Най-приятна и най просташка ТВ РЕКЛАМА-тема 6

  • 72 939
  • 735
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
благодарности на Акси за оформлението на този пост   bouquet

Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4


Копирах първия пост от старата тема  Peace

# 1
  • Мнения: 301
Все някой трябваше да го направи Wink Благодарско, Тарталета    bouquet

Вече е обсъждана рекламата за "ииииииии с масло", но аз наскоро попаднах на румънския вариант. Там животинчето определено не е толкова флегматично като нашенското Mr. Green

БГ рекламата на Стар       Румънският вариант

# 2
  • Мнения: 11 676
Нашето по ми харесва  Laughing

Мерси за темичката  Hug

# 3
  • Мнения: 322
Благодаря за темата!   bouquet

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295

И румънското кефи, ама и нашето е сладуресто много.

# 5
# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за темата   bouquet

Майка ми даже хареса рекламата с "И маслооооо" и като ходим на пазар се лигавим Simple Smile
Нащо си е по - сладуресто.

# 8
  • София
  • Мнения: 35 099
  bouquet

# 9
  • Мнения: 6 714
Харесвам рекламата на уискас - един мъж и жена, мъжът дава храна на котката и тя го хареса повече от стопанката си - дано разбрахте за коя говоря.  Simple Smile
А за чипса с бабето не ми харесва.  Sad
И не мога да разбера на хенди, където нинджа и какви бяха още там изпробваха някакъв телефон. Embarassed

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
И не мога да разбера на хенди, където нинджа и какви бяха още там изпробваха някакъв телефон. Embarassed

Кво да й разбираш, толкова глупава реклама не знам какъв трябва да си да рекламираш стока/ продукт с нея...

# 11
# 12
  • Мнения: 583
И аз съм от феновете на "с масло...". Много приятна реклама е една за храна за кучета за едно с "твърдо ако" Laughing!

# 13
  • Мнения: 301
И не мога да разбера на хенди, където нинджа и какви бяха още там изпробваха някакъв телефон. Embarassed

Кво да й разбираш, толкова глупава реклама не знам какъв трябва да си да рекламираш стока/ продукт с нея...

Oha! Аз първо си мислех, че проблемът е при мен... Но явно не само аз не схващам смисъла  #Silly
И рекламите на Либрес със седемте гряха първоначално не можех да я разбера, но като ги видях всички - зацепих  Flushed

# 14
  • Мнения: 8 523
Славейче,я сподели ,защото аз май съм пропуснала и все още не разбирам за какво става дума

Общи условия

Активация на акаунт