Мнения: 4 548
Много ми е тъпа рекламата с разтварящите се картончета на тоалетната хартия (Zewa ли беше newsm78), заради надничащите в тоалетната майка и дъщеря. Рекламата на Загорка е готина, но твърде много ми напомня на тези на Хайнекен. А най-противни са ми рекламите на дамски превръзки и лекарства за храносмилането и интимни проблеми Sick

# 6
  • Мнения: 11 677
Тази на Пиринско пак я въртят. Ами много е дразнеща музиката  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 5 128
Ужасна е направо, с тая бъркаща в мозъка гайда  Crazy
И аз не харесвам рекламата на хартията Zewa, рядко глупаво нещо  Stop

# 8
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Много ми странна новата на Molfix - току що проходило дете с гумени ботуши  ooooh!

# 9
  • Мнения: 9 865
Дразнят ме всички опити за рима. Вчера слушах някаква, сега не мога да се сетя точно продукта (явно колко им работи рекламата), но ми припомни ненавистта ми към всякакви римувани недоразумения. Много рядко се получава добре.

# 10
  • Мнения: 9 991
Най-любима реклама е на:



Най-тъпа реклама е на будистки монаси да рекламират суджук, за Бога, те за вегетарианци.

# 11
  • Мнения: 554
          Неприятна ми е рекламата с пищящото дете, правещо се на полицай, каращо се на баща да купува някакъв сок без консерванти. То бива крясъци бива чудо..
          Ясно ми е, че искат да привлекат зрителите по всякакъв начин, но аз като клиент не бих си купила този продукт, така агресивно навиран в сетивата ми.

# 12
  • София
  • Мнения: 19 249
За мен е безкрайно лош вкус да идеализираш мафията и да представяш нейните съвсем реални похвати за нещо смешно... И двете реклами за Пицети са ми противни

# 13
  • Мнения: 9 991
За мен е безкрайно лош вкус да идеализираш мафията и да представяш нейните съвсем реални похвати за нещо смешно... И двете реклами за Пицети са ми противни

Реални похвати, но не и за принуда на някой да я де снакс. Вендета, делене на територии, ОК, там невинни няма. Точно актьора ме кефи, защото не крие че играе, но пък точно имитира. Там е и забавното. Peace

# 14
  • Мнения: 2 690
И аз не харесвам рекламите на Пицети и на Загорка. Тази на Орбит пък съвсем...

Общи условия

Активация на акаунт