Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 11

  • 110 239
  • 819
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


# 1
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Аз още продължавам да се дразня на рекламата за апарата за кръвно дето всички гледат някъде в небето, а не в камерата.

# 2
  • Мнения: 11 677
И аз гледах новата на базар. По-добре е от предните.

# 3
  • DE
  • Мнения: 9 068
И да имах нещо за продаване, простотията на "Базара" би ме накарала да го пусна другаде  Rolling Eyes
Пък уж нямало лоша реклама  Thinking

# 4
  • Мнения: 9 481
И да имах нещо за продаване, простотията на "Базара" би ме накарала да го пусна другаде  Rolling Eyes
Пък уж нямало лоша реклама  Thinking

Абсолютно! Peace

А на "фрутели", "влиза" ли ви в мозъка? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 387
Фрутели хем правят смотани реклами, хем и соковете им миришат на лекарства. Отврат отвсякъде  Crossing Arms
Благодаря за темата   bouquet

# 6
  • Мнения: 5 719
Присъединявам се както към новата тема, така и към всички, които не харесват рекламите на базар.бг Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 8 114
Аз още продължавам да се дразня на рекламата за апарата за кръвно дето всички гледат някъде в небето, а не в камерата.

А мъжа от рекламата, който се клати смешно докато говори, в рекламата на Мосю Бриколаж е Антон, така се представяше там  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 2 141
А на "фрутели", "влиза" ли ви в мозъка? Mr. Green
Всеки път. Crazy Пея си я поне час след като съм я гледала. ooooh!

На мен рекламите на Теленор не са ми неприятни. Виж тази на базар.бг Sick

# 9
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ха, а ние в къщи на скоро разрахме, че жената на онзи льль го пращала при краварката в дясно за масло. Докато разберем какво му казва Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 11 607
Рекламата на Капи - не стига, че е дълга, ами и винаги се лъжа, че е реклама на филм.......

# 11
  • Мнения: 7 848
Всички реклами на Теленор са ми мрачни...

Маме, благодаря!

# 12
  • Мнения: 13 545
Най-противна ми е рекламата за една паста за зъби. Дето разликата е това...... и това. И показват липсващ зъб от горната челюст.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Много ми харесва рекламта на Vbox7:

http://vbox7.com/play:d94e9f629b

някой, ако знае песничката да я каже моля  bouquet

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема  bouquet
И аз за краварката се ослушвах н-пъти докато разбера какво казва жената Laughing

Общи условия

Активация на акаунт